هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 14 اسفند 1402
ساعت 03:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 10 آذر 1402 ساعت 14:40
جمعه 10 آذر 1402 14:28 ساعت
2023-12-1 14:40:42
شناسه خبر : 372941
سرپرست شرکت توسعه تجهیز اماکن ورزشی گفت: می‌خواهیم یک استادیوم ورزشی با ظرفیت ۱۲۰ هزار نفر که گنجایش دارد بسازیم.
سرپرست شرکت توسعه تجهیز اماکن ورزشی گفت: می‌خواهیم یک استادیوم ورزشی با ظرفیت ۱۲۰ هزار نفر که گنجایش دارد بسازیم.
گروه ورزش-رجانیوز: آبان‌ماه بود که عملیات اجرایی ساخت ورزشگاه بزرگ تهران آغاز شد؛ ورزشگاهی که رئیس‌جمهور در دیدار با قهرمانان و مدال‌آوران وعده ساخت آن را داد و عنوان کرد که تهران باید ورزشگاهی در حد نام ایران اسلامی داشته باشد.
 
مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه اماکن ورزشی در گفت‌وگویی اظهار داشت: طراحی شهر فرهنگی ورزشی جدیدمان در یک فاز است و اجرا آن در دو فاز خواهد بود و می‌خواهیم یک استادیوم با تکنولوژی‌های به روز بسازیم و ظرفیت این ورزشگاه هم ۱۲۰ هزار نفر گنجایش دارد و یک سالن چند منظوره با ظرفیت ۲۲ هزار نفر می‌سازیم.
 
هفدهم آبان بود که شن‌گانگ مدیرعامل شرکت IPPR به همراه دیگر مدیران ارشد این شرکت چینی با حضور در مجموعه شهر آفتاب، از زمین در نظرگرفته‌شده برای احداث مجموعه ورزشی-فرهنگی بین‌المللی در پایتخت بازدید کردند.
 
در این بازدید که مهیار عسگریان، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز در آن حضور داشت، مدیر شهر آفتاب توضیحات فنی لازم درباره این زمین ٣٧٠ هکتاری و مرزهای جغرافیایی این زمین را به مدیرعامل شرکت مشاور در طراحی و ساخت مجموعه ورزشی تهران ارائه کرد.مدیران این شرکت نیز با بررسی و تهیه عکس‌های مورد نظر مقدماتی، اطلاعات اولیه را برای تیم فنی شرکت مذکور ارسال کردند.
 
انتهای پیام/