هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 20 شهريور 1400 ساعت 14:13
شنبه 20 شهريور 1400 14:02 ساعت
2021-9-11 14:13:19
شناسه خبر : 350941
رئیس‌جمهور با صدور حکمی «سید جواد ساداتی‌نژاد» وزیر جهاد کشاورزی را به عنوان رئیس کارگروه ملی بیابان‌زدایی منصوب کرد.
رئیس‌جمهور با صدور حکمی «سید جواد ساداتی‌نژاد» وزیر جهاد کشاورزی را به عنوان رئیس کارگروه ملی بیابان‌زدایی منصوب کرد.
 
به گزارش رجانیوز، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور حکمی سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی را به عنوان رئیس کارگروه ملی بیابان‌زدایی منصوب کرد.
 
متن حکم رئیس جمهور به این شرح است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد
 
در اجرای بند (۱) ماده (۲) آئین‌نامه تشکیل کارگروه ملی بیابان‌زدایی مصوب ۱۳۸۹/۰۵/۲۴ هیئت وزیران، به موجب این حکم به عنوان «رئیس کارگروه ملی بیابان‌زدایی» منصوب می‌شوید.
 
شایسته است ضمن تشکیل کارگروه‌های تخصصی و مشارکت مؤثر با کنوانسیون مقابله با بیابان‌زدایی ملل متحد نسبت به تعدیل اثر خشکسالی در سطح ملی و منطقه‌ای، نتایج اقدامات دستگاه‌های اجرایی عضو در امر بیابان‌زدایی و اجرای تعهدات ملی و بین‌المللی را در پایان هر سال به اینجانب گزارش نمائید. کلیه دستگاه‌های ذیربط در این زمینه همکاری لازم را با جنابعالی معمول خواهند داشت.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با هیأت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.
 
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
سیدابراهیم رئیسی
 
رئیس جمهوری اسلامی ایران