هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 14 اسفند 1402
ساعت 23:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 11 اسفند 1388 ساعت 21:31
چهارشنبه 12 اسفند 1388 01:01 ساعت
2010-3-2 21:31:17
شناسه خبر : 30213

وزير سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي گفت: با ارتش سايبري كه در اختيار داريم فتوحات بزرگتري را در پيش رو داريم.

به گزارش فارس، در راستاي پاسداشت هشت ماه نبرد اينترنتي و اتحاد و همگرايي در بين نيرو‌هاي مردمي مدافع انقلاب اسلامي در فضاي سايبر، همايش پاسداشت 8 ماه جنگ اينترنتي برگزار شد.

محمدحسين صفار هرندي وزير ارشاد و فرهنگ اسلامي دولت نهم از ديگر مدعوين اين همايش بود.

وي در سخنان خود گفت: هر مرحله كه پشت دشمن به خاك ماليده مي‌شود تمناهايش به باد مي‌رود و براي ما فتح به حساب مي‌آيد كه فتح‌الفتوح ما 22 بهمن بود.

صفار هرندي افزود: با ارتش سايبري كه در اختيار داريم فتوحات بزرگتري را هم در پيش خواهيم داشت.

وزير سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي خاطر نشان كرد: اگر خيز جدي در فضاي سايبر برداريم مي‌توانيم اين فضا را در اختيار بگيريم؛ فضاي مجازي هم خود پيام است و آن كسي مي‌تواند دست برتر باشد كه پيام پرمحتوا داشته باشد و علت اينكه جنبش سبز افول كرد اين بود كه پيامي براي مردم نداشت. آنها حرفي براي گفتند و مصرعي سرودند اما در قافيه بعدي ماندند چون محتوا نداشتند.

صفارهرندي افزود: عرصه سايبري عرصه‌اي است كه ما در آن محتوا و حرف‌هاي بسياري براي گفتن داريم. اگر بتوانيم در كار توليدي محتواي خوبي داشته باشيم و همت جدي نماييم آنوقت خواهيم ديد مشتري‌هاي اينترنتي از آن ما خواهد بود.

وي در پايان سخنان خود ضمن تشكر از وبلاگ‌نويساني كه در اين نبرد مقدس وارد شده‌اند و اجازه ندادند كساني به حريم حق تجاوز كنند و پنجه به خورشيد زده شود، تشكر و قدرداني كرد.