هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 3 بهمن 1396
ساعت 11:46
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 16:53 2017-8-6 16:53:52
شناسه خبر : 274476
انتشار اظهارات مشایی در خصوص پایبندی به ساختار نظام و باور به نقد درون‎ساختاری بیش از هر چیز نشان داد آشپز نیز کم‎کم دارد نگران شور شدن آشی می‎شود که "خود" در کمال "بی‎اعتنایی به نقد دلسوزان" و با "دستان خود" پخته. با این همه اما این اظهارات نه تنها نتوانست ابهامات و نقدهای وارد بر این جریان را پاسخ گوید بلکه پرسش‎های فراوان دیگری را نیز فراروی قرار داد...
انتشار اظهارات مشایی در خصوص پایبندی به ساختار نظام و باور به نقد درون‎ساختاری بیش از هر چیز نشان داد آشپز نیز کم‎کم دارد نگران شور شدن آشی می‎شود که "خود" در کمال "بی‎اعتنایی به نقد دلسوزان" و با "دستان خود" پخته. با این همه اما این اظهارات نه تنها نتوانست ابهامات و نقدهای وارد بر این جریان را پاسخ گوید بلکه پرسش‎های فراوان دیگری را نیز فراروی قرار داد...
رجانیوز - گروه سیاسی: انتشار اظهارات مشایی در خصوص پایبندی به ساختار نظام و باور به نقد درون‎ساختاری بیش از هر چیز نشان داد آشپز نیز کم‎کم دارد نگران شور شدن آشی می‎شود که "خود" در کمال "بی‎اعتنایی به نقد دلسوزان" و با "دستان خود" پخته. با این همه اما این اظهارات نه تنها نتوانست ابهامات و نقدهای وارد بر این جریان را پاسخ گوید بلکه پرسش‎های فراوان دیگری را نیز فراروی قرار داد؛ پرسش‎هایی که خوب است فارغ از بگو مگوهای سیاسی و جناحی با نگاهی خردورزانه مورد نظر قرار گیرد.
 
به گزارش رجانیوز مشایی طی سخنانی تصریح کرد:«ما در ساختار نظام اسلامی هستیم. هر ایرادی هم که به این ساختار داریم، در چارچوب خودش داریم. ما معتقد به اصلاح درون ساختار هستیم... من معتقدم بزرگترین خیانت را آنها خواهند کرد که جلوی اصلاح را درون ساختار خواهند گرفت.»
 
او همچنین گفت:«من اینجا عرض می‎کنم هر کس در این مسیر یک گام از آقای احمدی‎نژاد عقب‎تر باشد، گناهکار است؛ یک گام جلوتر باشد، کلّهم منتفی است موضوعیتش... اگر کسی ادعای حضور در جریانی را می‎کند که نمادش احمدی‎نژاد است، حق ندارد از احمدی‎نژاد جلو بزند و مدعی آزادی و سیاست و مبارزه و از این حرف‎ها باشد.»
 
مشایی تأکید کرد:«اینکه ما همدیگر را دفع کنیم، این، آن را دفع کند و... کار درستی نیست. اما تفاوت‎ها را هم باید جدی بگیریم. این نیست که هرکس خواست باشد بگوییم او هم باشد!»
 
مشایی گفت:«ما یک فرمانده واحد داریم. اینجا نشسته(اشاره به دکتر احمدی‎نژاد)» او تصریح کرد:«احمدی‎نژاد نماد ماست؛ راهمان است.» مشایی همچنین افزود:«من به عنوان قبله به او(احمدی‎نژاد) نگاه می‎کنم، به عنوان مظهر ایمان به او نگاه می‎کنم.» او همچنین نکاتی را در خصوص بی‎گناهی بقایی مطرح کرد.
 
