هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 بهمن 1399
ساعت 12:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 دى 1398 ساعت 11:23
دوشنبه 23 دى 1398 09:40 ساعت
2020-1-13 11:23:22
شناسه خبر : 333056
افشار در ظاهر خود را عزادار جان باختگان حادثه اخیر می‌داند، اما ناخواسته اعتراف کرده است که دلیل ناراحتی این روزهایش، سیلی سپاه به تروریست‌های آمریکایی در عین‌الاسد است.
افشار در ظاهر خود را عزادار جان باختگان حادثه اخیر می‌داند، اما ناخواسته اعتراف کرده است که دلیل ناراحتی این روزهایش، سیلی سپاه به تروریست‌های آمریکایی در عین‌الاسد است.
گروه سیاسی-رجانیوز: سه روز از اتفاقی که برای هواپیمای اوکراینی افتاد، می‌گذشت. هیچ کدام از سلبریتی‌ها یادشان نبود که 176 نفر از  مردم ایران در این حادثه جان باختند. صرفاً به یک ابراز تأسف در صفحات مجازی‌شان بسنده کرده بودند. حتی کسی یادش نبود که در فراق جوانان از دست رفته کشور، تجمع کرده و شمعی روشن کند.
 
به گزارش رجانیوز، شنبه‌ای که گذشت، بلافاصله پس از اعلام علل سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که متأسفانه جان باختن تعدادی از هم‌میهنانمان را در پی داشت، برخی‌ها که تا سه روز اول نسبت به حادثه رخ داده بی تفاوت بودند، فرصت را مغتنم شمرده و به بهانه همدردی با بازماندگان شهدای حادثه، برپایی تجمعات غیرقانونی و سر دادن شعارهای ساختارشکنانه و بی ارتباط با موضوع و در یک کلام، فتنه انگیزی را کلید زدند. در برخی موارد نیز اقدام به پاره کردن تصاویر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی کردند!
 
سلبریتی‌ها نیز فضا را غبارآلود دیده و برای تحریک مردم علیه حاکمیت، به میدان آمدند. بعضی از آنها مثل جعفر پناهی(دارای محکومیت امنیتی)، رضا درمیشیان(حامی فتنه 88)،  هانیه توسلی و هدیه تهرانی دوشادوش سفیر انگلیس در تجمعی که در مقابل دانشگاه امیرکبیر ترتیب داده شده بود، شرکت کردند. برخی دیگرشان نیز در صفحات اجتماعی‌شان مردم را دعوت به تجمع غیر قانونی در سطح شهر می‌کردند که با بی توجهی مردم روبرو شدند.
 
اساساً سلبریتی‌ها کسانی هستند که در مقاطع مختلف، به اجاره افراد دیگری در می‌آیند. گاهی تحت اجاره سیاسیون داخلی قرار می‌گیرند و گاهی هم مثل روزهای اخیر به اجاره سفارت انگلیس در می‌آیند.
 
 
اما مهناز افشار که خیلی وقت است در خارج از ایران به سر می‌برد و از جیب سعودی‌ها تغذیه می‌شود، آتش توپخانه‌اش علیه جمهوری اسلامی ایران شدیدتر از بقیه رفقایش است. دلیلش را هم می‌توان در توییتی که او خطاب به دختر شهید سلیمانی نوشته است، پیدا کرد. گرچه افشار در ظاهر خود را عزادار جان باختگان حادثه اخیر می‌داند، اما ناخواسته اعتراف کرده است که دلیل ناراحتی این روزهایش، سیلی سپاه به تروریست‌های آمریکایی در عین‌الاسد است. او خطاب به زینب سلیمانی نوشته بود: تو هم دختر همین سرزمینی؛ انتقام سخت که برای خون پدرت طلب کردی تا همینجا داغ بی پایانی بر هموطنهات تحمیل کرده.
 
 
البته جدای از سلبریتی‌ها، بودند نماینده‌هایی که از جان باختن هم‌وطنانمان سوءاستفاده کرده و در صدد عقده گشایی سیاسی بر آمدند.
پروانه سلحشوری که همه او را به مواضع سطحی‌اش در مجلس شورای اسلامی می‌شناسند، پس از مشخص شدن دلیل سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، با کنایه به نیروهای مسلح کشور نوشت: اعتمادی که با دروغ و فریب بدست آید، با آشکار شدن حقیقت از بین می‌رود. در این میان، روسیاهی برای آن‌هایی می‌ماند که برای حفظ قدرت، جان و مال و سرنوشت مردم و کشور را به بازی گرفتند.
 
سلحشوری درحالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را فریب کار و دروغگو می‌خواند، که دلایل سقوط هواپیما از زبان فرمانده هوافضای سپاه عنوان شد و سردار حاجی‌زاده اذعان کرد که خطای انسانی رخ داده در سامانه پدافندی را به عهده می‌گیرد. اما جالب است؛ در اتفاقات و حوادثی که در دولت مورد حمایت وی رخ داده و آخرین‌اش هم ماجرای گران شدن بنزین است، مشاهده نشده است که مسببین اتفاقات را بازخواست کند.
 
