هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397
ساعت 02:21
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 25 تير 1396 ساعت 15:13 2017-7-16 15:13:16
شناسه خبر : 273454
 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «قرارداد باید روشن، واضح، غیرقابل تفسیر و تأویل باشد»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام باعث درج بیش از 30 عبارت و واژه‌ی مبهم و غیرروشن شدید.
آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «قرارداد باید روشن، واضح، غیرقابل تفسیر و تأویل باشد»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام باعث درج بیش از 30 عبارت و واژه‌ی مبهم و غیرروشن شدید.

گروه سیاسی-رجانیوز:رئیس سازمان انرژی اتمی در دومین سالگرد برجام بی فرجام گفت: «این تفکر غلطی است که فکر کنیم اعضای تیم مذاکره‌کننده شخصاً مذاکرات را تعیین تکیلف می‌کردند که این سخن به این معناست که کشور متولی و مسئولی ندارد.»

 

جهت استحضار دکتر صالحی عرض می‌شود که کشور متولی و مسئول دارد، ولی مشکل فقدان کارگزار قانون‌مند و مسئولیت‌پذیر و نیز فقدان سازوکار نظارت بر عملکرد این کارگزاران است، کارگزارانی که در طول چند دهه‌ی گذشته همواره در حاکمیت بوده و لی در عین حال از انقلاب، نظام، رهبری و مردم طلبکارند.


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «از حقوق ملت ایران یک قدم نباید عقب نشینی بشود»، اما جنابعالی و همکارانتان با برجام باعث سلب بیش از 100 حق هسته‌ای از ملت ایران شدید.


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «قرارداد باید روشن، واضح، غیرقابل تفسیر و تأویل باشد»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام باعث درج بیش از 30 عبار و واژه‌ی مبهم و غیرروشن شدید.


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «تحریم‌ها باید به‌طور کامل و یکجا لغو بشود»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام حفظ ساختار تحریم ها و بقای بسیاری از مصادیق تحریم ها را پذیرفتید.


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «ما قبول نداریم که در توافق تصمیم ها و اقدام های بازگشت‌ناپذیر پذیرفته شود»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام علاوه بر پذیرش بسیاری از تصمیم‌ها و اقدام‌های بازگشت‌ناپذیر، قلب راکتور اراک را به‌گونه‌ای بتن ریزی کردید که آژانس راستی‌آزمایی نمود که قابلیت استفاده مجدد ندارد.


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «هیچ شیوه‌ی نظارتی غیرمتعارف که ایران را به کشور اختصاصی از لحاظ نظارت تبدیل کند، به هیچ وجه مورد قبول نیست»، اما جنابعالی و همکارانتان در برجام علاوه بر پذیرش پروتکل الحاقی، 57 دریچه برای دسترسی بیگانگان به حیطه‌های نظامی کشور گشودید و کلید آن را در اختیار دشمنان ملت ایران قرار دادید.  


 آقای دکتر صالحی! متولی و مسئول کشور فرمودند: «محدودیت‌های 10 ساله و 12 ساله مورد قبول نیست، 10 سال یک عمر است» اما جنابعالی و همکارانتان در برجام 28 محدودیت بالاتر از 10 سال را پذیرفتید.


آقای دکتر صالحی! بازی بس است. بیایید در این آخر عمری کمی با مردم رو راست باشید و از بازی با سرنوشت انقلاب، کشور و مردم دست بردارید.


 آقای دکتر صالحی! تاریخ فراموش نخواهد کرد که همکلاسی‌های شهید احمدی‌روشن و شهید شهریاری قلب راکتور اراک را به تپش واداشتند و همکلاسی‌های ارنست مونیز درون آن را با بتن پر کردند.x