در خصوص این اظهارات با توجه با عملکرد این جریان و حامیانش نکات زیر درخور مداقّه جدی است:
 
 
1- بی‎پرده باید گفت این جریان ولی‎فقیهی را کنار نهاده و ولی‎فقیهی دیگر جای او نشانده‎ است. عملاً نیز از راه و رسم و چارچوب ولایتمداری نسبت ولی‎فقیه خود سخن می‎گوید! این همه در حالی است که بخشی از بدنه‎ی آن مدتهاست ولایتمداری را به سخره می‎گیرد و گاه حتی ولایتمداری را ولایت‎بسندگی نام می‎نهد. اگر باید بالاخره یک جایی یک نفر حرف آخر را بزند و بالاخره باید یک جایی در مقابل ولایت تمکین کرد، چرا قبله را رهبر انقلاب قرار ندهیم و در مقابل او تمکین نکنیم؟ اگر قبله ساختن و تمکین کردن، بنیاداً و مبناءً غلط است و این جریان طرفدار آرمانخواهی بی‎مرز است، اینجا هم قبله‎سازی غلط است. چرا باید یاران احمدی‎نژاد مقابل او تمکین کنند و مراقب باشند تا مبادا از او جلوتر یا عقب‎تر بیافتند؟! اساساً چه چیز این حد و مرز را تعیین می‎کند و مشروعیت این "حد و مرز" و "تعیین‎کننده آن" از کجا می‎آید؟ چرا سلیقه احمدی‎نژاد و برداشت او از آرمان‎ها و مسیر راه ملاک باشد و مثلاً سلیقه و برداشت خود آقای مشایی یا یکی از حامیان ایشان ملاک نباشد؟! ممکن است حامیان این جریان مبتنی بر همان آرمان‎های سردمدارانش برداشت دیگری از الزامات تندروی و کندروی داشته باشند. چه چیز برداشت سردمداران را به برداشت معیار تبدیل می‎کند؟ ضمن اینکه این دعوت به خویش و خویش‎معیارسازی چیزی جز روند فرقه‎سازی‎ها را در سالیان پیش به ذهن متبادر می‎کند؟
 
2- ممکن است برای فرار از پاسخ به تفاوت تلقی‎ها از ولایتمداری پناه برده شود یا تفاوت در نوع دعوت به ولایتمداری دانسته شود. در این حالت باید گفت همان معنایی از ولایتمداری را ملاک قرار می‎دهیم که این جریان نسبت به احمدی‎نژاد تئوریزه می‎کند و همان نحوه دعوتی را معیار می‎گذاریم که آنان در دستور کار قرار داده‎اند. آیا این جریان پایبند به همین نوع ولایتمداری نسبت به رهبری هست؟ اگر هست چرا رهبری را قبله خود معرفی نمی‎نماید؟ چرا ولایتمداری نسبت به او را تئوریزه نمی‎کند و بر آن اصرار ندارد؟ چرا مواضع رهبر انقلاب و مسیری که ایشان نشان می‎دهند را موضوع اصلی بحث در میان حامیان خود قرار نمی‎دهد و نمی‎کوشد تا خط مشی‎های اصلی را از ایشان اخذ کند؟ مثلا چرا دیدگاه ایشان را در خصوص مدل عدالتخواهی به بحث نمی‎گذارد و در عمل مُتّبع نمی‎داند؟
 
3- هر کنشگری باید به مدلولات التزامی آنچه می‎گوید و در عمل پی می‎گیرد و نیز به نتایج تبعی آن در بدنه توجه داشته باشد. آیا سردمداران این جریان واقعاً نسبت به آنچه از سوی بخشی از بدنه‎ی آن نسبت به ولی‎فقیه بیان می‎شود بی‎اطلاعند؟! آیا غیر از این است که این جریان طیفی از عدالتخواهان پاک را مدتهاست از ولی‎فقیهی جدا کرده و به ولایت فقیهی دیگر رسانده؟ آیا مدعیان این جریان فکر نمی‎کنند کمی دیر نگران ساختارشکنی و جلو افتادن از احمدی‎نژاد شده‎اند؟ فکر می‎کنند وقتی مبناها را شکستند، با مبناهای خودساخته یا توصیه اخلاقی می‎توانند تبعات اقدامات خود را مهار کنند؟
 
