هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 17 بهمن 1398
ساعت 11:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 18:55
سه شنبه 7 خرداد 1398 18:50 ساعت
2019-5-28 18:55:08
شناسه خبر : 319249
اگر شما از مشترکین اپراتورهای تلفن همراه باشید کمتر طرحی را می بینید که بسته های اینترنتی دوره ای به صورت رایگان به مشترکان خود ارائه داده باشند، اما درست در روزگاری که خیلی از شرکت‌ها در میانه جنگ رقابتی برای افزایش سود و تعرفه خود هستند، همراه اول همچنان مشغول ارائه بسته ها و اجرای طرحی هاست که جایشان در میان خیلی از شرکت ها خالی است.
به گزارش رجانیوز، درهمین راستا شرکت همراه اول چند ماهی است که کمپین دوشنبه سوری را آغاز کرده است. کمپینی که با ارائه هدایای شیرین به مشترکین، آخرین روزهای هر ماه را برای همراهان همراه اول شیرین می کند. این طرح از دی ماه سال 97 با هدف ارائه خدمات اینترنت رایگان به مشترکان تلفن همراه آغاز به کار کرده است. در این طرح آخرین دوشنبه هرماه مشترکان می تواند با شماره گیری کد *100*64# این بسته را فعال سازی کنند و از خدمات دوشنبه سوری استفاده کنند. در این طرح از 100 مگ تا 100 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان می توانند دریافت کنند. دوشنبه این هفته پنجمین دوره ای بود که همراه اول این طرح را اجرا کرد و به مشترکین خود در دوشنبه سوری هدایای جذاب و متفاوتی را ارائه داد. 
 
اما در این میان یکی از اقدامات جالب همراه اول، نگاه جدید این شرکت به ارتقای فرهنگ جامعه می باشد. یکی از بسته های جذابی که شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنتی به مشترکین خود پیشنهاد می دادند، بسته های اینترنت شبانه بود. با توجه به این که در ساعات پایانی شب ترافیک کمتری بر روی شبکه قرار دارد، عملا هزینه ای برای اپراتورها نداشت. با این حال این بسته ها عاملی بود برای تغییر سبک زندگی جوانان و نوجوانان. اما هراه اول با جایگزین کردن طرح «صبحانت» که از اواخر سال گذشته آغاز کرده است، گام بزرگی در راستای ارتقای فرهنگی و همچنین مشتری مداری برداشته است. در این طرح که جایگزین طرح شبانت همراه اول می شود، دقیقا در اوج ترافیک مصرفی مشترکان به صورت رایگان بسته های اینترنی به مشترکان ارائه می شود که این هزینه زیادی برای اپراتور دارد و عملا دارد از بخشی از سود خود چشم پوشی می کند. همراه اول این طرح را به این خاطر آغاز کرده است که رسالت خود در زمینه پیشبرد فرهنگ را انجام داده باشد. این شرکت در بسته های دوشبه سوری نیز بازه زمانی مصرف را از 5 صبح تا 5 عصر قرار داده است تا عاملی باشد برای این که مردم بتوانند به زندگی خود برسند و کانون گرم خانواده را داشته باشند.