هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 مهر 1400
ساعت 16:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 27 خرداد 1400 ساعت 16:30
پنجشنبه 27 خرداد 1400 13:37 ساعت
2021-6-17 16:30:12
شناسه خبر : 348639
لیست اصلح برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، میان‌دوره مجلس شورای اسلامی و شورای شهر تهران که از سوی جریان‌های مختلف سیاسی مورد حمایت قرار گرفته، اعلام شد.
لیست اصلح برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، میان‌دوره مجلس شورای اسلامی و شورای شهر تهران که از سوی جریان‌های مختلف سیاسی مورد حمایت قرار گرفته، اعلام شد.

گروه سیاسی-رجانیوز: لیست اصلح برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، میان‌دوره مجلس شورای اسلامی و شورای شهر تهران که از سوی جریان‌های مختلف سیاسی مورد حمایت قرار گرفته است به شرح زیر اعلام می‌گردد.

 

 

 

این لیست در بخش شورای شهر منطبق با لیست ائتلاف بزرگ «برای مردم» است که با اتحاد جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جریان گام دوم انقلاب اسلامی، کانون دانشگاهيان ایران اسلامی، حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی، حزب زنان جمهوری اسلامی، حزب نیک اندیشان ایران اسلامی، جمعیت تعالی ایران اسلامی، مرکز بررسی‌های راهبردی جنبش دانشجویی، رزمندگان حزب‌الله و ستاد مردمی برای مردم (ستاد مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی) شکل گرفته است.

 

سیدمحمدرضا حسینی

حسینی دانشجوی دکترا اقتصاد و از فعالان ادوار جنبش دانشجویی است. وی سابقه حضور در مدیریت عالی نهادهایی چون وزارت کشور، رفاه و تامین اجتماعی، نهاد رهبری در دانشگاه ها،کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان را در کارنامه خود دارد.

 

جعفر فرجی

فرجی متولد 1361 دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت استراتژیک و دانشجوی دکترای مدیریت راهبردی است. از مهم‌ترین سوابق اجرایی و مدیریتی او می‌توان به عضویت در هیئت مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، عضویت در هیئت موسس بنیاد کرامت آستان قدس رضوی، جانشین ستاد پیشرفت ستاد اجرایی، دبیر نهضت اجتماعی جوانان قرارگاه قرب بقیه‌الله(عج) و مدیرعاملی موسسه فرهنگی طلوع حق اشاره کرد. فرجی همچنین از پایه‌گذاران کانون دانش پژوهان نخبه، عضو هیئت امنای باشگاه دانش پژوهان جوان و مدتی نیز فرماندار شهر ری بوده است.

 

محمد خزاعی

خزاعی مدیر فرهنگی، مدرس دانشگاه و تهیه کننده سینماست. وی فیلم‌های مهمی چون قلاده‌های طلا، به وقت شام و سریال دادستان را تهیه‌کنندگی کرده و در کاگروه‌های متنوع فرهنگی و هنری در شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حضور داشته است. وی همچنین جشنواره‌های متعدد هنری را دبیری کرده و مشاور بسیاری از سازمان‌های فرهنگی و هنری بوده است.

 

سیدمهدی زریباف

زری‌باف دارای دکتری اقتصاد اسلامی از دانشگاه علامه طباطبایی است. قائم مقامی مرکز مطالعات اقتصادی دانشگاه امام صادق، کارشناس اقتصادی مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری و مدیرکلی دفتر مطالعات اقتصاد اسلامی از جمله سوابق زری‌باف در طول این سالها است.

 

سیدمجید حسینی

سیدمجید حسینی دارای مدرک دکتری علوم سیاسی از دانشگاه تهران است. حسینی هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بوده و از مهم‌ترین سوابق او می‌توان به فعالیتش به‌عنوان مشاور شهردار سابق تهران در امور جوانان و مدیریت گروه مجلات همشهری اشاره کرد.

 

علی عبدی

عبدی دانش آموخته مدیریت بازرگانی و کارآفرینی دانشگاه تهران و از فعالان ادوار جنبش دانشجویی است. از سوابق مهم او می‌توان به مدیرعاملی و عضویت در هیئت مدیره شرکت زمزم ایران، معاونت بازرگانی و تحقیق و توسعه هلدینگ صنایع غذایی سینا و معاونت روابط عمومی قرارگاه بقیة‌الله(عج) اشاره کرد.

