هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 14:31 2018-2-12 14:31:27
شناسه خبر : 283713
دیگر پیام اسقاط جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی، سیلی  محور مقاومت به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژِیم است که در نطق  سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل که مخلوطی از ترس و عصبانیت بود اعلام کرد که نور اسرائیل هرگز خاموش نخواهد شد!  دفاع مشروع سوریه پاسخ محکمی به این اباطیل است که آینده‌ روشن منطقه  با خاموشی زود هنگام چراغ عمر رژیم صهیونیستی را ترسیم می‌کند.
دیگر پیام اسقاط جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی، سیلی محور مقاومت به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژِیم است که در نطق سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل که مخلوطی از ترس و عصبانیت بود اعلام کرد که نور اسرائیل هرگز خاموش نخواهد شد! دفاع مشروع سوریه پاسخ محکمی به این اباطیل است که آینده‌ روشن منطقه با خاموشی زود هنگام چراغ عمر رژیم صهیونیستی را ترسیم می‌کند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: سی و نهمین سالگرد تولد انقلاب اسلامی اینقدر « تماشایی» بود که بتوان آن را « معجزه» نامید؛ حضور همه‌جانبه مردم تداعی‌کننده شور و حرارت ‌اوایل انقلاب بود و نشان داد که جمهوری اسلامی ایران تنها انقلاب زنده دنیاست که چهار دهه هجمه‌ همه‌جانبه استکبار هم خللی در تداوم حرکت انقلابی‌اش ایجاد نکرده است.
 
به گزارش رجانیوز سرنگونی جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی، پیشواز معنی‌دار راهپیمایی 22 بهمن امسال بود که علاوه بر تکمیل شیرینی‌ جشن سالگرد پیروزی انقلاب، تصویر واقعی‌تری از میزان الهام بخشی جمهوری اسلامی در سطح غرب آسیا را نشان داد و مستقیماً مهر تائیدی بر این مسئله زد که دهه‌ی ۹۰ زمان خروج آمریکا و و هم‌پیماناش  از کل منطقه غرب آسیا است.
 
21 بهمن،  زمانی که تنها 24 ساعت تا «22 بهمن تماشایی» موعود رهبر انقلاب فاصله بود، حمله هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه نیروی زمینی ارتش سوریه با واکنش پدافند هوایی این کشور مواجه شد که در نتیجه، جنگنده اف-16  متجاوز این رژیم ساقط شد و خلبان آن نیز بعد از ایجکت کردن راهی بیمارستان شد. رسانه‌ها وضعیت خلبان اسرائیلی را وخیم گزارش کرده‌اند و برخی نیز خبر هلاکت آن را منتشر کردند. منابع نظامی سوریه خبر داده‌اند که بیش از یک پرنده را اسقاط کرده‌اند.
 
واکنش به تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی را در وهله اول باید پاسخ کوبنده ارتش سوریه به حمله 19 بهمن آمریکا به نیروهای دفاع وطنی در شرق سوریه و در منطقه‌ای نزدیک به رود فرات دانست که در اثر آن بیش از 100 نیروی سوری به شهادت رسیدند. سوریه پیش‌تر این اقدام را جنایت جنگی خواند و خواستار محکومیت جهانی این اقدام شده بود. از همین رو اسقاط اف 16  رژیم صهیونیستی نه‌تنها پاسخ دندان‌شکنی به تجاوزهای پیاپی آمریکا است  بلکه نشان می‌دهد از این پس تجاوز به قلمرو سوریه بی پاسخ نخواهد بود. ساده‌تر آن‌که دوران بزن در رو پایان یافته و سوریه پس از این همانند حزب‌الله، به تهاجم‌های رژیم صهیونیستی پاسخی درخور خواهد داد.
 
 
دیگر پیام اسقاط جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی، سیلی  محور مقاومت به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژِیم است که در نطق  سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل که مخلوطی از ترس و عصبانیت بود اعلام کرد که نور اسرائیل هرگز خاموش نخواهد شد!  دفاع مشروع سوریه پاسخ محکمی به این اباطیل است که آینده‌ روشن منطقه  با خاموشی زود هنگام چراغ عمر رژیم صهیونیستی را ترسیم می‌کند.
 
 
بازگشت آوارگان فلسطینی به خانه‌های خود ثمره‌ی چهارمین دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی است که در نتیجه آن باید یقین حاصل کرد که با تداوم مقاومت، رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید. از هرجنبه که  نگاه کنیم 22 بهمن امسال تماشایی بوده است!
 


x