4- آقای مشایی گفته است:«من معتقدم بزرگترین خیانت را آنها خواهند کرد که جلوی اصلاح را درون ساختار خواهند گرفت.» البته اگر کسانی بخواهند جلوی اصلاح را بگیرند، خیانت کرده‎اند اما آیا آنان که جریان عدالتخواهی را که اتفاقاً با تدابیر رهبری از سال‎ها پیش کلید خورده، خودمحورانه از چارچوب خارج می‎کنند، به اصلاح و جریان اصلاحی خیانت نکرده‎اند؟  روزگاری در این کشور عده‎ای در نماز جمعه رسماً شعار می‎دادند:«دشمن هاشمی، دشمن پیغمبر است.» و از قضا شخص آقای احمدی‎نژاد نیز زمانی در انتخابات در ستاد هاشمی فعالیت می‎کرد. آنکه جریان عدالتخواهی را در کشور سامان داد و انقلابیون را از توجیه نقایص و خطاهای حکومت به مطالبه انقلابی فراخواند، شخص رهبرانقلاب بود. جریان انقلابی سال‎های طولانی است که منتقد قوه قضائیه یا بسیاری از نقصان‎ها در میان اصحاب حکومت است و در این مسیر گاه رنج برخوردهای قوه قضا و طعم زندان را نیز چشیده. آیا سردمداران این جریان فکر نمی‎کنند رادیکالیسم آنان به مثابه رادیکالیسم امثال پالیزدار یا حتی در اِشلی بالاتر مانند رادیکالیسم داعش به منزله انحراف در نهضت انقلابی است و تبعاتی کاملا معکوس در کشور و جریان انقلابی به همراه خواهد داشت؟ آیا این خیانت به روند اصلاحی نیست؟
 
5- گفته‎ شده:«اینکه ما همدیگر را دفع کنیم، این، آن را دفع کند و... کار درستی نیست. اما تفاوت‎ها را هم باید جدی بگیریم. این نیست که هرکس خواست باشد بگوییم او هم باشد!» بیان کننده این سخنان فکر نمی‎کند کمی دیر به فکر بد بودن دفعِ این و آن افتاده‎ است؟ در روزگاری که هر روز فرد جدیدی راهش را از احمدی‎نژاد جدا می‎کند و منش و روش انحصارگرایانه‎ی سران آن  را مورد انتقاد قرار می‎دهد، آیا این روند جدایی‎ها را طبیعی قلمداد می‎کنند و باز هم می‎گویند تفاوت‎ها را باید جدی بگیریم؟! آیا غیر از این است که به اسم جاذبه، نوع دیگری از دافعه ساخته شده و به اسم فراخواندن عده‎ای، جمع بسیاری رانده شده‎اند؟ به راستی امروز جز سه یار بهاری چه کسی در آن حلقه تنگ  باقی مانده است؟ آیا مردم‎گرایی با نخبه‎ستیزی و خواص‎ستیزی اشتباه گرفته‎ نشده؟ این جریان این‎گونه می‎خواهد کشور را اداره کند؟! اساساً این راه درست خلوص‎سازی در کشور است؟! آیا این انحصارگرایی بی‎مرز با مشی پیامبرانه فاصله‎ای بی‎مرز ندارد؟!
 
6- در خصوص بی‎گناهی آقای بقایی سخن گفته شده. آقای هاشمی هم همین را در خصوص مهدی می‎گفت. آقای منتظری هم در ماجرای مهدی هاشمی او را بی‎گناه می‎دانست. آقای طالقانی هم قهر کرد و رفت. به خاطر داریم که امام فرمودند:«اگر احمد را بگيرند بكُشند هم من حرفى نمى‎‏زنم‏.» پرسش این است که چرا اجازه نمی‎دهند روند دادگاه منطقی برگزار شود؟ به راستی مشی و روش این جریان که روزگاری نیز کابینه را خط قرمز خود اعلام کرد و بعد با حکم دادگاه در خصوص رحیمی مشخص شد، آن حرف و حدیث‎ها خیلی بی‎راه نبوده است، چه فرقی با آقای هاشمی دارد؟ زمانی آقای رحیمی می‎گفت در صورت اثبات اتهام من، حاضرم دستم را قطع کنم! و آن روز هم این جریان تمام‎قامت پشت او ایستاد. آن روز هم جریان انقلابی به واسطه انتقاد از رحیمی با وجود تمام حمایت‎هایش از احمدی‎نژاد بَدِه و مورد انتقاد آقایان بود. با این اوصاف این جریان چرا انتظار دارد امروز ادعایش باورپذیر باشد؟ به فرض هم که حق در این مورد با آنان باشد، آیا همان فردی که با مداخله‎اش موجب آزادی بقایی شد، در صورت غیرعادلانه بودن فرجام ماجرا، نمی‎توانست محل رجوع قرار گیرد؟ انقلابیون هم در موارد مختلفی منتقد احکام صادره از سوی قوه قضا بوده‎اند و اتفاقاً آن روزها که عدالتخواهان شلاق می‎خوردند، سردمداران این جریان ساکت بودند. به این ترتیب  روند کنونی، غیر از منازعه‎ای شخصی را به ذهن متبادر می‎کند؟