 

اسماعیل احمدی

وی دکترای علوم اجتماعی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی(ره) گرفته و تالیفات متعددی دارد. در سوابق احمدی مسئولیت روابط عمومی بسیج دانشجویی، مسئولیت سازمان بسیج رسانه، مدیرعامل خبرگزاری بسیج، عضو شورای اجتماعی و اطلاع‌رساتی ستاد اجرایی، معاون بنیاد احسان و عضویت در هئت مدیره شرکت عمران ستاد فرمان امام(ره) به چشم می‌خورد.

 

سیدمرتضی حسینی

حسینی متولد سال 1364 بوده و دارای مدرک دکتری در رشته برنامه ریزی توسعه کارآفرینی روستایی است. ریاست دانشگاه فرهنگ و هنر سروش صدا و سیما و همچنین مدیرکلی برنامه و بودجه کمیته امداد امام خمینی(ره) از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی او است.

 

زهرا حیرانی شبانی‌پور

وی دارای مدرک دکتری تخصیی در مهندسی عمران و مهندسی آب بوده و هم‌اکنون به‌عنوان استادیار دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار است. شبانی‌پور همچنین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز می‌باشد. وی همچنین بارها به عنوان استاد نمونه و پژوهشگر برتر برگزیده شده است.

 

سمیه‌سادات حسنی‌حلم

حسنی‌حلم مدرس، مشاور و فعال در حوزه خانواده و زنان است. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده و علاوه بر این مشاور حقوقی قوه قضاییه نیز می‌باشد.

 

عبدالله دارایی

دارایی دارای کارشناسی ارشد ارتباطات و هم‌اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری این رشته است. وی سالها در زمینه‌های جهادی و امور مردمی و محرومیت‌زدایی مشغول به کار بوده و در کارگروه‌های متعدد کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عضویت دارد..

 

نعمت‌الله حکیم

وی متولد سال 1343 بوده و دارای مدرک دکتری در رشته جغرافیای سیاسی است. حکیم سوابق مدیریتی متعددی در سپاه پاسداران داشته و در سازمان بازنشستگی کشوری مشاور عالی و بازرس ویژه بوده است. او همچنین فعالیت‌های متعدد سیاسی و اجتماعی از جمله دبیرکلی جمعیت عدالت طلبان ایران اسلامی را در کارنامه دارد.

 

حامد علامتی

علامتی متولد 61 و دارای مدرک دکتری جامعه شناسی گرایش توسعه و اقتصاد است. در کارنامه و سوابق وی مسئولیت‌های زیر به چشم می‌خورد: دستیار و مشاور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی(آقای نیکزاد)، مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی، مشاور فراکسیون مدیریت شهری مجلس یازدهم، دبیر فراکسیبون روحانیت مجلس یازدهم، هضو هیات موسس حزب نسل نو، مسئول کانون رای اولی‌ها و دانش آموزان شورای ائتلاف، مشاور فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس یازدهم، دبیرکل سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، مشاور سابق استاندار اردبیل و فعال و فرهنگی.

 

رضا پوریافر

پوریافر دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سیستم‌های اقتصادی-اجتماعی بوده و از مهم‌ترین سوابق او می‌توان به معاونت اداری مالی شهرداری قم، معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم، عضویت در هیئت مدیره بانک شهر، شهرداری منطقه سه قم و مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهر قم اشاره کرد. وی همچنین مسئولیت‌های مدیریتی در سطوح مختلف شهرداری تهران، دانشگاه علم و صنعت و سازمان صنایع هوافضا را تجربه کرده است.

 

عرفان خسرویان

خسرویان متولد سال 63 و دارای مدرک دکتری در رشته مهندسی هوافضا از دانشگاه تهران است. از مهم‌ترین سوابق مدیریتی او می‌توان به حضورش در جایگاه ریاست دانشگاه پیام نور اسلامشهر، رییس کارخانه سینا کن کرمانشاه و همچنین ریاست هیئت مدیره شرکت زمزم اشاره کرد.

 

سیدمرتضی محمودی

او متولد سال 56 بوده و هم‌اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری رشته سیاست گذاری عمومی است. وی دارای سوابق اجرایی در مدیریت شهری است که از آن جمله می‌توان به مشاوره و عضویت در کمیته‌های مختلف شورای شهر و همچنین شهرداری تهران اشاره داشت. محمودی همچنین مسئولیت‌های متعددی در حوزه توسعه مدیریت و املاک دانشگاه آزاد اسلامی داشته است.

 

امیر جاویدپور

جاویدپور دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی بوده و حضور در مسئولیت‌های اجرایی و مدیریتی شهرداری تهران و شهرداری بروجرد از جمله سوابق وی است. وی همچنین در تشکل‌های ورزشی ملی و منطقه‌ای مسئولیت‌های متعدد داشته و در دانشگاه نیز تدریس می‌کند.

