هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 18:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 12 خرداد 1400 ساعت 12:08
چهارشنبه 12 خرداد 1400 11:56 ساعت
2021-6-2 12:08:54
شناسه خبر : 348076
باید خطاب به آقای همتی گفت، وقتی شما به قانون دسترسی ندارید و قانون را نمی‌دانید (البته این ایراد نیست، قوانین گسترده هستند) حداقل از یک مشاور حقوقی بهره ببرید.
باید خطاب به آقای همتی گفت، وقتی شما به قانون دسترسی ندارید و قانون را نمی‌دانید (البته این ایراد نیست، قوانین گسترده هستند) حداقل از یک مشاور حقوقی بهره ببرید.
گروه سیاسی-رجانیوز: پس از آنکه همتی در حساب توییتری خود از سید ابراهیم رئیسی درخواست کرد که دستور به رفع فیلتر توییتر دهد، آفتاب یزد در یادداشتی تحت عنوان «آقای همتی از مشاور حقوقی بهره ببرید»، خطاب به همتی نوشت: یکی از موضوعاتی که در جامعه مطرح است فیلتر نمودن تلگرام و توئیتر است.
 
از آنجایی‌ که این دو محبوب مردم هستند و فیلتر نمودن آنها نتوانسته است از علاقه‌مندی مردم به آنها کم کند بازار فیلترشکن‌ها را داغ نموده و خطراتی را برای جوانان و خانواده‌ها نیز ایجاد کرده است.
 
حال برخی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری برای اینکه بتوانند بخشی از جامعه را به خود جلب نمایند شعار رفع فیلتر تلگرام و توئیتر سر می‌دهند.
 
اخیرا عبدالناصر همتی که به نظر در صورت پیروزی ادامه‌دهنده دولت حسن روحانی خواهد بود، در یک رشته توئیت آورده است: حال که حجت‌الاسلام رئیسی بالاخره بعد از مدت‌ها در شبکه‌های اجتماعی اکانت رسمی ایجاد کردند برای رفع تبعیض در دسترسی و رفع ظلم فیلترینگ، از ایشان درخواست می‌کنم از فردا صبح دستور رفع فیلتر توئیتر را صادر کنند تا همه مردم از مطالب ایشان
بهره‌مند شوند.
 
اکنون باید خطاب به آقای همتی گفت، وقتی شما به قانون دسترسی ندارید و قانون را نمی‌دانید (البته این ایراد نیست، قوانین گسترده هستند) حداقل از یک مشاور حقوقی بهره ببرید.
 
لازم است به شما متذکر شویم در قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی تصمیم به فیلترینگ تلگرام و توئیتر یک تصمیم حاکمیتی و مرتبط با امنیت قضائی است و به صورت مستقیم ارتباطی با ریاست قوه قضائیه ندارد.
 
ضمن آنکه رئیس دولتی که عضو آن هستید رئیس شورای فضای مجازی است و بهتر است از دولت خود بخواهید برای ساماندهی فضای مجازی برنامه داشته باشد.