هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 02:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 3 شهريور 1402 ساعت 21:50
جمعه 3 شهريور 1402 21:37 ساعت
2023-8-25 21:50:25
شناسه خبر : 370790
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم‌ سنگین ترافیک خودروها، این جاده پرتردد کشور دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد چالوس به سمت کرج یکطرفه شد.
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم‌ سنگین ترافیک خودروها، این جاده پرتردد کشور دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد چالوس به سمت کرج یکطرفه شد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سرگرد محمد احمدیدر گفت‌وگویی اظهارداشت : این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا شده است.
 
به گزارش رجانیوز، وی ترافیک زمان حاضر این جاده سنگین اعلام کرد.
 
فرمانده پلیس راه کندوان به کابران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفر خود و خانواده شان رقم بزنند.
 
به گفته وی در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون حوادثی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این محور گزارش نشده است.
 
محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام تابستان با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
 
محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
 
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.
 
انتهای پیام/