 

حسین قرایی

وی متولد 1362 و هم‌اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری رشته زبان و ادبیات فارسی است. معاونت فرهنگی-اجتماعی دانشگاه صدا و سیما و همچنین حضور به‌عنوان مشاور رییس سازمان تبلیغات اسلامی از جمله سوابق مهم قرایی است. او هچنین تالیفات متعددی در حوزه شعر و ادبیات انقلاب اسلامی داشته و یادداشت‌های مختلفی در حوزه‌های فرهنگی از او منتشر شده است.

 

سیدمحمد موسوی

موسوی دارای مدرک دکتری در رشته مهندسی برق می‌باشد که هم‌اکنون به‌عنوان هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت مشغول به فعالیت است. وی در سال 2020 میلادی در جمع 2% دانشمندان برتر جهان در حوزه انرژی و مهندسی برق قرار گرفت و بارها به عنوان پژوهشگر و استاد نمونه مورد تقدیر قرار گرفته است. وی همچنین صاحب مقالات معتدد علمی پژوهشی بوده و سوابق زیادی در شرکت‌های دانش‌بنیان دارد.

 

حامد عطاری

عطاری متولد سال 58 و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی است. حضور به‌عنوان مشاور مدیرعامل شرکت سیمان قائن، ناظر هیات مدیره سیمان زنجان و رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن مهر شهرستان ری از جمله سوابق اجرایی عطاری است.

 

هاشم داداش پور

دکترای شهرسازی از استرالیا و صاحب آثار متعدد علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت شهری است. وی مسئولیتهای اجرایی و مشاوره متعددی در سازمان صداوسیما، وزارت فرهنگ، وزارت راه و شهرسازی، وزارتعلوم و برخی شرکت‌های خصوصی را در کارنامه خود دارد.

 

این ائتلاف برای شورای شهر مورد حمایت چهره‌های مختلفی نیز قرار گرفته که در ادامه قابل مشاهده است:

علی خضریان نماینده مجلس شورای اسلامی با ضبط ویدیویی مردم تهران را دعوت به رای دادن به لیست ائتلاف بزرگ برای مردم ایران کرد.

 

 

مرتضی امیری اسفندقه شاعر گرانقدر و ارزشی کشورمان نیز در ویدیویی کوتاه، حمایت خود از لیست ائتلاف بزرگ برای مردم را اعلام کرد.

 

 

همچنین نادر طالب‌زاده کارگردان و مستندساز جبهه انقلاب در یک پیام تصویری مردم را به انتخاب لیست ائتلاف بزرگ برای مردم دعوت کرد.

 

 

علی جعفری از فعالین مطرح جنبش عدالتخواهی کشور نیز در حساب توییتری خود نوشت: اولویت من در شورا، جلوگیری از عیسی شریفی ها، فساد و شهر فروشی است. لیستی که مفسدین را در خود جای دهد، با گلاب هم منتشر کنند، بوی تعفن می‌دهد. شاید به لیست برای مردم نقد داشته باشید، اما مطمئن باشید وسواس به خرج داده شده که فاسدها و همدستان عیسی شریفی ها در آن نباشند.

 

 

مصطفی محدثی خراسانی از دیگر شاعران گرانقدر کشورمان نیز با ضبط ویدیویی کوتاه، مردم را دعوت به انتخاب لیست کامل ائتلاف بزرگ برای مردم کرد.

 

 

دکتر سیدمجید حسینی استاد عدالتخواه دانشگاه تهران نیز که خودش هم برای انتخابات شورای شهر تهران نامزد شده، در یک پیام ویدیویی، به مردم تهران توصیه کرد به همه لیست ائتلاف برای مردم رای دهند.

 

 

دکتر سید محمدجواد ابطحی از نمایندگان انقلابی مجلش شورای اسلامی نیز در پیامی، از مردم تهران خواست به لیست ائتلاف بزرگ برای مردم رای دهند.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش از شاگردان مرحوم علامه مصباح یزدی نیز در یک پیام تصویری، مردم را دعوت به انتخاب همه نامزدهای حاضر در لیست ائتلاف برای مردم کرد.

 

 

زهره سادات لاجوردی فرزند شهید بزرگوار اسدالله لاجوردی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز از مردم خواست به لیست ائتلاف بزرگ برای مردم رای دهند.

 

 

همچنین محمد خزایی فدافن از کارگردانان انقلابی و نامزد انتخابات شورای شهر تهران، با ضبط یک پیام تصویری، به مردم تهران توصیه کرد لیست ائتلاف برای مردم را انتخاب کنند.