 دیدگاه کاربران

اون موقع که از هاله نور گفت ... اون موقع که یار امام زمانش کردید ... اون موقع که مخالفانش را بی بصیرت خواندید ... اون موقع که منتقدانش را در حصر کردید ...... ....
حالا حداقل از ملت عذرخواهی کنید تا باور کنیم بعد 7-8 سال ،اندک بصیرتی در وجودتان پیدا شده.

اونها که در حصر هستند منتقد احمدی نژاد نیستند. معاند نظام جمهوری اسلامی هستند.

لطفا وسط دعوا نرخ تعیین نکنید
آنها که حصر هستند منتقدان احمدی نژاد نیستند.شورشیان علیه کل نظام و بازیچه ی دست بزرگان اصلاحات و دشمنان قسم خورده هستند.
دیگر از این به بعد هم از این زرنگی ها نکنید

در ضمن ان که باید عذر خواهی کند فتنه گرانند
و طیف شما هم تا وقتی مرزش را با لیبرالیسمی که خمینی کبیر در موردش هشدارها داد و نیز منافقین و دشمنان و سرویس های اطلاعاتی آنها و گوگوش و هر فراری دیگری مشخص نکرده بهترست دم از دلسوزی از نظام نزند
و از نظام انتظار همراهی و آشتی ملی و این گونه امور نداشته باشد
و شمایید که به نظام و خون شهدا خیلی عذرخواهی بدهکارید
لطفا طلب کار نشوید

احمدی نژاد هنوز هم در چارچوب نظام است و اگر الآن انتقاداتی به او وارد است صدها برابر بدتر از رفتارهای امروز احمدی نژاد را محصورین 8 سال پیش انجام دادند ! به شما چه باید گفت که بعد از 8 سال هنوز از تئوری پردازان داماد لرستان دفاع می کنید !!!
حامیان احمدی نژاد از همان سالها بعد از کوچکترین اشتباه احمدی نژاد از او انتقاد میکردند .. و اتفاقا در این زمینه زیاده روی هم کردند (!) اما حامیان فتنه گران محصور حاضر نشدند علیه آنان موضع بگیرند و علیرغم این که بزرگترین دروغ تاریخ سیاسی کشور را گفتند و 1 سال کشور را به آشوب و تشنج کشیدند ، از آنان حمایت کردند و هنوز هم حاضر به انتقاد علنی از آنان نیستند !

خفه شو رجا. شما و طرز فکرتان به زودی نابود خواهید شد

بزودی !!!!ها . باش تا صبح دولتت بدمد . بی ادب

بجای انتقاد از مشایی و محمود برید مبانی عرفان ابن عربی و علامه طباطبایی رو نقد کنید که مبنا رو زدن و پایه و اساس تفکرات مشایی و احمدی نژاد شدن

بنده با سالها تحصيل در رشته عرفان اسلامی با مبانی ابن عربی و علامه آشنا هستم پذيرش آن مبانی دليلی بر اتخاذ مواضعی چون مواضع مشائی و احمدی نژاد نيست گويا عناد شما با عرفان و رجا وحدت وجود سياسی احمدی نژاد و مشائی را هم برنمی تابد.

پشت سر احمدی نژاد بودن واطاعت از او منافاتی با ولایت فقیه ندارد چون خود ولی فقیه فرمودند نظرات احمدی نژاد به من نزدیک تر است.ورابطه آقا با احمدی نژاد چنان خوب است که ایشان راعضو مجمع کرده وبا اینکه در انتخابات اخیر خیلی جنجال به پا کرد وبه توصیه آقا گوش نکرد ودر روز رای گیری به خودش رای داد اما آقا ایشان را خیلی دوست دارند بطوریکه در تنفیذ رئیس جمهور ایشان را دعوت کرد.

مغلطه نکن برادر اولا
1-آن نزدیکی نظر آقا درباره چگونگی برقراری عدالت اقتصادی بود و در مقایسه نظر احمدی نژاد و رفسنجانی و بحث قبله بودن و ... اینها نبود
2- ملاک حال فعلی افراد است.

