هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 18 تير 1401 ساعت 20:08
شنبه 18 تير 1401 20:06 ساعت
2022-7-9 20:08:17
شناسه خبر : 358989
همه شما با انواع مختلفی از سازه‌های موقت آشنا هستید و حتما کاربرد و لزوم استفاده از این سازه‌ها برایتان روشن و ملموس است. آیا تاکنون چیزی راجع به سازه‌های اسپیس فریم شنیده‌اید؟ یا به طور مثال: به این موضوع فکر کرده‌اید که غرفه‌های نمایشگاهی موقت که در فصل‌های خاصی برپا می‌شوند، چگونه راه اندازی شده‌اند؟ لزوم استفاده از سازه‌های موقت در شرایط مختلف بر هیچ کسی پوشیده نیست.

 این روزها با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، سازه‌های موقت و داربست‌های بسیار مختلفی با رعایت استانداردهای لازم تولید می‌شوند که استفاده از آن‌ها بسیاری از نیازهای افراد را مرتفع می‌سازد. از آنجا که استفاده از اسپیس فریم تنها برای یک مدت محدود است، اجاره اسپیس انتخاب عاقلانه‌تری است. در ادامه ضمن معرفی اسپیس فریم و مزایای آن، بهترین مرکز اجاره اسپیس در تهران و کرج را معرفی می‌کنیم.

اسپیس فریم چیست؟

قبل از هر چیزی بهتر است به تعریف دقیقی از این سازه‌ها برسیم. اسپیس فریم‌ها ابزارهای بسیار کاربردی هستند که برای ساخت سازه‌های موقت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپیس نمایشگاهی در واقع سازه‌ای با اشکال هندسی منظم است که با اتصال به یکدیگر سازه‌ای مشخص را تشکیل می‌دهند. این سازه‌ها بر حسب نوع کاربری، انواع مختلفی دارند و در حوزه‌های مختلفی به کار گرفته می‌شوند. ممکن است بارها اسپیس فریم‌ها را از نزدیک مشاهده کرده باشید اما آن‌ها را با این نام نشناسید. اصطلاح داربست برای سازه‌های موقت شناخته شده‌تر و معمول‌تر است. طراحی ساخت منحصر به فرد اسپیس‌ها و استفاده از روش‌های متفاوت در اجرای این سازه‌ها، سبب استفاده گسترده آن‌ها در صنعت تبلیغات، تشریفات و تدارکات، برپایی نمایشگاه‌های مختلف و در موارد بسیار دیگر با جنبه‌های تبلیغاتی، شده است. شما می‌توانید به سادگی با اجاره اسپیس و استفاده از ابزارهای تشکیل‌دهنده آن به طراحی متفاوتی در پیاده‌سازی این سازه برسید. از آنجا که قطعات این داربست با بست‌ و پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌شوند، امکان ایجاد طرح‌های مختلف برای آن فراهم است.

علاوه بر آن استفاده از بست برای اجرای اسپیس فریم‌ها، آن‌ها را به سازه‌های موقت تبدیل کرده است چون شما می‌توانید پس از برآورده ساختن نیاز کاربری خود با باز کردن بست‌ها سازه را جمع کرده و به مکان موقت دیگری انتقال دهید. این ویژگی برای آن دسته از شرکت‌هایی که با اجاره اسپیس به کاربران خود خدمات‌رسانی می‌کنند، بسیار ایده آل است چون نگهداری اسپیس‌ها یا سازه‌های برپا شده و آماده و البته حمل و نقل این سازه‌ها اصلا کار ساده‌ای نیست و به هیچ وجه عاقلانه به نظر نمی‌رسد. در حالی که نگهداری و حمل و نقل قطعات اسپیس جهت برپایی آن در شرایط مختلف معقول‌تر به نظر می‌رسد. اتصال تکه‌های مختلف اسپیس با استفاده از بست‌های مخصوص علاوه بر طراحی مختلف، استحکام قابل قبولی به سازه می‌بخشد‌. وقتی از یک طراحی اصولی و استاندارد صحبت می‌کنیم، دقیقا به دنبال همین استحکام و مقاومت سازه اسپیس در حوزه‌های مختلف صنعتی و تجاری هستیم.

کاربردهای مختلف اسپیس فریم چیست؟

حال که با این سازه‌ها و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها در موقعیت‌های مختلف آشنا شدید، بهتر است کاربردهای مختلف این تجهیزات فلزی را نیز بشناسید. اجاره اسپیس نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌های نمایشگاهی مختلف، طراحی و پیاده‌سازی انواع سوله‌های دائم و موقت با استحکام و مقاومت قابل قبول، طراحی و ساخت قاب‌های مختلف به جهت به نمایش درآوردن بنرهای تبلیغاتی در سطح شهرها، ساخت طاق‌های مختلف مانند طاق نصرت برای مراسمات باشکوه، ساخت پارکینگ‌های موقت و دائم، اجرای قفسه‌های نمایشگاهی، استفاده از اسپیس برای ایجاد داربست‌های سرپوشیده جهت برگذاری مراسم عروسی و غیره، بکارگیری این سازه برای نورپردازی در باغ‌ها و سالن‌های عروسی و موارد بسیار دیگر  انجام می‌شود. همان طور که اشاره کردیم اسپیس‌ها برای سازه‌های دائمی نیز کاربرد دارند.

