هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 تير 1396
ساعت 08:44
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت 13:38 2017-5-16 13:38:47
شناسه خبر : 270914
امیر جعفری بازیگر حامی روحانی در آخرین اظهار نظر خود با نگاهی توهین آمیز مردمی را که به مخالفت با روحانی می پردازند «رعیت تن پرور» خواند. فارغ از اینکه می توان فهمید که وی تا چه اندازه نگران شکست روحانی در انتخابات پیش رو ست باید پرسید که چگونه ممکن است یک انسان تا این حد بتواند وقیحانه نسبت به مردم کشورش اظهار نظر کند.
امیر جعفری بازیگر حامی روحانی در آخرین اظهار نظر خود با نگاهی توهین آمیز مردمی را که به مخالفت با روحانی می پردازند «رعیت تن پرور» خواند. فارغ از اینکه می توان فهمید که وی تا چه اندازه نگران شکست روحانی در انتخابات پیش رو ست باید پرسید که چگونه ممکن است یک انسان تا این حد بتواند وقیحانه نسبت به مردم کشورش اظهار نظر کند.
گروه فرهنگی - رجانیوز: ریزش بی سابقه رأی روحانی طرفدارانش را به قدری نگران کرده که امیر جعفری به عنوان یکی از این طرفداران در جدید ترین اظهار نظر خود به توهین به مردم روی آورده است. اتفاقی که نشان از فاصله عمیق برخی از این بازیگران با مردم دارد. 
 
هنرمندان مختلفی اقدام به حمایت از روحانی کرده اند و در تلاش هستند تا اینگونه رأی مردم را به سوی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ببرند با این حال فردی مثل امیر جعفری با اظهار نظری که سرشار از توهین به مردم ایران است آن ها را «رعیت تن پرور» می خواند. 
 
امیر جعفری که خود روزی پای بابک زنجانی را به سینما باز کرد و پول های کثیف این مفسد اقتصادی را به جیب همکارانش ریخت حتماً نمی تواند درد مردم گرفتار را متوجه بشود. از همین بابت برج عاج نشینانه به دیده ی تحقیر به مردمش نگاه می کند. 
 
 
 
بد نیست امثال امیر جعفری از بالاشهر تهران پایین تر آمده و به جنوب شهر و یا حتی سایر شهر های کشور هم سفر کنند تا انبوه کارگران بیکار شده در این 4 سال و حجم جوانان بیکاری که 4 سال چشم امید به روحانی داشتند اما هیچ اتفاقی در زندگیشان نیفتاده را ببینند. 
 
البته احتمالاً اگر دیگرانی مثل او کاری با ایرباس و سفر خارجی و جشنواره های نان و آب دار خارجی نداشته باشند صرفاً افرادی هستند که عادت به تنبلی کرده اند و این بازیگر به خود اجازه می دهد تا با دیدی تحقیر آمیز با آن ها صحبت کند. 
 
دقیقاً وقتی در این انتخابات مطرح شد که 4 درصد مشغول زندگی های اشرافی هستند و 96 درصد مردم را بادیده تحقیر نگاه می کنند مصداقش را می توان در این نگاه امیر جعفری پیدا کرد. بازیگری که حاضر است به خاطر رسیدن به منافع بیشتر پا روی انسانیتش بگذارد و این حرف ها را به زبان بیاورد.
 
 
اظهار نظر هایی از این دست مشخص می کند که برخی از این افراد چرا به حامی روحانی شده اند. داشتن این نگاه به مردم در دولت باعث شده که 4 سال وضع مردم به همین وضعیت باقی بماند و قدم از قدم برای حل مشکلاتشان برداشته نشود. تا وقتی دولت سرگرم و دلخوش به حضور امثال امیر جعفری در اطراف خود هست جایی برای مردم زج کشیده و محروم باقی نمی ماند. 
 
 

توهین امیر جعفری به مردم.mp4 | دانلود فیلم 
 


دیدگاه کاربران

ما نه گونی برنج می خواهیم و نه تن پروریم بلکه آبرومندیم این دولت تا افرادی مانند شما را دارند. حق دارند با غرور و تکبر به جماعت ایرانی نگاه کنند و هرچه خیانت هم کنند. چون شما ...... پشتیبانش هستید. اما ملت تصمیم خود را گرفته و با افاضات امثال شما هم کوتاه نمی آید. زنده باد رییسی

بهتراست به آفای جعفری و اون گزارشگری که با ایشون مصاحبه کرده و همسرایی می‌کند، گفت که شما هر چه بگویید حق دارید چون درصد فکر شما در همین حد هست و متوجه کلام خودتان نیستید همان بهتر که در خیال خود بمانید. رویا دیدن و وارونه فکر کردن کمتر هنری است که امثال شما دارید و انقدر در نقشهایی که بازی کرده اید فرو رفته اید که دیگر فرق بین واقعیت و مجاز را متوجه نیستید. تاسف برای ایشان کم است.

سلام
به قول پدر عزیز م: آزموده را آزمودن خطاست
یا به قول سردار دلها : درختی که تو چهار سال میوه نداد دیگر میوه نمی دهد

 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت