هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 00:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 آذر 1401 ساعت 11:21
چهارشنبه 2 آذر 1401 11:06 ساعت
2022-11-23 11:21:54
شناسه خبر : 362658
کارلوس کی‌روش در فضای مجازی پیامی خطاب به بازیکنان تیم ملی منتشر کرد و از آنان خواست  متعهد به کشورشان باشند تا به یک قهرمان واقعی و به  یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوند تا مردم و خانواده و جامعه به آنها افتخار کنند.
کارلوس کی‌روش در فضای مجازی پیامی خطاب به بازیکنان تیم ملی منتشر کرد و از آنان خواست متعهد به کشورشان باشند تا به یک قهرمان واقعی و به یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوند تا مردم و خانواده و جامعه به آنها افتخار کنند.

گروه ورزشی-رجانیوز: کارلوس کی‌روش در پست اینستاگرامی خود نوشت: بازیکنان! در فوتبال ما نمی‌توانیم زمان را با بهانه‌ کردن و اینکه تقصیر را گردن کسی دیگر بیاندازیم، بگذرانیم. ما باید مسئولیت کارمان را برعهده گیریم. باید خاکی و فروتن باشیم و قدرتمند در کنار هم بیایستیم تا بر اشتباهات و شکست‌هایمان فائق بیاییم.

 
به گزارش رجانیوز؛ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه نوشت: در فوتبال وظیفه ما این است که فوتبال بازی کنیم، کاری کنیم که نتیجه بگیریم و برای طرفدارانمان خوشحالی را رقم زنیم. باید کاری کنیم تا هواداران از نتیجه ما خوشحال شوند و به تیم ملی افتخار کنند. ما باید مایه افتخار تیم ملی باشیم.
 
کی‌روش ادامه داد: ما نباید نگران هوادارنماها باشیم. نباید به حرف‌های این تماشاگرنماهای غیرواقعی و هیجان زده توجه کنیم. برای تبدیل شدن به یک مدل و قهرمان واقعی باید هزینه زیادی بپردازید.
 
 
سرمربی تیم ملی کشورمان نوشت: مبادا در تله بیفتید و این صفت قهرمانی را با قیمت ارزان بفروشید. خدا به شما این فرصت را داده تا با تلاش و استعداد خود فوتبال بازی کنید. فقط بازی کنید و به تلاش ادامه دهید. این یک جرم است اگر از این هدیه الهی استفاده نکنید.
 
کی‌روش در فضای مجازی نوشت: خودتان باشید و متعهد به کشورتان تا به یک قهرمان واقعی و به  یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوید تا مردم، دوستانتان و خانواده به شما افتخار کنند. بقیه چیزها در فوتبال چیزی جز شکست و حسادت نیست.
 
انتهای پیام/