هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 9 اسفند 1398
ساعت 00:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 11:20
شنبه 31 فروردين 1398 11:12 ساعت
2019-4-20 11:20:07
شناسه خبر : 314985
رئیس کمیسیون انرژی مجلس، ارگان‌ها، دستگاه‌ها، وزارت‌خانه‌های برگرفته از انقلاب را نقطه قوت نظام دانست و گفت: سپاه افتخار هر ایرانی، مسلمان، غیر مسلمان و ستم دیده است.
 رئیس کمیسیون انرژی مجلس، ارگان‌ها، دستگاه‌ها، وزارت‌خانه‌های برگرفته از انقلاب را نقطه قوت نظام دانست و گفت: سپاه افتخار هر ایرانی، مسلمان، غیر مسلمان و ستم دیده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر فریدون حسنوند شامگاه جمعه در جشن نیمه شعبان با تبریک اعیاد شعبانیه در بیت‌الزهرا (س) اندیمشک عنوان کرد: فرهنگ مقاومت‌، حق‌طلبی، شهادت‌طلبی و برافراشتن بیرق ایستادگی از توجه به فرهنگ عاشورای حسینی (ع) در جوانان شیعه منشأ دارد.
 
وی، یکی از مبانی مهم را آگاهی از فلسه ظهور دانست و افزود: دومین عامل مهم و تأثیرگذار در روحیه ایستادگی، مقاومت و برافراشتن بیرق حق‌طلبی جوانان شیعه فرهنگ انتظار و اعتقاد به برپایی حکومت ایشان بر اساس ارزش‌ها و سنت پیامبر اسلام (ص) است.
 
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است رسالت ۱۲۴ هزار پیامبر و ۱۱ امام معصوم را ولی‌عصر (عج) با برپایی حکومت عدل الهی برپا و در حکومت امام عصر (عج) رسالت پیامبران الهی و امامان شیعه را تحقق بخشند.
 
نماینده مردم اندیمشک، ایجاد یک حلقه انحرافی، مکتب و مذهب دروغین را گوشه‌ای از برنامه‌های دشمن برای مقابله با عزم و اراده شیعه بیان و اظهار کرد: دشمن با انشقاق در اجتماع شیعه به دنبال هدف پلید خود و اهداف شیطانی است.
 
حسنوند با بیان اینکه ظلم و ستم‌ها، کودک‌کشی‌ها و آدم‌کشی‌ها در جهان توسط امریکا، اسرائیل، انگلیس، عربستان و امارات و نوکران حلقه‌به‌گوش آن‌ها بار سنگین مسئولیت را بر دوش ما سنگین‌تر کرده، افزود: قطعاً شیعه واقعی هم زبان سرخ و هم سر سبز برای داشته و آماده حضور برای در رکاب امام عصر (عج) است.
 
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه ما برای مقابله با کسانی که برای تسلیم ما نقشه‌ها و برنامه دارند، عقب‌نشینی، تسلیم و سازش نبوده و قطعاً مقاومت و ایستادگی، هدف و منظور همه ما خواهد بود.
 
وی گفت: در عمر مبارک ۴۰ ساله انقلاب دشمنان، یک روز با حمله نظامی مستقیم امریکا در طبس، یک روز کودتا توسط عمال رژیم منحوس گذشته، یک روز کودتا با افراد به ظاهر انقلابی مانند قطب‌زاده کودتا طراحی و بمب‌گذاری در بیت امام طراحی می‌شود و شهادت امام را در برنامه داشتند.
 
حسنوند افزود: یک روز جنگ تحمیلی ۸ ساله با یک نوکر به ظاهر پهلوان منطقه طراحی می‌شود که هشت‌سال انقلاب اسلامی را متوقف کند و از دست‌یابی انقلاب به آرمان‌ها پیشگیری کنند.
 
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: روزی دیگر دشمن با شبی‌خون فرهنگی و حمله فرهنگی به ارکان و بنیان‌های مختلف به دنبال تزلزل جوانان شیعه و تکرار آندولوسی در جهان برای شیعیان و ایران است‌. روزی دیگر با تحریم اقتصادی و اهرم فشار با تحریم سیاسی و خروج دیپلمات‌ها به اروپا و امریکا که با خفت و خواری به کشور بازگشتند.
 
وی افزود: امروز نیز با در لیست قرار دادن سپاه در لیست تروریست آن هم سپاهی که منشأ امید، اقتدار و هویت نظام اسلامی است. سپاهی که در سیل خادم مردم در دفاع از میهن رشیدترین فرزندان خودش را ایثارگرانه تقدیم کرده و در تمام عرصه‌ها و موضوعات خود را خادم و از بطن ملت است.
 
حسنوند تصریح کرد: اقتدار و بازدارندگی کشور در موشک‌های سپاه نشأت گرفته و سردار رشید سپاه قاسم سلیمانی در لبنان، سوریه، یمن و عراق افتخار هر ایرانی، شیعه و مسلمان بوده و سپاه امید مظلومان و ستم‌دیدگان از هر مذهب و قومیت است.
 
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سپاه را توسط فردی که خود تمام امکانات، پایگاه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی را در اختیار تروریست‌ها و جنایتکاران جهان قرار داده، در لیست تروریست‌ها قرار می‌دهد.
 
وی افزود: پاکستان، سوریه، عراق، یمن، کشورهای آفریقایی و حتی کشورهای آمریکای لاتین مانند ونزوئلا و کشور دیگر همانند لیبی را یا بمباران هوایی توسط عمال و یا خود به طور مستقیم به آن‌ها حمله می‌کند. این چنین کشوری، سپاه مردمی و انقلابی و رشید را در لیست تروریست قرار داد.
 
حسنوند خاطر نشان کرد: هر ایرانی می‌داند که از روزی که انقلاب آغاز شد امام نهادهایی را به دست مبارک‌شان بنیاد نهاد و سپاه، کمیته امداد، بنیاد مسکن و جهاد سازندگی که هر کدام در گوشه‌ای و بخشی به خدمت به مستضعفان مشغول و از ابتدای انقلاب دشمن به دنبال فروپاشی این ارگان‌ها و وزارت‌خانه‌ها بوده برای اینکه می‌داند مهم‌ترین مجموعه‌های مردمی و نکته اتکا ملت به نظام همین وزارت‌خانه‌ها، نهادها و ارگان‌های انقلابی است.
 
وی گفت: سپاه، کمیته‌امداد، جهاد، نهادها، دستگاه‌ها و ارگان‌های انقلاب نقطه قوت نظام در تقابل با تهدیدها بوده و دشمن به دنبال تضعیف این‌ها برای ناامیدسازی ملت از نظام و مخدوش‌سازی خدمات نظام است.
 
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه شما می‌خواهید با تمدنی چند هزار ساله بنجنگید افزود: شما ناجوان‌مردانه به بهانه تحریم مانع از ارسال کمک به سیل‌زدگان بودید که این اقدامات ضعف و ذلت شما را نشان می‌دهد و با لطف خداوند رهبری انقلاب و بصریت ملت ایران هم‌چون گذشته شکست خواهید خورد.