هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 آذر 1401
ساعت 12:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 15 مهر 1401 ساعت 15:52
جمعه 15 مهر 1401 15:46 ساعت
2022-10-7 15:52:30
شناسه خبر : 361239
آيت‌الله مكارم شيرازی ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای انتظامی گفت: نیروی انتظامی به خوبی توانسته در برابر ناامنی‌ها در میدان حضور پیدا کند.
در ديدار آيت‌الله مكارم شيرازی با فرمانده انتظامی رخ داد؛

اكثريت مردم پايبند به حجاب و عفاف هستند/ باید صف معترضین از آشوبگران جدا شود

آيت‌الله مكارم شيرازی ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای انتظامی گفت: نیروی انتظامی به خوبی توانسته در برابر ناامنی‌ها در میدان حضور پیدا کند.
گروه سياسی-رجانيوز: سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی کشور روز گذشته با حضور در دفتر آيت‌الله مكارم شيرازی با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
به گزارش رجانيوز؛ آیت‌الله مکارم شیرازی در این دیدار از تلاش‌های این نیرو قدردانی کرده و گفت: نیروی انتظامی به خوبی توانسته در برابر ناامنی‌ها در میدان حضور پیدا کند.
 
وی با اشاره به حوادث اخیر، سه عامل دشمنان خارجی، فضای مجازیِ رها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از علل اصلی دانسته و افزودند: تا زمانی که این عوامل باشد، احتمال آشوب وجود دارد، چرا که دشمنان خارجی همیشه در پی ضربه‌زدن به نظام اسلامی هستند و مشکلات اقتصادی نیز بهانه به دست آن‌ها می‌دهد.
 
این مرجع تقلید تأکید: باید صف کسانی که به گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند از صف افراد شرور که در پی آشوب و ناامنی در کشور هستند، جدا گردد.
 
وی سپس به مرگ خانم امینی اشاره کرده و افزود: لازم بود نیروی انتظامی و دیگر نهادهای ذی‌ربط گزارش جدی و فوری از تحقیقات خود ارائه می‌دادند تا جلوی این بهانه‌ها گرفته شود.
 
آیت‌الله مکارم شیرازی حضور پرشور مردم در راهپیمایی‌ها را بیانگر مخالفت آنان با این گونه اغتشاشات و جریانات دانسته و افزودند: معاندین نظام و کشور با تحریک احساسات جوانان و تعرض و ایجاد ناامنی، آتش زدن آمبولانس، غارت و تخریب اموال و کشتن مردم بی‌گناه، خودشان را رسوا کردند و چهره‌ی واقعی آن‌ها برای مردم آشکار گردید.
 
وی با اشاره به مسئله حجاب در کشور، اکثریت مردم را پای‌بند به حجاب و عفاف دانست.
 
آیت‌الله مکارم شیرازی با تأکید بر شفاف‌سازی مسائل اقتصادی توسط دولت تصریح‌کرد: دولت باید نسبت به سامان‌دادن مشکلات اقتصادی و گرانی اقدام جدی نماید.