هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 27 اسفند 1398
ساعت 09:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 13:12
سه شنبه 23 مهر 1398 12:53 ساعت
2019-10-15 13:12:15
شناسه خبر : 328701
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از اقدام سپاه در دستگیری «روح‌الله زم» تقدیر می‌کنیم و منتظریم در گام بعدی «مریم قجر عضدانلو» دستگیر شود.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از اقدام سپاه در دستگیری «روح‌الله زم» تقدیر می‌کنیم و منتظریم در گام بعدی «مریم قجر عضدانلو» دستگیر شود.
 
منصور حقیقت‌پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به دستگیری مدیر سایت آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه گفت: به ماموران اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر دستگیری مدیر شبکه آمدنیوز خداقوت می‌گویم.
 
وی افزود: دستگیری این جرثومه سیاسی رژیم صهیونیستی و رژیم آمریکا (روح‌الله زم) یک شاهکار بود و در فعالیت‌های اطلاعاتی یک حرکت ویژه به شمار می‌آید و این دستگیری یک جلوه و نشانه از آیه قرآن کریم است که  می‌گوید؛ «و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه» و همه ظرفیت‌ها برای ایجاد رعب و وحشت در دل دشمن در ارتباط با این موضوع استفاده شد.
 
مشاور رئیس مجلس اظهار داشت: همان طور که رهبر معظم انقلاب در دانشکده افسری امام حسین(ع) فرمودند سپاه یک جریان بالنده و جوان است و تاکنون نیز خدمات فراوانی را به کشور و نظام ارائه کرده‌ است.
 
حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ما ضمن اینکه از زحمات سپاه تقدیر می‌کنیم، همانطور که رهبری فرمودند راضی به این حد نیستیم و ما منتظر دستگیری مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی) هستیم.
 
مشاور رئیس مجلس در پایان گفت: مریم قجرعضدانلو باید برای تقاص خون 18 هزار شهید دستگیر و در دادگاه انقلاب اسلامی ایران محاکمه شود و در مقابل دیدگان خانواده‌های 18 هزار شهید ترور توسط منافقین باید محاکمه شود و به سزای اعمالش برسد و ما منتظریم که برادران سپاه در گام بعدی مریم قجر عضدانلو را دستگیر و تحویل مردم شریف و عزیز ایران دهند.
 
منبع:فارس