هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 مهر 1400
ساعت 23:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 19 شهريور 1399 ساعت 13:31
چهارشنبه 19 شهريور 1399 13:05 ساعت
2020-9-9 13:31:28
شناسه خبر : 339390
در ادامه‌ی حملات رسانه‌های اصلاح‌طلب به حجت‌السلام پناهیان، یاشار سلطانی در مطلبی مدعی شده که وی  زمینی را در سعادت‌آباد به قیمت متری ۴۳ هزار تومان خریداری کرده است!اما ماجرا چیست؟
در ادامه‌ی حملات رسانه‌های اصلاح‌طلب به حجت‌السلام پناهیان، یاشار سلطانی در مطلبی مدعی شده که وی زمینی را در سعادت‌آباد به قیمت متری ۴۳ هزار تومان خریداری کرده است!اما ماجرا چیست؟
 گروه سیاسی_رجانیوزپس از آن که حجت‌الاسلام پناهیان در پاسخ به اتهامات و بی‌اخلاقی برخی اشخاص و رسانه‌ها در فضای مجازی، جزئیات شراکت خود در ساخت یک واحد مسکونی با آقای مطلبی کاشانی را توضیح داد، یاشار سلطانی در سندی جدید ادعا کرده که پناهیان زمینی را در سعادت‌آباد به قیمت متری ۴۳ هزار تومان خریداری کرده است!
 
این خبر که در اولین لحظات انتشار از سوی کانال‌های خاص بازتاب داده شد، در خوشبینانه‌ترین حالت نشان از عمق بی‌اطلاعی این خبرنگار از حوزه مسکن و املاک دارد.
 
تمام افراد دارای سند و بنچاق، می‌دانند که طبق رویه موجود در امور املاک و اسناد، رقم معامله شده در بنگاه و پرداختی خریدار به فروشنده، مبلغی بسیار بالاتر از مبلغی است که در سند یا بنچاق ذکر می‌شود.
 
حال این خبرنگار حوزه املاک و مسکن یا از چنین موضوع مشهور و مرسومی بی‌اطلاع است یا نیت‌های دیگری از سوی خود او و کسانی که این اسناد را به دستش می رسانند، در حال پیگیری است.