خوب بود این "ملاک حال افراد است" رو شما یاد گرفتید، فکر رو بکر به خداوند تحویل نده، ازش استفاده کن، هرچه که یه عده می گن قطعا درست نیست، از همین اقا تمام قد دفاع شد، حالا شده دشمنتون،

اولاً اساسا در این کشورکسانی که قائل به باندبازی و بده بستان های سیاسی و اقتصادی و زد و بندهای ناصواب و غیر شرعی نیستند، محکوم به شکست ناجوانمردانه اند (البته به ظاهر) و دائم به اختلاف افکنی متهم میشوند، در حالیکه آرمانخواهی، عدالتخواهی، آزادگی و منافع کشور و ملت فرای این تفکرات پوسیده و اقدامات شیطانی ست!!!
دوماً اتفاقا دل ولی فقیه از شما حزب اللابی ها خونه که دائم ولی فقیه رو برای خودتون مصادره می کنید تا در بزنگاه های سیاسی، اجتماعی و حتی اقتصادی با بالابردن پرچم قلابی "منویات رهبری" ازش سوء استفاده و خرجش کنید!!!
سوماً شما بودید که تو پازلی که دشمنان داخلی و خارجی احمدی نژاد برای ساقط کردن ایشان و جریان ایشان که زمانی خودتون هم جزء این جریان بودید، بازی و نقش آفرینی کردید و جز ضرر و ضربه به خودتون و جریان ناب انقلابی و حزب الهی چیز دیگری عایدتان نشد!!! همان پازلی که از تحریم ها و کارشکنی های اقتصادی و سیاسی استکبار جهانی با گرا دادن مهدی هاشمی و همدستان داخلی و خارجیش شروع شد و به جریان ساختگی و دست ساز انحرافی که یادگار هاشمی پدر بود(مصاحبه 27 فروردین 93 هاشمی)ختم شد!!! حالا بفرمایید آش را چه کسی پخت و شما هم زدید؟!!!و مصیبت بیشتر از این که در بین این هجم عظیم فشارها و تحریم ها و کارشکنی های خارجی و داخلی، هنوز هم احمدی نژاد و اطرافیانش مقصرند!!!
چهارماً تو بند 6 دائما به در و دیوار زدید و مغلطه کرید!!! چراکه جرم مهدی هاشمی با هزار و چند برگ پرونده و 125 صفحه کیفرخواست و انواع و اقسام شواهد و فایل صوتی و افراد حی و حاضر اثبات شده بود!! مهدی هاشمی منتصب به منتظری هم به همین شکل!!! اما جرم بقایی چی؟!!حتی تفهیم اتهام هم نشده چه رسد به اثبات جرم!!! راستی برای مهدی هاشمی با اون پرونده عریض و طویل و قطورش 10 میلیارد وثیقه تعیین شد که سه صوت تأمین شد!!! اما برای بقایی با چند صفحه اتهامات اثبات نشده و با دیدگاه سیاسی، 50 میلیارد وثیقه تعیین شد!!! انصافتون کجا رفته؟؟؟
راستی؛اتهامات محمدرضا رحیمی برای مقطعی بود که رئیس دیوان محاسبات بود، پس چه ربطی به احمدی نژاد و دولتش داره که نبش قبر می کنید؟؟ وقتی هم که مشخص شد مربوط به دولت احمدی نژاد نمیشه، هم شماها و مخالفین احمدی نژاد رسوا شدید و هم احمدی نژاد دیگر رحیمی را کنار گذاشت وپاش نایستاد.
اصلا منظورتون از اون فردی که مداخله کرد و بقایی آزاد شد، چه کسیست؟!!! مردم با گذاشتن وثیقه، بقایی رو آزاد کردن و لاغیر؟!!! لطفا مغلطه و فرافکنی نکنید!!احمدی نژاد و اطرافیانش با این لشکر عظیم دشمنی که ارکان مختلف نظام و احزاب و گروه های مختلف با ایشان دارند، چه کسی میتواند ضمانت بقایی را کند و اصلا قوه قضائیه مگه از کسی در این مورد خاص حرف شنوی هم دارد؟!!!
در نهایت شما را به تقوای الهی دعوت می کنم و طبق وعده الهی هر ضربه ای که به ظاهر به ؛؛(مظلوم)؛؛ احمدی نژاد بزنید، ضربتی نوش خواهید کرد و بیشتر از این نگذارید بر چشم ها و گوش ها و دهانتان مهر الهی بزنند!!!

