هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 25 مرداد 1399
ساعت 18:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 14 اسفند 1398 ساعت 17:48
چهارشنبه 14 اسفند 1398 17:39 ساعت
2020-3-4 17:48:25
شناسه خبر : 335278
 در پی هک شدن پیج اینستاگرام «سالومه سیدنیا» مجری و تهیه کننده شبکه سعودی «منوتو»، تصاویری از گفتگوهای وی با برخی از بازیگران و سلبریتی‌ها منتشر شده است که نشان از ارتباط عمیق او با برخی از بازیگران دارد.
در پی هک شدن پیج اینستاگرام «سالومه سیدنیا» مجری و تهیه کننده شبکه سعودی «منوتو»، تصاویری از گفتگوهای وی با برخی از بازیگران و سلبریتی‌ها منتشر شده است که نشان از ارتباط عمیق او با برخی از بازیگران دارد.
گروه سیاسی-رجانیوز: پس از آشکار شدن ارتباط برخی از سلبریتی‌ها با سفارت انگلیس که در ماجرای تجمع غیرقانونی در برابر دانشگاه امیرکبیر اتفاق افتاد، حالا ابعاد جدیدی از ارتباط‌ گسترده این ماشین‌های اجاره‌ای با بیگانگان منتشر شده است.
 
به گزارش رجانیوز، در پی هک شدن پیج اینستاگرام «سالومه سیدنیا» مجری و تهیه کننده شبکه سعودی «منوتو»، تصاویری از گفتگوهای وی با برخی از بازیگران و سلبریتی‌ها منتشر شده است که نشان از ارتباط عمیق او با برخی از بازیگران دارد.
 
 
تهمینه میلانی، پرویز پرستویی، ارژنگ امیرفضلی، رضا صادقی، علی انصاریان، شهره لرستانی و مهناز افشار از جمله سلبریتی‌هایی هستند که تصاویر چت هایشان با مجری شبکه سعودی منوتو انتشار یافته است. گفتگوهایی که عمدتاً پیرامون جمهوری اسلامی بوده نشان از بغض این جماعت نسبت به حاکمیت دارد.
 
در عکسی که از گفتگوی تهمینه میلانی و سالومه منتشر شده، وی به صراحت به جمهوری اسلامی ایران فحاشی کرده و در نهایت منتقدین خود را ربات می‌خواند.
 
 
در تصویر دیگری که از صحبت‌های سالومه و سلبریتی‌ها پخش شده، به وضوح می‌توان دید که او فیلم‌ها و عکس‌هایی را برای بازیگران ارسال می‌کند تا در صفحات مجازی‌شان منتشر کنند.
 
 
ارتباط مهناز افشار-بازیگری که مدتهاست به مردم ایران پشت کرده و همراه با چهره‌های ضد ایرانی در شبکه‌های سعودی فعالیت می‌کند- با مجری شبکه منوتو، از جمله مواردی است که در پی هک شدن پیج سالومه افشا شده است.
 
 
 
اما نکته جالب توجه ماجرا گفتگوهای پرویز پرستویی با مجری برنامه های ضد ایرانی است.
 
پرستویی در بخشی از صحبت‌های خود با سالومه برای او می‌نویسد که سنخیتی با جمهوری اسلامی نداشته و از اینکه به‌خاطر برادر شهید بودنش کارتی ندارد، ابراز ناراحتی می‌کند.
 
 
پرستویی در بخش دیگری از گفتگویش با سالومه، او را که اساساً فعالیتش در راستای ضدیت با مردم ایران تعریف شده، دارای قلب پاک می‌داند و در آخر هم از تهیه کننده شبکه منوتو شماره واتساپش را طلب می‌کند!
 
درد دلهای حامد پهلان(خواننده)، مهراب قاسمخانی و چت ارژنگ امیرفضلی با سالومه از دیگر مواردی است که در پی هک شدن پیج سیدنیا افشا شده است.
 
