هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 26 اسفند 1398
ساعت 06:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 02:43
دوشنبه 28 بهمن 1398 02:39 ساعت
2020-2-17 02:43:09
شناسه خبر : 334543
سایت دکتر سنگ کلیه شروع به کار کرد! این خبر کوتاه، شاید یکی از بهترین خبرهای این روزهای دنیای وب و پزشکی باشد. اما چرا این خبر تا این حد مهم است آنچیزی است که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم.

پزشکی و سلامت از آن دسته موضوعات است که ارتباط مستقیم با کیفیت زندگی افراد دارد و از این رو افراد هر روز به دنبال پیدا کردن روش های بهتر و جدیدتر برای بالا بردن سطح آگاهی خود درباره روش های زندگی سالم هستند. و همانطور که می دانیم، هرگاه متقاضی یک موضوع زیاد باشد، افراد غیر متخصص زیادی نیز وارد آن حوزه جذاب شده و از فرصت پیش آمده استفاده می کنند و اطلاعاتی را با سرعت هرچه تمام تر در این زمینه منتشر می کنند. آنجا که سرعت مهم است، از کیفیت کاسته می شود. چه بسا در همین زمینه اطلاعاتی غلط به گوش و چشم جویندگان برسد.

از همین رو وجود سایت های تخصصی با محوریت موضوعات سلامتی و پزشکی و نظارت پزشکان مجرب از جمله ضروریات فضای مجازی در این حوزه است.

خبر خوب این است که دکتر حسین کرمی، فوق تخصص اورولوژی و بیماری های کلیه و مجاری ادراری اقدام به راه اندازی وبسایتی با موضوعیت سنگ کلیه و مجاری ادراری نموده است و اتفاق بهتر آنکه بیماران می توانند در این وبسایت سؤالات خود را به صورت آنلاین پرسیده و از پاسخ های دکتر کرمی بهره مند شوند.

 

 

 

چرا سنگ کلیه مهم است؟

کلیه به عنوان تصفیه خانه بدن عمل می کند و خون را از مواد آلاینده پاک می کند. عملکرد صحیح کلیه به منزله عملکرد منظم و دقیق سایر اجزای بدن است. در صورت بروز هر گونه مشکل در سیستم گوارش و کلیه ها و مجاری ادراری، پی اچ خون بالا رفته و ممکن است خون اسیدی شود، سموم از بدن دفع نمی شود، تولید هورمون ها با اختلال روبرو می شود و اسملاریته بدن با اختلال مواجه می شود.

وجود سنگ در کلیه در واقع در سیستم دفع ادرار اختلال ایجاد می کند و در نتیجه کل عملکرد مجاری ادراری با مشکل روبرو می شود.

در سایت دکتر سنگ کلیه چه میبینیم؟

یکی از مزایای سایت دکتر سنگ کلیه پرداختن به تمام موضوعات پیرامون سنگ های کلیوی و مجاری ادراری است. از روش های پیشگیری از بیماری های کلیه تا رژیم غذایی مناسب برای کلیه های سنگ ساز و روش های درمانی، از درمان گیاهی سنگ کلیه تا جراحی سنگ کلیه همه در دسته درمان سنگ کلیه (https://drkidneystones.com/سنگ-کلیه/) مورد بررسی قرار گرفته است.

همچنین بیماری هایی مانند گیر کردن سنگ کلیه در حالب و سنگ مثانه نیز شرایط درمانی خاص خود را دارد که در این وبسایت به آن پرداخته شده است.

به علاوه ویدیوهای توضیحی و عملی درباره روش های درمان سنگ کلیه و مجاری ادراری از جمله مواردی است که می توانید در این وبسایت ببینید.

در سایت دکتر سنگ کلیه سیستم پرسش از دکتر و نوبت دهی اینترنتی فعال است و از این طریق شما می توانید در کمترین زمان ممکن به پاسخ سؤالات خود درباره بیماری های کلیه و مجاری ادراری رسیده و در صورت نیاز از پزشک، پرفسور حسین کرمی نوبت بگیرید.

شما می توانید با مراجعه به این لینک ،  از سایت دکتر سنگ کلیه بازدید کرده و سؤالات خود را بپرسید.