کاش دوستان با سعه ی نظر و بدون تعصب نظر میدادند
آقای احمدی نژاد قطعا معصوم نیست و ممکن است مثل همه اشتباهاتی داشته باشد که البته این به معنای نادیده گرفتن خدمات زیاد و کم نظیر ایشان نیست
خوب است که با دلیل روشن و منطقی و با گفتار روان و منطقی و بدون ناسزا گفتن صحبت های همدیگر را نقد کنیم

مشایی رئیس رادیو جوان خاتمی شدش مسئول عزل و نصب های دولت احمدی نژادی که از حزب الله و بسیج و طلبه ها رای گرفت
حالا نهاوندیان هم بوده اون نهاونیدیانی که با احمدی نژاد بوده شده کنار دست روحانی
چه جالب

اتفاقا یه کم که به متن نگاه کردم دیدم واقعا احمدی نژاد حقه.شما فکر میکنیدپیرو ولایت فقیه هستید و دارید از ولایت فقیه سوئ استفاده میکنید

برای احمدی نژاد همین بس که گفتند نکن و کرد . گفتند نیا و آمد اگر قرار است ولی فهم و درک و خواسته خودم باشم . باشم . با دیگری چکار دارم .

با وجود تمام انتقاداتی که به رجا دارم به نظرم نقدهایی که تو این مطلب در مورد مشایی و احمدی نژاد اومده، وارد بود. البته اینم بگم که تو این فضای پر از تعصب کلا هیچ حرفی شنیده نمی شه

رجا و دیگران که از ام ای 6 حقوق می گیرند همین بس که سلفی بگبیران مجلسی عاشق شما هستند چون ایرانی مستقل را هدف قرار می دهید

به نظرم درسته احمدی نژاد هنوز نتونسته رابطه و مرز خود را با مشایی مشخص کنه و حمایت از بقایی و آمدن او در انتخابات و.... از اشتباهات جبران ناپذیر اوست و با این شرایط او معلوم نیست که متوجه این توهم خود یشه و باز مثل همیشه آقا درسی تشخیص داد . عمرش پایدار یاد

انصافاً تحلیل درستی است! ... باید زمان انتخابات ریاست جمهوری آینده باید ببینیم که شورای نگهبان احمدی نژاد را تأیید صلاحیت می کند یا خیر؟ و اینکه شورای نگهبان با چینش کاندیداها می خواهد احمدی نژاد را رئیس جمهور بکند یا خیر....

یکی از خیانت های شما رجانیوزها وحسین شریعتمداری ورسایی وجبهه پایداری این بود که هروقت به احمدی نزاد ودار دسته او انتقادمی کردند شما ها اورا فتنه گر . ضد انقلاب .ضد ولایت می خواندید. .باش تا صبح دولتتان بدمد

من کاری به متدین نما ها ندارم ... ولی واقعامذهبی ها ملاکشان وضعیت آن موقع احمدی نژاد بود و واقعا در بین کاندیداها هم خیر الموجودین بود....در دولت اول هم خدمات ارزنده ای داشت اگر انصاف داشته باشید به این مطلب اقرار دارید.... ولی دوره دوم خراب کرد

چرا مي گين خراب كرد؟
بهترين رييس جمهور ايران بود. و هميشه به فكر مردم و ارزشهاي واقعي انقلاب بود.
فقط دشمنانش از جناح راست و چپ كه در تيم آن مرحوم بازي مي كردند اينقدر جلوش سنگ اندازي كردند تا بالاخره توانستند زمينگيرش كنند در دو سه سال آخر...
همه ي حرفهايي كه به عنوان جريان انحرافي زده شد دروغ يا بزرگنمايي بود.

در واقع جريان انحرافي جريان انحراف از "زر و زور و تزوير" بود. همه مردم اين را فهميدند.

قتل این خسته به تخریب شما ممکن نیست....

خلاصه کنم این یارو که نشسته داره کامنتها رو واسه این خبر تایید می کنه به طور حتم طرفدار و جاسوس احمدی نژاده
مردک کلی نظر نوشتم چون به ضرر احمدی نژادتونه تاییدش نمی کنی؟!!!!