هرچند طراحی اسپیس‌ها برای اجرای سازه‌های موقت بهینه‌سازی شده است اما استحکام و مقاومت بالای این تجهیزات آن‌ها را برای راه اندازی داربست‌ها و سازه‌های دائم نیز ایده‌آل ساخته است. به این ترتیب شما می‌توانید با یک هزینه بسیار کم و مقرون به صرفه به سازه‌ای دائمی با ویژگی‌های مثبت برسید. برای راه اندازی سازه‌های دائمی با استفاده از اسپیس فریم، باید به فکر خرید این سازه باشید چون اجاره اسپیس محدودیت زمانی خاصی دارد. در مورد استفاده از اسپیس یک نکته را در نظر داشته باشید، شما می‌توانید دقیقا متناسب با فضای نصب اسپیس به اجاره یا خرید آن بپردازید. شکل‌پذیری اسپیس‌ها این امکان را فراهم ساخته که بتوانید این سازه‌ها را در متراژ‌های مختلف تهیه کنید. وقتی از یک سازه موقت صحبت می‌کنیم، ممکن است ذهنیت برخی از افراد به سمت سازه‌های سست و غیر استاندارد برود. این سازه‌ها در برابر عوامل محیطی مختلف مقاومت و سازگاری بالایی دارند.

 قیمت اجاره اسپیس فریم

با وجود تمام مزایایی که برای اسپیس فریم‌ها بیان کردیم، خرید آن‌ها اصلا گزینه ایده‌آلی به نظر نمی‌رسد. شما تنها در یک شرایط می‌توانید به خرید اسپیس فکر کنید، آن هم زمانی است که قصد داشته باشید خودتان با اجاره اسپیس درآمدزایی کنید. برای این منظور نیز باید یک مکان مناسب برای نگهداری تکه‌های این سازه داشته باشید و هنگام اجاره آن بتوانید شرایط مناسبی برای حمل و ارسال داربست ایجاد کنید. اگر برای مدت محدودی به داربست اسپیس فریم احتیاج دارید، اجاره آن عاقلانه‌ترین تصمیم است. قیمت اجاره این سازه‌ها یکی از فاکتورهای مهم در استفاده از آن‌ها است. عوامل مختلفی در تعیین قیمت اسپیس فریم نقش دارند. به عنوان مثال: نوع کاربری مشتری، متراژ مورد نیاز در سازه اجرایی، زمان اجاره، نحوه ارسال و هزینه‌های حمل و نقل و در نهایت شرکت اجاره دهنده، هزینه اجاره داربست اسپیس را تعیین می‌کنند‌. در نهایت قیمت اجاره این سازه‌ها بر حسب متر مربع مشخص می‌شود.

برای این که بتوانید اسپیس فریم‌ها را با یک قیمت معقول و به صرفه اجاره کنید، باید یک شرکت خدماتی معتبر در این حوزه پیدا کنید. گذشته از هزینه در نصب این سازه یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن هم تجربه و مهارت در برپایی اسپیس فریم است.‌ این سازه‌ها به صورت مستقیم با ایمنی و سلامت کاربران سر و کار دارند و رعایت نکات ایمنی و کیفیت نصب در اجرای آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت‌های معتبری که این سازه‌ها را عرضه می‌کنند، ضمن اجاره اسپیس خدمات نصب و راه اندازی آن را نیز ارائه می‌دهند. به این ترتیب از امنیت سازه اطمینان خواهید داشت. در نهایت شما می‌توانید با یک هزینه بسیار اندک و بدون این که زمان خود را تلف کنید در مکان‌های مختلف این سازه‌های مختلف و شکیل را برپا کرده و پس از پایان مراسم یا کاربری‌های خاص خود آن را به مکان دیگری انتقال دهید.

شرکت تولیدی خدماتی اسپیس سازان

این شرکت معتبر و شناخته شده با اجاره اسپیس در تمام نقاط تهران و کرج و البته در تمام نقاط کشور آماده خدمت‌رسانی به کاربران خود می‌باشد. با توجه به محدودیت فضا در شهرهای پر جمعیتی چون تهران برپایی سالن‌های موقت برای راه اندازی نمایشگاه و غرفه‌های مختلف و همچنین کاربری‌های متنوع دیگر، یک گزینه بسیار ایده آل است. اجاره و استفاده از این سازه‌ها بسیار ارزان‌تر از اجاره مکان‌های دیگر برای برپایی نمایشگاه و مراسمات مختلف می‌باشد. شرکت اسپیس سازان با برخورداری از تکنسین متخصص و حرفه‌ای ضمن عرضه انواع سازه‌های اسپیس با هزینه بسیار مناسب، ارسال و نصب داربست‌های نمایشگاهی و اسپیس فریم‌ها را به صورت رایگان انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://spacesazan.com

 

 

 کلیدواژه ها »