 
 
 
اگر این چت‌ ها را که غالبتاً ضد حاکمیتی بوده را با قانون آمریکا درباره اعطای ویزا به متقاضیان ورود به ایالات متحده مقایسه کنیم، مشخص می‌شود که بیشتر مواضع ضد حاکمیتی سلبریتی‌ها از به خاطر چیست؟
 
آمریکا از متقاضیان ویزای آمریکا در سراسر جهان می‌خواهد که سابقه فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی طی پنج سال گذشته و همچنین اطلاعات بیوگرافی خود از ۱۵ سال گذشته را ارائه دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.
 
به عبارتی، می‌توان گفت که سلبریتی‌ها با این فرض که شاید روزی بخواهند به آمریکا بروند، در فضای مجازی مواضع ضد حاکمیتی اتخاذ می‌کنند تا در ضورت لزوم کارشان برای دریافت ویزا راحت‌تر پیش برود.
 
 
جدای از همه اینها، یقیناً سلبریتی‌هایی که با سالومه در ارتباط بوده و هستند، با علم به مواضع ضد ایرانی مجری منوتو اقدام به چنین کاری می‌کردند.
 
سالومه سیدنیا کسی بود که پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی، در پیج اینستاگرام خود حاج قاسم را کودک کش خطاب کرد و حتی در یکی از پست‌هایش چنان اهانتی به سردار دلها کرد که قلم از بیانش شرم می‌کند.
 
 
 
تکلیف امثال مهناز افشار و تهمینه میلانی مشخص و بغض‌شان نسبت به جمهوری اسلامی ثابت شده است و طبیعی است که با چنین فردی در ارتباط باشند.
 
اما از کسی مثل پرویز پرستویی انتظار نمی‌رفت که با مجری هتاک به شهید سلیمانی اینگونه دل داده قلوه بگیرد و در انتها شماره‌اش را برای ارتباطات بیشتر طلب کند.
 
 
 
مطالب بیشتر درباره ارتباط سبریتی‌ها با سفارت انگلیس:

 

 دیدگاه کاربران

حالا همین ها سالها سر سفره نظام خوردن و کلی هم نق میزنن
اگر انقلاب اسلامی نبود اینا الان کجا بودن، کسی به اینا اهمیت میداد، چقد نظام برای اینا هزینه کرد

اینها افراد دم دمی مزاجی هستند که جز به خودشان نه به کسی فکر می کنند و نه کشش فکر کردن دارن
از این ها توقع داشتن همیت و غیرت امری محال است

اینها اگر سربازان دشمن نیستند اسمشان چی هست؟
بخدا حد اقل حکم این خود فروخته ها همان تبعید به خارج از کشور است
و ممنوع الورد بودن به ایران.
تا خیلی سریع در همانجا هم بی مصرف شده جایی نداشته باشند.
و آرزویی مرگ کنند...
و سریعا صدا و سیما همه این وطن فروش های ملعون را ممنوع التصویر کنند

شما این مطربهای بیسواد رو زیاد بزرگشون می کنید

ای لعنت به روح این هنرپیشه هی بی هنر نمک به حروم از صدقه سر سلیمانی تو امنیت کامل مشهور میشن بعد به نظام بد و بیراه میگن تف

این وطن فروش ها تو همین نظام فربه شدن مالیات هم نمی دن بعد همیشه هم ژست اپوزیسیون می گیرن

سلام اینا اگه تو اروپا بودن و این حرفا رو میزدن قپونی میبوردنشون اونجائی که بن سلمان نی میزد

چه فایده که اینها منتشر میشن. هیچ برخوردی صورت نمیگیره.

لعنت خدا برشبکه ی من وتو

واقعا از آقای پرستویی انتظار نداشتم!

رجانیوز عزیز: این شد یه خبر خوب. مدت ها بود رجانیوز منفعل بود و خبرهای داغ پخش نمی کرد. امیدوارم در حوزه خبر فعال تر بشه تا دیگران به خبرهاش رفرنس بدن

خداوند لعنتشان کنه اونایی که نون شهدا رو میخورن و به شهدا و کشور خیانت

صداوسیمای بی عرضه به خودت بیا

خدا لعنت کند کسانی را نون بیت المال میخورند در واقع چپاول می کنند و بذر تفرقه در این مملکت میکارند و کاسبی می کنند