هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 10:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 مهر 1392 ساعت 13:26
سه شنبه 2 مهر 1392 16:56 ساعت
2013-9-24 13:26:37
شناسه خبر : 151700

 معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تلاش جبهه رسانه‌ای غرب و برخی جریان‌های همراه داخلی پیرامون تعامل و رابطه امریکا با ایران گفت: آنها که به امریکا دل بسته‌اند، یا امریکا را نمی‌شناسند یا سیاست را.  

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به تلاش گسترده جبهه رسانه‌های غرب و برخی جریان‌های همراه داخلی پیرامون تعامل و رابطه امریکا با ایران اظهار داشت: امریکا قبل از آنکه به آینده روابطش با جمهوری اسلامی ایران بیاندیشد، بدهی‌های زیادی به ملت ایران دارد که باید تکلیف آنها را روشن کند.
 
وی افزود: بلوکه کردن دارایی‌های ایران، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران، تحریم، جاسوسی و ترور تنها بخشی از پرونده سیاه امریکا در ارتباط با جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.
 
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با توجه به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: آمریکا عامل اصلی بروز جنگ هشت ساله تحمیلی علیه جمهوری اسلامی است و در همه خرابی‌ها و جنایاتی که طی این دوره به وقوع پیوست، شریک است.
 
جزایری تاکید کرد: عملکرد امریکا و سایر هم پیمانان در منطقه حاکی از حاکمیت خصلت‌های استکباری این رژیم و زیاده‌خواهی‌های حکومت امریکا است و این رژیم تنها در صورتی عقب نشینی می‌کند که در برابر خود با حریفی قدرتمند و محکم روبرو باشد.