هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 اسفند 1398
ساعت 14:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 مرداد 1398 ساعت 15:42
دوشنبه 7 مرداد 1398 15:21 ساعت
2019-7-29 15:42:16
شناسه خبر : 324702
خبرنگار پرس تی‌وی در واکنش به اظهارات ربیعی مبنی بر مصاحبه پمپئو با این خبرنگار آمریکایی الاصل مطلبی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
خبرنگار پرس تی‌وی در واکنش به اظهارات ربیعی مبنی بر مصاحبه پمپئو با این خبرنگار آمریکایی الاصل مطلبی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرضیه هاشمی خبرنگار و مستندساز آمریکایی‌الاصل شبکه‌ پرس تی‌وی نسبت به اظهارات علی ربیعی سخنگوی دولت درباره مصاحبه مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با این خبرنگار واکنش نشان داد و تأکید کرد خطش خط امام است، نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب‌تر.
 
گفتنی است؛ چندی پیش علی ربیعی سخنگوی دولت درباره اظهارات جدید مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه می‌خواهد مانند ظریف به تهران سفر و آزادانه با رسانه‌های ایرانی گفت‌وگو کند، گفته بود: اگر پمپئو مشتاق است می‌تواند با مرضیه هاشمی خبرنگار ایرانی مصاحبه کند و هر چیزی را که می‌خواهد بیان کند. ما از شنیدن حرف‌ها گریزان نیستیم.
 
هاشمی در اینستاگرام نوشت:
 
« سلام به همگی.
 
برنامه متفاوت و جالبی برای پست امروز داشتم. اما دیدم اخباری با نام من، مرضیه هاشمی، از منابع مختلف پخش شده و لازم دونستم که موضع خودم رو که البته فکر می‌کردم باید تا حالا برای دوست و دشمن مشخص شده باشه، به زبانی متفاوت بیان کنم.
 
سید و مولا و صاحب اختیار من امام علی (ع)، خیلی پیشتر برایم تعیین تکلیف کرده‌اند. خط مشی دیگر دوستان را نمیدانم، ولی خط من مشخص است: خط امام! نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب تر!
 
۱. امام علی (ع) در نامه تاریخی شان به امام حسن ضمن سفارش به مسائلی در باره اهمیت تاریخ چنین مى فرمایند: "فرزندم! من هر چند عمر پیشینیان را یک جا نداشته‏ ام، ولى در اعمال آن‌ها نظر افکندم، در اخبارشان اندیشه نمودم، و در آثارشان به سیر و سیاحت پرداختم، آن چنان که گویى همچون یکى از آن‌ها شدم، بلکه گویى من به خاطر آنچه از تجربیات تاریخ آنان دریافته‏‌ام، با اولین و آخرین آن‌ها عمر کرده‏ ام! "
 
۲. حضرتش در جای دیگر می‌فرماید: "براى امور واقع نشده به آنچه واقع شده است استدلال نما و با مطالعه قضایاى تحقّق یافته، حوادث یافت نشده را پیش‏ بینى کن؛ زیرا امور جهان، همانند یک دیگرند، از آن اشخاص نباش که موعظه سودش ندهد، مگر توأم با آزار و رنج باشد؛ زیرا انسان عاقل باید از راه آموزش و فکر، پند پذیرد، این بهائم هستند که جز با کتک، فرمان نمی‌برند. " خداوند همه ما را هدایت کند انشالله!
 
من یک انقلابیم
 
من ولایی ام
 
پ. ن. تبریک به ملّت شریف ایران! دم ملّی پوشان قهرمان والیبال جوان ایران گرررررم! گل کاشتید!