هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 08:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 آبان 1401 ساعت 15:58
شنبه 7 آبان 1401 15:35 ساعت
2022-10-29 15:58:54
شناسه خبر : 361934
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت قاطعانه مدافع حقوق امثال آرتین‌هاست، تأکید کرد: مردم و دولت امروز نشان دادند که همدل و متحدند.
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت قاطعانه مدافع حقوق امثال آرتین‌هاست، تأکید کرد: مردم و دولت امروز نشان دادند که همدل و متحدند.

گروه سیاسی-رجانیوز: علی بهادری جهرمی، روز شنبه در حاشیه آیین تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) در شیراز در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در حرم مطهر شاهچراغ (ع) افزود: مردم وطن دوست و مسلمان کشور همواره نشان داده‌اند که در مقاطع مختلف تاریخی هم از مسئولان و هم مردم دیگر کشورهای جهان یک گام جلوتر بوده اند.

 
وی ادامه داد: امروز هم مردم به رغم گلایه ها و مشکلاتی که دارند اما همانند سایر مقاطع که چنانچه مشکلی پیش می آمد و اتفاقی روی می داد در صحنه حاضر می شدند، پرشورتر از همیشه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا یک دل و یکصدا هم مخالفت و اعتراض خود را نسبت به شورش و آشوب و اقدامات تروریستی نشان دهند و هم بگویند که ما همه یک ملت واحد هستیم.
 
جهرمی در ادامه تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران قطعاً از خون هیچ‌کدام از شهدای این ایام علی‌الخصوص شهدای حمله تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ نخواهد گذشت.
 
او اظهار داشت: این حضورها مشت محکمی بر دهان همه کسانی است که چشم ندارند حل مشکلات و مسائل این سرزمین را ببینند و سعی می کنند که با تمام قوا و تمام قد جلو این کشور بایستند و درس و تجریه نمی‌گیرند که هر زمان که تمام قد جلو این سرزمین ایستادند مردم متحدتر، مستحکم تر، با ایمان جدی تر و با سرعت بیشتری مسیر پیشرفت خود را استمرار داده‌اند.
 
 
آیین تشییع پیکرهای پاک ۱۱ شهید عملیات تروریستی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) از ساعت ۹ صبح شنبه هفتم آبان‌ماه ۱۴۰۱ از میدان امام حسین (ع) شیراز سومین حرم اهل بیت به سمت حرم مطهر در حال برگزاری است.
 
بنا بر اعلام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، در عملیات تروریستی غروب چهارم آبان حرم شاهچراغ (ع) ، ۱۳ تن از افراد بیگناه توسط تروریست مسلح به شهادت رسیدند، افزود: پیکرهای ۲ تن از شهدا پیش از این به زادگاه آنها در شهرهای تهران و همدان منتقل و تشییع شده است.
 
وی اظهار داشت: پس از برگزاری آیین تشییع ۱۱ شهید دیگر این حمله تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) در شیراز، این شهدا با رضایت همه خانواده‌ها به مشهد مقدس منتقل می‌شوند تا در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) نیز توسط زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی بدرقه شوند.
 
معاون استاندار فارس گفت:‌ پس از آن، پیکرهای پاک شهدا به زادگاه آنها منتقل می‌شود و در این زمینه پیکر ۶ شهید به شیراز منتقل می‌شود و در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) دفن می‌شوند.
 
 
انتهای پیام/