هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 فروردين 1403
ساعت 20:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 11 دى 1401 ساعت 20:42
يكشنبه 11 دى 1401 19:51 ساعت
2023-1-1 20:42:44
شناسه خبر : 363754
رئیس ستادکل نیروهای مسلح نوشت:‌ انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستورکار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح نوشت:‌ انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستورکار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد.

گروه سیاست-رجانیوز: سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح پیامی به مناسبت سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را صادر کرد.

 
به گزارش رجانیوز؛ متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
 
إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا [سوره مریم آیه ۹۶]
 
همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آن‌ها را (در نظر خلق و حق) محبوب می‌گرداند.
 
روزی که آمران و عاملان ترور حاج قاسم عزیز، نقشه شیطانی خود را عملی کردند، شاید تصور می‌کردند که با حذف فیزیکی او کار تمام شده و بزرگترین مانع اهداف استکباری و توسعه‌طلبانه خود در جغرافیای جهان اسلام را از میان برداشته‌اند. گذر زمان اما از واقعیت دیگری حکایت دارد.
 
قهرمان مقاومت امروز اگرچه در میان ما نیست، اما با شهادتش مسیری پیش روی آزاداندیشان و حق‌طلبان عالم گشوده است که هیچ عاملی نمی‌تواند آن را سد کند. تفکر سردار سلیمانی امروز در میان جوانان جوامع اسلامی و آزادی‌خواهان جهان تکثیر شده و نام او اسم رمز اعتماد به نفس و غلبه بر دشمن است؛ از این روست که دشمنان زبونش، حتی در فضای مجازی هم از نام او واهمه دارند.
 
نام قهرمان ملی ما برای همیشه تاریخ زنده و ماندنی است، اما قاتلانش اگرچه اکنون هم مورد لعن و نفرین عدالتخواهان جهان هستند، اما پس از تقاص جنایت، برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد.
 
انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستورکار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد و تروریست‌ها تا روز انتقام باید زندگی ننگین خود را با این کابوس سپری کنند.
 
انتهای پیام/