انقلابی و ولایی ماندن ملاک اصلیست

مخالفت با ولایت سر انجامی جز انحراف وشکست ندارد.

امثال خود شیفته هایی مثل رجا و جهان نیوز و خبر آنلاین و تابناک باغث شدند تا روحانی بیسواد متقلب رای بیاره. من به احمدی نژاد خیلی بیشتر از شما اعتماد دارم. همه ملت رو احمق و کور فرض نکنید.

سلام،این همه بگو مگو برای چیست؟ من یک سوال از این دوستانیکه نظریات خود را نوشته اند دارم. ملاک شما از یک انسان انقلابی و در خط امام و انقلاب چیست؟مگر نه اینکه ما انقلاب کردیم که حقوق مستضعفین را احیا کنیم. در حال حاضر ولی فقیه نیز خود را انقلابی می داند و ما باید چشممان به گفتار و عمل وی باشد. در زمان غیبت ملاک ما ایشان است. ما اگر اسم خود را حزب اللهی گذاشتیم باید از کسانی دفاع کنیم که در راه ولی قدم میگذارند. جریان انقلابی هم با توجه به گفتار و عمل آقای احمدی نژاد در دولت نهم و ابتدای دولت دهم که در مسیر انقلاب و ولی فقیه بود با او همراه بود . به قول حضرت امام (ره) ما با کسی احد اخوت نبسته ایم. تا زمانیکه در خط انقلاب و ولی فقیه بود ما همراهش هستیم و اگر راهش جدا شد ، دیگر ما را با او کاری نیست . البته این رویه خلاف روش آقایان اصلاح طلب است چرا که آنان هر کسی که خود را اصلاح طلب نامد تا بی نهایت از او دفاع خواهند کرد و یا لااقل اگر برخلاف انقلاب حرکت کرد از او تبری نمی جویند.

دو سال آخر احمدی نژاد عوض نشد بلکه چهره متفاوتی از احمدی نژاد ارائه شد. لذا مومن باید بصیرت داشته باشد و نباید سرش شیره بمالند ولی این شد.

چرا با بافتن آسمان و ریسمان می خواهی اشتباهات رجا نیوز رو پوشش دهی این تحلیل آبکی و من درآوردی چیزی جز قدرت طلبی از خود نشان نمی دهد.
احمدی نژاد در خط رهبری بوده و هست این شمایید که باید خودتان را اصلاح کنید. و کفران نعمتی که کردید و به این روز افتادید.

سلام
چند بار پیام گذاشتم اما سانسور کردید اما به امید آمکه حتی همان مسئولی که میخواند و انتشار نمی دهد مینوسم .
ببینید هیچ کس بدون اشکال نیست ......
اما بزرکترین مشکل شما با احمدی نژاد و شاید دیگرانی که در آینده بیایند آنست که او با برخی دیدگاههای شما به مشکل خورد و منحرف شد.نه با حضرت آقا.اصلا احمدی نژاد منحرف اما شما که تنها پیروان ولایت در کشور هستید !چرا آنهنگام که حضرت آقا دهها بار از فتنه گفتند اما یکبار هم از انحراف سخنی نگفتند اما شما این دو را دو روی یک سکه میدانستید دست از این عقدتان بر نداشتید.
اما آنهنکام که حضرت آقا بعد از 8 سال تهمت انحراف ،بزرگتریت خطر بعد از اسلام ،مرتاض ،سحر شده،... از سوی شما ایشان را مقام معظم رهبری برادر مومن خطاب کردند توبه نکردید .
چرا انهنگام که قوهقضاییه به مردم ایران القا کرد آقای رحیمی در دولت احمدی نژاد تخلف انجام داده در حالی که تخلفات او به سال 86 باز میگشت که هیچ مسءولیتی نداشت و آنهم چه تخلفی که باز با ناجوانمردی شما آن را با متهمین نامبرده در گزارش مقایسه کردید .چیزی نگفتید.
.....
و دهها نکته که اگر امید به انتشار داشتم مینوشتم
والعاقبه للمتقین

رجا نیوز بیش از این خودتو خراب نکن..

واقعا که!

