هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 5 خرداد 1396
ساعت 19:27
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت 17:04 2017-5-15 17:04:52
شناسه خبر : 270896
پس از یاسوج و شیراز اکنون این نوبت اصفهان است تا پذیرای سید محرومان باشد. اکنون با انصراف قالیباف به نظر می‎رسد موج عجیبی برای پیوستن به رئیسی در میان مردم شکل گرفته باشد. موجی که شیب روند قبلی رشد آرای رئیسی را به شکلی شگفت‎انگیز افزایش خواهد داد.
پس از یاسوج و شیراز اکنون این نوبت اصفهان است تا پذیرای سید محرومان باشد. اکنون با انصراف قالیباف به نظر می‎رسد موج عجیبی برای پیوستن به رئیسی در میان مردم شکل گرفته باشد. موجی که شیب روند قبلی رشد آرای رئیسی را به شکلی شگفت‎انگیز افزایش خواهد داد.

رجانیوز - گروه سیاسی: پس از یاسوج و شیراز اکنون این نوبت اصفهان است تا پذیرای سید محرومان باشد. اکنون با انصراف قالیباف به نظر می‎رسد موج عجیبی برای پیوستن به رئیسی در میان مردم شکل گرفته باشد. موجی که شیب روند قبلی رشد آرای رئیسی را به شکلی شگفت‎انگیز افزایش خواهد داد.

 

 

 
 
 
 
شعار مردم: صل علی محمد، بوی بهشتی آمد
 
استقبال مادر شهید خرازی در فرودگاه
 
مانور موبایل‎ها
 

سید ابراهیم رئیسی گفت: سلام و درود بر 23 هزار شهید اصفهان. سلام و درود بر خانواده‎های جانبازان و ایثارگران. سلام و درود به زنان و مردان سخت‎کوش استان اصفهان.

 

او افزود: آنچه سایه جنگ و تهدید را از سر ملت ایران کوتاه کرده است، همین حضور مقتدرانه و بابصیرت مردم است. در ساختن کشور، در رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی کشور نگاه به دستان توانای مردم به دست جوانان برومند این مرز و بوم کلید حل همه مشکلات کشور است. هیچ بیگانه‎ای برای گره‎گشایی از کشور و ملت ما، هیچ بیگانه‎ای برای باز کردن قفل‎ها نمی‎شناسیم که مصمم باشد بدون نگاه به منافعش برای ملت ایران کاری کند. از سر کدام ملت در عالم بیگانگان و قدرت‎ها مشکلی را رفع کردند که دومی‎اش ما باشیم. 

 

 

او گفت: چهار سال معطل گذاشتن کشور به این امید که بیگانه بیاید از مشکل ما گره بگشاید، امر ناصوابی است. مردمی که توانستند 8 سال دفاع مقدس را اداره کنند، می‎توانند خیلی از گره‎ها را بگشایند.

 

او افزوزود: معضل نبود نقدینگی نیست که 17 هزار کارگاه و کارخانه تعطیل شود و 50 درصد ظرفیت صنعتی کشور معطل بماند. جوانان تحصیلکرده بیکار بمانند. 

 

او گفت: مردم با نداشتن می‎سازند اما با تبعیض هرگز. مردم تحمل شنیدن اینکه هر روز یک تیتر روزنامه یک کیس یا موضوع فساد و اختلاس باشد را ندارند. اگر همین خلق پولی که ایجاد شد، بخشی از آن را در تولید و کارگاه‎ها استفاده می‎کردیم، امروز این بحران بیکاری نبود. نه فقط کسی که جوینده کار است کار ندارد بلکه پدر او هم می‎آید می‎گوید من هم بیکار شدم. آیا این شرایط برای مردم ادامه‎اش برای مردم قابل تحمل است؟

 

 

او گفت: می‎گویند می‎خواهید کشور را به گذشته برگردانید. ما بارها اعلام کردیم. نه بازگشت به گذشته، نه تحمل وضع موجود، تغییر به نفع مردم.

 

او ادامه داد: تعهد طرف مقابل در برجام باید نقد شود. به یک دولت انقلابی مجاهد نیاز داریم تا این چک را نقد کند.

 

او گفت: استان اصفهان با این همه امکانات قطب کشاورزی، قطب صنعت، قطب گردشگری و توریسم علمی، فرهنگی، توریسم سلامت و بسیاری از زمینه‎های کار می‎تواند باشد. اشتغال می‎تواند ایجاد شود. آقایان می‎گویند از کجا؟ ما می‎گوییم با همین امکانات کشور امکان ایجاد شغل میلیونی در هر سال وجود خواهد داشت.

