هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1403
ساعت 06:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 22 اسفند 1402 ساعت 14:10
سه شنبه 22 اسفند 1402 13:59 ساعت
2024-3-12 14:10:11
شناسه خبر : 376981
پرسپولیبس در این روزها درحالی حریفان خود را از پیش رو برمی‌دارد که یکی از بازیکنان این تیم نقش جالب توجهی در عملکرد قرمزها داشته است.
پرسپولیبس در این روزها درحالی حریفان خود را از پیش رو برمی‌دارد که یکی از بازیکنان این تیم نقش جالب توجهی در عملکرد قرمزها داشته است.
گروه ورزش-رجانیوز: با حضور اوسمار ویرا به عنوان سرمربی روی نیمکت پرسپولیس، این تیم رنگ و بوی جدیدی را به خود گرفته و شرایط برای این تیم و بازیکنانش متفاوت‌تر از هر زمان دیگری پیش می‌رود.
 
به گزارش رجانیوز، یکی از بازیکنانی که انتقاداتی به عملکرد وی می‌شد، با حضور اوسمار بار دیگر توانایی‌های خود را به اثبات رساند. دانیال اسماعیلی‌فر مدافع ۳۱ ساله سرخ‌پوشان از زمان حضور اوسمار توانسته خود را به بهترین شکل به اوج برساند. پرسپولیس در چند بازی اخیر موفق شده ۱۰ بار دروازه حریفان خود را باز کند و اسماعیلی‌فر با تاثیرگذاری روی ۴ گل، موثرترین بازیکن قرمزها در نیم فصل دوم رقابت‌های فوتبال ایران به شمار می‌رود.
 
در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر و در دقیقه ۵۷ بازی با تراکتور، اسماعیلی‌فر با پاس تماشایی عیسی آل‌کثیر را در محوطه جریمه پرشورها صاحب توپ کرد تا این بازیکن گل اول بازی را وارد دروازه تراکتور کند. اسماعیلی‌فر اینبار در دیدار جام حذفی برابر نفت و گاز گچساران در دقیقه ۴۷ بازی روی پاس مهدی ترابی موفق شد گل دوم سرخ‌پوشان را وارد دروازه حریف کند.
 
اوج هنر اسماعیلی‌فر به بازی با فولاد خوزستان در هفته نوزدهم باز می‌گردد. مدافع سرخ‌پوشان در دقایقی که تیمش از حریف خوزستانی خود عقب بود، با اثرگذاری روی دو گل نقش پررنگی در پیروزی حیاتی سرخ‌پوشان پیش از شهرآورد یکصد و سوم داشت. او در دقیقه ۵۴ با پاس تماشایی خود عیسی‌ آل‌کثیر را در موقعیت گلزنی قرار داد تا گل دوم قرمزها ها را به ثمر برساند. ۲۰ دقیقه بعد مهدی ترابی در حالی با یک ضربه تماشایی دروازه فولاد را باز کرد که پاس این گل را اسماعیلی‌فر به او داد.
 
با این آمار جالب توجه از اسماعیلی‌فر، بدون شک می‌توان گفت او موثرترین بازیکن پرسپولیس در نیم‌فصل دوم است و از همین رو هواداران این تیم منتظر درخشش این بازیکن در آستانه شهرآورد یکصد و سوم هستند.
 
انتهای پیام/