هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 02:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 17 تير 1403 ساعت 02:39
يكشنبه 17 تير 1403 02:37 ساعت
2024-7-7 02:39:26
شناسه خبر : 381732
رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه سعید جلیلی از سرمایه های کشور است، خاطر نشان کرد: جلیلی به خاطر کسب رای از اصول خود عبور نکرد.
رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه سعید جلیلی از سرمایه های کشور است، خاطر نشان کرد: جلیلی به خاطر کسب رای از اصول خود عبور نکرد.
گروه سیاست-رجانیوز: محسن منصوری شنبه شب 16 تیر 1403 در گردهمایی قدردانی از زحمات فعالان ستادهای مردمی سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری با عنوان «امتداد حماسه حضور» که با حضور و سخنرانی این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، افزود: در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یاد گرفتیم با هم کار کنیم این یک سرمایه است و باید آن را تقویت بکنیم.
 
وی با بیان اینکه در این انتخابات یاد گرفتیم که به جای خواص به توده مردم تکیه کنیم، اظهار داشت: در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متدین ترین و خالص ترین جمع شکل گرفت.
 
منصوری با تاکید بر اینکه سعید جلیلی از سرمایه های کشور است، خاطر نشان کرد: سعید جلیلی به خاطر کسب رای از اصول خود عبور نکرد و از امتیازهایی که داشت، استفاده نکرد.
 
رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی افزود: برای این انتخابات کار تشکیلاتی نکرده بودیم یا لشکر رسانه ای تشکیل ندادیم.
 
منصوری پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت و افزود: از مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب حمایت می کنیم.
 
وی با بیان اینکه ذره ای از نتیجه انتخابات ناامید و خسته نیستیم، گفت: از ساعت ۱۲ شب روز جمعه نتیجه نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را می دانستیم.
 
این گردهمایی همراه مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) و ذکر توسل در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد.
 
مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر سال ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار شد و حدود ۵۰ درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند.
 
بر اساس نتایج نهایی اعلام شده از سوی وزارت کشور مسعود پزشکیان با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران انتخاب شد.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home