هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 18 اسفند 1401 ساعت 20:51
پنجشنبه 18 اسفند 1401 20:41 ساعت
2023-3-9 20:51:02
شناسه خبر : 365514
تیم فوتبال میلان موفق شد با تساوی بدون گل در خانه تاتنهام پس از ۱۱ سال به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.
تیم فوتبال میلان موفق شد با تساوی بدون گل در خانه تاتنهام پس از ۱۱ سال به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

گروه ورزش-رجانیوز: دیدار تیم‌های میلان و تاتنهام در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه تاتنهام با قضاوت کلمن تورپن برگزار شد که در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 
به گزارش رجانیوز؛ با توجه به اینکه هر دو تیم به دلیل ترافیک دیرتر از برنامه به استادیوم رسیدند، این بازی با حدود ۱۰ دقیقه تاخیر یعنی از ساعت ۲۳:۴۰ به وقت تهران آغاز شد. گل زودهنگام براهیم دیاز، پیروزی یک بر صفر را برای روسونری در بازی رفت سه هفته پیش رقم زد، اما هر دو باشگاه به دلیل شکست در لیگ‌های داخلی با روحیه متفاوتی پا به این دیدار گذاشتند اما این شاگردان استفانو پیولی بودند که توانستند با تساوی در این دیدار به لطف پیروزی در بازی رفت به مرحله یک‌ چهارم لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.
 
 
شاگردان آنتونیو کونته از دقیقه ۷۷ با اخراج کریستین رومرو ۱۰ نفره به بازی ادامه دادند.
 
میلان تنها ۹۰ دقیقه تا رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار از فصل ۱۲-۲۰۱۱ فاصله داشت و توانست با کسب تساوی به این امر دست پیدا کند.
 
تاکنون چلسی، بنفیکا، بایرن مونیخ و میلان راهی مرحله یک چهارم شده اند. از هفته آینده ادامه دیدارهای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دنبال خواهد شد.
 
 انتهای پیام/


کلیدواژه ها »

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home