هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 مهر 1399
ساعت 13:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 ساعت 15:44
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 15:43 ساعت
2020-5-18 15:44:37
شناسه خبر : 336806
با مرگ بیش از ۷۰۰ نفر تنها در یک روز آمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۹۰ هزار و ۹۷۸ نفر رسید.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: جولان ویروس مرگبار کرونا در آمریکا همچنان ادامه دارد و تا صبح امروز دوشنبه آمار قربانیان این ویروس در ایالات متحده به ۹۰ هزار و ۹۷۸ نفر رسید.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از نیویورک تایمز، آمار کلی افراد مبتلا به کرونا در آمریکا نیز به یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۶۶۴ نفر رسیده است.
 
از میان افراد مبتلا به کرونا در آمریکا نیز ۳۴۶ هزار و ۳۸۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
 
جولان کرونا در آمریکا و بی کفایتی دولت این کشور برای مقابله با آن موجب شده تا انتقادها از شخص «دونالد ترامپ» افزایش بیابد.
 
در همین رابطه «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت در پیامی توئیتری اعلام کرد: قابل درک نیست که رهبران جمهوریخواه و رئیس جمهوری داریم که از اذعان به رنج طاقت فرسایی که مردم آمریکا اکنون با آن روبرو هستند، سرباز می‌زنند.
 
این درحالی است که سناتور ایالت ورمونت پیشتر نیز اعلام کرده بود: ما رئیس‌جمهوری داریم که اعتقادی به علم ندارد؛ چه این موضوع تغییرات آب و هوایی باشد یا همه گیری ویروس کرونا که این موضوع به طور غیرقابل باوری خطرناک است.
 
انتقادات علیه اهمال کاری ترامپ در مقابله با کرونا در حالی مطرح می‌شود که رئیس‌جمهور ایالات متحده پیشتر اعلام کرده بود که شاید بتوان به افراد مبتلا به کووید -۱۹ داروی ضدعفونی‌کننده تزریق کرد تا ریه‌هایشان تمیز شود.