این همه آدم نظر دادن اما یه نفر رو پیدا نمی کنین همین متنی که این بالا هست رو درست و حسابی نقد کرده باشه. عمدتاً یا فحش می دن یا حرفای خودشون رو می زنن!!!

یعنی یه کلمه حرف حساب تو این نوشته نبود که بپذیرید! ول کنید بابا با این طرفداریتون!

نظرات خیلی جالبه ... یه عده به رجا فحش می دن که شما خودتون حامی احمدی نژاد بودید و از اون دفاع میکردید و بخاطر حمایت از احمدی نژاد به رجا فحش میدن، یه عده دیگه هم فحش می دن که شما چرا از احمدی نژاد انتقاد می کنید.
این نشون میده که برای رجانیوز اشخاص مهم نیستند و رویکرد و عملکرد اونها مهمه .
به عنوان یه مخاطب رجانیوز می توم شهادت بدم که رجانیوز حامی اصلی اقدامات انقلابی احمدی نژاد و منتقد اصلی اقدامات خلاف اصول احمدی نژاد بود.

احمدي نژاد بيخ ريشتونه، اصولگراها به خاطر عدم صداقتشون تو چهار انتخابات اخير سيلي سختي از مردم خوردن.

آخه شما نقدنکردید .. که دیگران نقد کنند . شما سوال کردید وهر کسی جوابی داده است
من شخصا در تعجبم .. از دوران عباس میرزا به بعد تاریخ را که میخونی ..میبینی هر کس که کار کرده و بدنبال منافع مردم بوده به صورتی تنها شده و...
واقعا چرا این روند تاریخ ایرانه ..
هر کس کار کند و محبوب شود یا خودش یا توسط دیگران اشتباهی میکند ..
چرا فقط در زمان حیاط امام (رض) همه انقلابیها در خط راست و دستور ایشان جلو میرفتند .. ولی یکدفعه شد جناح وگروه و منفعت و.
حضرت آقا تا آنجا که من درک کردم سعی خود را در نگهداشتن مردم حول محور اسلام ، ولایت ،راهنمایی کرده اند ..ولی نشده یک عده اینوری و یک عده اونوری وهمه هم حق به جانب
اقاجان راه خدا و ولیت یکیست . من درست میگم اون بد. میگه نداریم .دور هم جمع شید .. اگر اشتباهی هست رفع کنید و همراه بشید .. بدیهی است که سلیقه ها فرق میکنه ولی آرمان همه یکیست
خدا همه را بهراه راست هدایت کند .. هیچکس معصوم نیست . ولی معیار خ مت به مردم و رفتن به سوی ارمان مهدی صاحب زمان(ع) است
آقای احمدی نژاد هم در خدمت به مردم میتواند معیار باشد . حالا بالاخره اگر خطایی ههم بوده باید اصلاح کند ... و باز هم به میدان بیاید

به یقین دکتر احمدی نژاد وهمه دوستداران او دوستدار رهبری بوده و هستند و خواهند بود شما دلواپسان مانند همیشه نگران ودلواپس اوضاع نابسامان خودتان باشید که به هر رنگی شوید جمنا و غیره در بین توده مردم جایگاهی ندارید حالا با هر نام

کاری که شما می کنید دقیقا عمل به خواسته امریکائیها و صهیونیست هاست ؛ احمدی نژاد زمانی احمدی نژاد است که تفکر احمدی نژادی داشته باشد در این تفکر ولایت مداری به معنای واقعی یکی از اصول اساسی میباشد احمدی نژاد منتظر کلام حضرت اقا نشد و نیست او بواسطه ذوب بودن در ولایت کاری را انجام می دهد که نظر حضرت اقاست و ان همان اتش به اختیار است که او سالهاست انجام می دهد بیاید بخاطر منافع ملی و اقتدار نظام اسلامی دست اینکارها برداریم و بسمت دشمن واقعی یعنی امریکا و رژیم صهیونونیستی و جریان واگرایی در داخل کشور نشانه رویم

حتما برای این تقطیع کلامها و متهم کردن ها محاکمه میشوید.یا این طرف یا سمت دیگر.نگرانم میکنید که اگر ذستور برسد روزی حاضرید با تقطیع جهت دار سخنان امام خامنه ای ایشان را در حال عدول از اسلام نشان دهید.دانشمندان رجا هیچ معنی مزدور را میدانید؟

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x