هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 شهريور 1399
ساعت 18:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 18:29
شنبه 25 مرداد 1399 18:20 ساعت
2020-8-15 18:29:42
شناسه خبر : 338499
مراسم رونمایی از دو مجموعه‌کتاب «آبشار اندیشه» و «مقتل نوجوان» و تجلیل از پدیدآورندگانشان دوشنبه ۲۷ مرداد، در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین‌الملل برگزار می‌شود.
در کتابفروشی چاپ و نشر بین الملل برگزار می‌گردد:

«آبشار اندیشه» و «مقتل نوجوان» رونمایی می‌شوند

مراسم رونمایی از دو مجموعه‌کتاب «آبشار اندیشه» و «مقتل نوجوان» و تجلیل از پدیدآورندگانشان دوشنبه ۲۷ مرداد، در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین‌الملل برگزار می‌شود.

به گزارش رجانیوز مراسم رونمایی از دو کتاب «آبشار اندیشه» و «مقتل نوجوان» اثر علی شعیبی روز دوشنبه ۲۷ مرداد، در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین‌الملل برگزار می‌شود.

نویسنده کتاب «مقتل نوجوان» زندگینامه و سیر حوادث منتهی به کربلا و عاشورا را به‌طور مستند و طبق شیوه مقتل‌نویسی، اما ویژه نوجوانان تدوین کرده و به تصویر کشیده است.

این کتاب توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت در ۱۱۲ صفحه رقعی و قیمت ۱۸هزار تومان منتشر شده است.

کتاب «آبشار اندیشه» هم  ۴۶ قسمت دارد که هر قسمت از آن، ۵ موضوع و طرح سؤال را در بر می‌گیرد و در مجموع ۲۳۰ موضوع و سؤال طرح می‌شود تا نوجوانان را به تفکر درباره مسائل مختلف پیرامون خود و جهان خلقت وا دارد.

نویسنده این‌کتاب به‌ این‌طریق، نحوه فکرکردن و چگونه فکرکردن را به نوجوانان آموزش می‌دهد. ورزیده‌کردن و عادت‌دادن نوجوانان به تفکر، آنها را از بسیاری از ساده‌اندیشی‌های بی‌جهت و فتنه‌گری‌های دیگران در امنیت قرار می‌دهد؛ به‌ویژه در دنیایی که فضای مجازی واقعیت‌ها را به گونه‌ای دیگر تصویر می‌کند.

تصویرگری این‌کتاب به‌عهده محمدحسین صلواتیان بوده و کتاب با ۷۲ صفحه و قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

برنامه رونمایی از این دو اثر و تجلیل از پدیدآورندگانشان، روز دوشنبه ۲۷ مرداد از ساعت ۱۶ در کتابفروشی چاپ و نشر بین‌الملل واقع در میدان فلسطین شهر تهران برگزار می‌شود.