 
البته به نظر می‌رسد او نیز همچون مهناز افشار، از خونخواهی مردم ایران در پی شهادت سردار سلیمانی، ناراحت شده است که سپاه را متهم به قدرت طلبی و بازیچه قرار دادن مردم و کشور کرده است.
 
در هر حال، همانطور که در ابتدا گفته شد، سلبریتی‌ها و برخی دیگر از شخصیت‌های سیاسی، نه تنها ناراحت از فوت تعدادی از هم‌میهنان نیستند، که اتفاقاً از وقوع حادثه اخیر خوش‌حال هم شده‌اند. آنها اساساً دغدغه مردم را ندارند. این را می‌توان از مقایسه مواضع جماعت در قبل و بعد از مشخص شدن دلیل سقوط هواپیما فهمید. 
 
جالب‌ آنکه خانواده قربانیان نیز، با اعلام اینکه اجازه نمی‌دهند درگذشت عزیزانشان، دست‌مایه برخی افراد برای فتنه انگیزی شود، آشوب‌های روزهای اخیر را که مورد حمایت سلبریتی‌های مدعی بوده را محکوم کرده و خواسته‌شان تنها یک چیز است: پیگیری دقیق ماجرا و برخورد با مقصرین حادثه.
 
چنانچه اکنون شهرهای جنوبی کشور را سیل فراگرفته و نیروهای مسلح کشور درحال کمک رسانی به مردم هستند، درحالی که سلبریتی‌های مدعی و امثال سلحشوری، دو روز است که خط تخریب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حتی کل حاکمیت را دنبال می‌کنند.

 دیدگاه کاربران

خدا لعنت کند همه این دروغگویان رو که جز نابودی کشور نمی‌خوان... ما مردم از شماها متنفریم، شما ادای دلسوزی رو هم بلد نیستید در بیارید... یه مشت عمال آمریکایی هستید...


متاسفانه رسانه ها و ماهواره ها دارند طوری قضیه را جلوه می دهند که گویا
سپاه عمدا این هواپیما را زده تا آبروی خود را ببرد. و تنها سه روز مدت
برای اعلام نتیجه را طولانی نشان می دهند اما نمی گویند چطور خودشان علم
غیب داشتند و قبل از هر تحقیقاتی می دانستند کار پدافند است تا جایی که
آماده بودند و فیلم هم گرفتند/

هیچ غلطی نمی تونن بکنن
من یکی تا قبل از شهادت سردار دیگه از سیستم ناامید شده بودم
حتی کلی از بستگانم
ولی الان همه برگشتیم و هر روز پروفایل و وضعیت و ...مون رو به حمایت از سردار دلها و سردار عین الاسد و نظام اختصاص می دیم والبته مثل ما بسیارند که به برکت خون شهید دوباره به آغوش نظام و انقلاب برگشتن

سواد سیاسی و درک و فهم اجتماعی اگر داشتند این خانوم ها خودشون برای خودشون آبرو داشتند و اینهمه طبل رسوایی شون به صدا در نمی اومد .

خانم افشار تو دقیقا داری انتقام چی رو میگیری.تو اصلا کجا این مملکت حساب میشی.چکار ه این مملکتی.برو با رفقات خوش باش بگذار مردم ایران به حال خودشون باشن

این سلبریتی ها مدعی ،در قضیه بنزین ،کشتی سانچی ،آتش سوزی پلاسکو و این گرانی های کمر شکن و...پس چرا لال بودند .این بدبخت ها اجیر هستند .متاسفم براشون.این مملکت بیمه شهداست .هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

مردم باید به این نتیجه برسند که سلبریتی جماعت دلش برای آنها نسوخته و فقط نگران خودش و گرینکارتشه. اگه این فهم غالب بشه دیگه حنای اینها رنگی نخواهد داشت.

خب مامورن و معذور!
یه کاری باید بکنن تا اقامتشون اونطرف تثبیت بشه

قدردان سپاه هستیم و عزادار از دست رفتگان
سردار حاجی زاده در قلب ماست
زحماتشان را از یاد نبرید

برخی از سلبریتی ها مثل آفتاب پرست هر روز جهت کاسبی و مقبولیت بیشتر به یک رنگی در می آیند ولی خداوند کمک کرد و شرایط را طوری رقم زد که طشت رسوایی برخی بر زمین خورد و دیگر نخواهند توانست رنگ وطن پرستی بخود بگیرند . #سلبریتی دروغگو

سلبریتی بی سواد رفقای آمریکایی شما بخواهند یا نخواهند از منطقه اخراج خواهند شد شما لطفا به فکر تابعیت خود باش و اشک تمساح خود را برای کشته شده های آمریکایی نگه دار تموم میشه حیفه ...