هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 15:38
دوشنبه 14 آذر 1401 15:30 ساعت
2022-12-5 15:38:49
شناسه خبر : 363054
فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات گفت: در سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۳۲۳ قبضه سلاح و ۸۵ هزار فشنگ جنگی توسط مرزبانی کشف شده است.
فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات گفت: در سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۳۲۳ قبضه سلاح و ۸۵ هزار فشنگ جنگی توسط مرزبانی کشف شده است.

گروه سیاسی-رجانیوز: سردار احمد علی گودرزی در گفت‌وگویی با اشاره به تشدید اقدامات کنترلی و امنیتی در نوار مرزهای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: مرزهای مختلف کشور در امنیت پایدار قرار دارد.

 
به گزارش رجانیوز؛ وی تلاش مرزبانان در امر تأمین امنیت مرزها را جهادی دانست و بیان کرد: مرزهای دریایی و خشکی از امنیت پایدار برقرار است و در صورت هرگونه ناامنی برخورد قاطع می‌شود.
 
فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به انهدام چند باند قاچاق‌ مواد مخدر گفت: در سال جاری بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر در مرزهای مختلف کشور کشف و ضبط شده است.
 
گودرزی، از انهدام چند باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و خاطر نشان کرد: در سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۳۲۳ قبضه سلاح و ۸۵ هزار و ۳۶۰ فشنگ جنگی و ۳۵۸ هزار گلوله تفنگ شکاری توسط مرزبانی کشف شده است.
 
وی با اشاره به کشف سوخت قاچاق در هشت ماه امسال افزود: با تلاش مرزبانان در هشت ماه امسال ۱۹ میلیون و ۶۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای مختلف کشف شده است.
 
فرمانده مرزبانی فراجا  برخورد قاطع با قاچاق کالا را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در هشت ماه امسال با تلاش مرزبانان در نقاط مختلف کشور انواع باند قاچاق کالا منهدم و در این راستا کالاهای قاچاق با ارزش سه هزار میلیارد تومان کشف شد.
 
گودرزی از هلاکت اشرار مسلح در مرزهای مختلف خبر داد و بیان کرد: در هشت ماه امسال ۶۴ نفر از اشرار مسلح در درگیری مستقیم با نیروهای مرزبانی به هلاکت رسیده‌اند.
 
انتهای پیام/