هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 ارديبهشت 1398 ساعت 12:15
شنبه 28 ارديبهشت 1398 12:00 ساعت
2019-5-18 12:15:03
شناسه خبر : 318253
دبیرکل جنبش النجباء با اشاره به نبرد رسانه‌ای علیه ارزش‌ها هشدار داد که دشمنان می‌خواهند جامعه عراق منفعل باشد و از محور مقاومت فاصله بگیرد.
دبیرکل جنبش النجباء با اشاره به نبرد رسانه‌ای علیه ارزش‌ها هشدار داد که دشمنان می‌خواهند جامعه عراق منفعل باشد و از محور مقاومت فاصله بگیرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در جمع اعضای این جنبش بر لزوم آمادگی برای مقابله با جنگ نرم علیه محور مقاومت تأکید کرد.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در این باره اظهار داشت: مؤسسات بزرگ وابسته به صهیونیسم، آمریکا و آل‌سعود نبرد رسانه‌ای علیه مقاومت را مدیریت می‌کنند و در پی آن هستند که جوانان ما و ارزش‌های اخلاقی‌مان را هدف قرار دهند. آن‌ها می‌خواهند که جامعه عراق منفعل بوده و در قبال آنچه در منطقه روی می‌دهد هیچ موضعی نداشته باشد.
 
وی ادامه داد: این با عقیده ما در تضاد است. کسی که به حضرت مهدی[عج] اعتقاد دارد، امکان ندارد بپذیرد که عراق جدا از جهان اسلام و محور مقاومت باشد.
 
دبیرکل نُجَباء با ابراز تأسف از اثرگذاری این خط تبلیغاتی بر تصمیم‌گیری عده‌ای از نخبگان و سران برخی جریان‌ها در عراق، افزود: اگر موضع‌گیری‌ها تحت‌تأثیر اهداف رسانه‌ای دشمن باشد، مطمئناً موجب انحراف از مسیر درست می‌شود.
 
الکعبی ضمن اشاره به هجمه گسترده علیه مقاومت اسلامی نُجَباء که اتهام‌زنی رسانه‌ای و قرار گرفتن در فهرست تروریسم تنها بخشی از آن است، خاطرنشان کرد: نُجَباء دو ادبیات ندارد و آنچه در اتاق‌های دربسته می‌گوید، در ملأعام نیز بیان می‌کند. ما اعتقادمان را با صدای بلند فریاد می‌زنیم و استراتژی‌مان آماده‌سازی جامعه برای تشکیل دولت عدل الهی است. دشمنان با همین استراتژی انتظار مشکل دارند و از آن می‌ترسند.