هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 07:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 تير 1392 ساعت 14:49
دوشنبه 17 تير 1392 19:19 ساعت
2013-7-8 14:49:28
شناسه خبر : 144785

مشاور سابق پنتاگون و محقق موسس «آمریکن اینترپرایز» سازمان منافقین را یک فرقه دغل باز و چندش آور خواند که مورد تنفر مردم ایران است.

به گزارش خبرگزای فارس، به نقل از سرویس بین‌الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، «مایکل روبین» در مقاله‌ای که روز گذشته در مجله آمریکایی «کامنتری» منتشر شد، از تجربه حضورش در ایران در دهه 90 میلادی و صحبت با عامه مردم نوشت.
 
وی در این مقاله می‌نویسد: بیزاری از سازمان مجاهدین خلق (منافقین) تنها موضوعی بود که مردم ایران در آن اتفاق نظر داشتند.اقدامات تروریستی این گروه که منجر به کشته شدن نه تنها مسئولین نظام بلکه شهروندان معمولی شد، علاوه بر پذیرفتن کمک و سرپناه از صدام حسین پس از حمله عراق به ایران، این گروه را از چشم مردمی که ادعا می کند نماینده آنهاست انداخت.
 
وی که 2 سال در پنتاگون به عنوان مشاور در امور ایران و عراق فعالیت کرده، در ادامه مقاله خود با اشاره به حذف گروهک منافقین از لیست گروه‌های تروریستی پس از خرید حمایت‌های مسئولین آمریکایی توسط این گروهک ادامه داد که این عمل از آنها یک گروه دمکراتیک نمی‌سازد.
 
روبین همچنین به روایت دانشجوی قرقیز از حضور در تجمع منافقین در ویلپنت اشاره نمود و افزود: به نظر می‌رسد که روسای این گروه، حال باید علاوه بر پولی که به سخنرانان می‌پردازند تا در تجمع‌هایشان به مدح آنان بپردازند به مخاطبینشان هم پول بدهند.
 
وی افزود: مجاهدین خلق نه تنها یک فرقه چندش آور است که حاضر است برای جلب حمایت، بدون در نظر گرفتن سابقه‌اش هر چیزی بگوید، بلکه یک پوسته تو خالیست.