هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 23 مرداد 1399
ساعت 04:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 12:56
دوشنبه 11 آذر 1398 12:50 ساعت
2019-12-2 12:56:49
شناسه خبر : 330745
نمی‌دانم تا به حال چقدر برایتان پیش آمده که بخواهید چهره کسانی که دوست‌شان دارید را بکشید و به خودشان هدیه دهید.

لحظات را نقاشی کنید

نمی‌دانم تا به حال چقدر برایتان پیش آمده که بخواهید چهره کسانی که دوست‌شان دارید را بکشید و به خودشان هدیه دهید. یا چند بار برایتان پیش آمده که یک اثر هنری زیبا را دیده ‌اید و دلتان می‌خواسته که خودتان خالق آن همه زیبایی بودید. چند بار برایتان پیش آمده که قصد کردید فلان روز برای ثبت نام کلاس نقاشی نزدیک خانه‌تان بروید اما نرفتید!

آدم برای زنده بودن و زندگی کردن نیاز به هنر دارد. می‌تواند از خواندن یک شعر زیبا از مولانا یا حافظ سرمست شود و با دیدن یک اثر هنری، مثل نقاشی، مجسمه یا هر اثر هنری دیگری، جان تازه بگیرد. حال تصور کنید که اگر خودش به این کار دست بزند، چه احساسی می‌تواند داشته باشد.

خیلی از ما نقاشی کردن را دوست داریم! مثلا تا می‌بینیم دوست یا آشنایی به کلاس سیاه قلم رفته و سومین اثر زیبایش را به شما نشان می‌دهد، در دلتان با یک حسرت جزئی می‌گوئید که شما هم به زودی شروع می‌کنید اما..

کدام آموزشگاه برویم که خیال‌مان راحت باشد؟

خیلی از افراد نقاشی را نصفه نیمه رها کردند. چرا؟ چون هنرجو با هزار امید و آرزو در دوره و کلاس آموزش نقاشی سیاه قلم شرکت می‌کند و بعد از سه ماه (با کمی اغراق) تنها چیزی که می‌تواند بکشد سایه روشن اشکال هندسی است. در واقع استاد مربوطه، تا جای امکان برای یاد دادن یک تکنیک زمان می‌خرد و با اعتقاد به سیستم قطره چکانی به او آموزش می‌دهد تا بتواند مدت زمان بیشتری از هنرجویش پول بگیرد.

اعتماد به یک آموزشگاهی که هدفش یادگیری شما بوده و با صداقت و شرافتش، از این طریق کسب درآمد می‌کند بسیار اهمیت دارد. وقت خودتان را نگیرید. برای آموزش به سراغ آموزشگاه‌هایی بروید که هر جلسه پیشرفت‌تان را احساس کنید و بعد از دو سه ماه بتوانید یک اثر هنری زیبا خلق کرده و به عزیزان‌تان نشان دهید. مثلا آموزشگاه نقاشی تصویرگران پویا اندیش، نه تنها از پایه و کاملا اصولی به شما نقاشی آموزش می‌دهد، بلکه در سریع‌ترین زمان ممکن این توانایی را به شما یاد می‌دهد که قابلیت اجرای انواع تکنیک‌ها را داشته باشید.

جدا از شور و شوقی که خودتان برای تکمیل کردن هنرتان دارید، آموزشگاه هم باید این انگیزه را در شما ایجاد کند که آثارتان را در بهترین نوعی که می‌توانید، نشان دهید. مثلا در انتهای هر دوره و در مدت زمان‌های معینی از کار هنرجویانش نمایشگاه برپا کند. تصویرگران پویا اندیش این انگیزه را در شما ایجاد کرده و در انتهای هر دوره از آثار خودتان، نمایشگاهی برپا می‌کند. زمانی هم که در این کار خبره شدید، به راحتی می‌توانید از این طریق کسب درآمد کرده و با طراحی  و گردآوری زیبایی‌ها در یک اثر هنری، برای خودتان منبع درآمدی درست کنید و حتی با ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه که آموزشگاه به شما می‌دهد، برای معرفی کار و هنرتان به سایر کشورها نیز اقدام کنید.

آموزشگاهی که انتخاب کنید نباید شما را در انتخاب سبک، محدود کند. باید این امکان را برایتان فراهم کند که حتی اگر تا به حال از نقاشی چیزی نمی‌دانستید، بتواند با معرفی کامل و جامع سبک‌ها، شما را در انتخاب سبک موردنظرتان راهنمایی کند. کارشناسان تصویرگران پویا اندیش ضمن اینکه به صورت مختلف به معرفی انواع سبک‌ها پرداختند تا شما با آگاهی کامل ثبت نام‌تان را انجام دهید، همچنین این امکان را فراهم کردند تا به صورت حضوری بتوانید از کار هنرجویان دیدن کرده و از کارشناسان مشورت بگیرید.

هنر کودکان را جدی بگیرید

سیاه قلم یکی از جذاب‌ترین و بهترین تکنیک‌ها برای شروع و ورود به دنیای هنرهای تجسمی است. از طرفی اگر می‌خواهید کودک‌تان از اوقات فراغتش به نحو احسن استفاده کرده یا اصطلاحا کاری را انجام دهد که در آینده به دردش بخورد، می‌توانید در دوره و کلاس های آموزش نقاشی کودکان آن‌ها را ثبت نام کنید تا از همان کودکی هم روی خلاقیت‌شان کار شود و هم به آن‌ها از همان کودکی اعتماد به نفس دهد.

تصویرگران پویا اندیش با برگزاری دوره‌های مخصوص کودکان، این امکان را به آن‌ها می‌دهد که ضمن حفظ دنیای کودکی‌شان، آن‌ها با اساتید مجرب و خبره‌ای آموزش ببینند که نه تنها از کلاس خسته و زده نشوند، بلکه این علاقه در انتخاب‌های  آینده‌شان در این زمینه  تاثیر بگذارد. در نتیجه زمانی که از بچگی کودک‌تان را در یک آموزشگاه با سابقه که از اساتید مجرب و کادر دلسوز تشکیل شده، ثبت نام می‌کنید، باعث می‌شود نسبت به کسانی که از بزرگسالی به اهمیت یادگیری نقاشی، پی بردند، خیلی جلوتر باشند.

خیلی مهم است که وقتی با هزار شور و شوقی در یک کلاس هنری مثل نقاشی ثبت نام می‌کنید، این شور و شوق تا انتهای استاد شدن‌تان همراه‌تان باقی بماند و وسط راه به هر دلیلی مجبور نشوید آن را نصفه کاره رها کنید. یک آموزشگاه خوب در این زمینه بسیار تاثیر گذار است و تصویرگران پویا اندیش شما را برای رسیدن به رویایتان هدایت می‌کند و در نهایت عملا حس می‌کنید پول و وقت و انرژی که گذاشتید و زحمتی که کشیدید، بیهوده نبوده و شیرینی نتیجه‌اش را خواهید چشید.

برای ثبت نام در دوره‌های آموزش نقاشی و نیز مشاوره با کارشناسان برای دستیابی به اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تلفن‌های ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید و وب سایت نقاشی را نیز حتما ببینید :

https://naghashi.art