 

 

او گفت: شما می‎گویید نمی‎شود. ما می‎گوییم هم می‎دانیم هم می‎خواهیم هم می‎توانیم. سوال ما این است که اگر شما نمی‎خواهید در هر سال به صورت میلیونی شغل و مسکن ایجاد شود، مشکل فقرا حل شود، فقیر مطلق در جامعه نداشته باشیم، چگونه خود را در معرض رأی مردم گذاشتید؟

 

او افزود: می‎گویید اعتبار از کجا می‎آورید که به مردم قول می‎دهید. مگر شما چند روز به انتخابات دریافتی محرومین تحت سازمان‎ها حمایتی را سه برابر نکردید؟ بودجه از کجا آوردید که سه برابر کردید؟

 

 

او گفت: ما قادریم فقر را از چهره کشور بزداییم.

 

او گفت: 10 میلیارد از این قاچاق کالا کم شود، یک میلیون شغل در کشور ایجاد می‎شود.

 

او ادامه داد: دولت دو راه دارد. یکی اینکه بگوید این کار را انجام دادیم و ادامه می‎دهیم. یک راه دیگر این است که رقیب هراسی کند. می‎گویند می‎خواهید دیوار بکشید. ما دیوار بلندی بین چپاولگران و حقوق مردم ایجاد خواهیم کرد.

 

 

او گفت: نوکری شما مردم برای من افتخار است. 

 

او افزود: برای پاسخ به مردم نسخه‎ای از حقوق شهروندی را رونمایی می‎کنید. مشکل مردم این نسخه هاست؟ برنامه مهم است. برنامه ما در سایت موجود است. اما امروز مگر کمبود برنامه داریم؟ مردم می‎گویند دوره حرف درمانی گذشته است. نوبت اقدام و عمل است.

 

او گفت: مردم ما انتظار تغییر وضعیت را دارند. در قضیه برجام آن‎گونه عمل شد تا جایی که گفتند آب خوردن هم بند به این قرارداد و این برجام است. شاهد یک نگاه دوم هم هستیم و آن تضعیف بنیه دفاعی کشور است. بینیه دفاعی در هر کشور برای نجنگیدن است نه برای جنگیدن. موشک برای نجنگیدن است نه برای جنگیدن. جلوی چشم ما بعضی از شکورها هستند. به آنها اول گفتند قدرت هسته‎ای‎تان ر اتسلیم کنید بعد موشک بعد هم اقصتاد. مثل لیبی و بعضی کشورها الان ثبات ندارند. ما در این کشور این نگاه به بیگانگان را و اینکه به آنها با حسن ظن نگاه شود، خطا می‎دانیم.

 

او گفت: ما در دولت کار و کرامت با همه دنیا به ویژه همسایگان تعامل خواهیم داشت اما تعاملی عزتمندانه. با حفظ عزت و اقتدار و جایگاه ملت بزرگ ایران. ما ضروری می‎دانیم برای رفع مشکلات کشور ارتبطا بین اقتصاد و علم، بورس و گردش‎های مالی و سیاست را. رابطه ما با عراق بهتر است یا ترکیه؟ سهم ما در تجارت در اقتصاد چقدر است؟ دیپلماسی فعال کارش این است که بازار صادرات برای کشور درست کند.

 

او ادامه داد: در کنار هر کشاورز می‎تواند 4 شغل دیگر با صنایع تبدیلی درست شود. روز به روز به خاطر ضعف در مدیریت مردم مشکل دارند.

 

او ادامه داد: استان اصفهان داریم با نیازمندی‎هایش، استان چهار محال داریم با نیازمندی‎هایش. نمی‎شود یک سند عادلانه برای استفاده و بهره بردن از آب فراهم کرد؟

 

او گفت: مشکل ما امروز مشکل کمبود نقدینگی، کمبود منابع، کمبود نیروی انسانی، کمبود مواهب الهی نیست. مشکل ما امروز در کشور ضعف مدیریت اجرایی و اقتصادی است.

 

رئیسی گفت: دو نگاه د رکشور وجود دارد. یک نگاه آن است که ما به افراد پولدار و دارای مکنت کمک کنیم، تسهیلات به آنها بدهیم. فقرا هم درب خانه آها بالاخره راننده و مسئول دبیرخانه و... می‎شوند. نگاه دوم این است که همه آحاد مردم در فرصت‎ها به صورت عاغدلانه شریک باشند.

 

او گفت: ما از کارآفرینی و سرمایه‎گزاری در کشور حمایت می‎کنیم اما تسهیلات باید عادلانه در اختیار قرار بگیرد. این عادلانه است که چند نفر تسهیلات بانکی را 500 هزار میلیارد بگیرند بعد در بانک‎ها بگذارند و سودش را بگیرند از آن طرف 500 هزار نفر در نوبت دریافت وام ازدواج بمانند؟ اگر تنها دو نفر از ایها پولشان را برگردانند، به همه اینها می‎شود وام داد.

 

او گفت: باید اقتصاد کشور بیاید پشت ویترین. چرا محرمانگی؟ بگذارید مردم بدانند. همه مدیران باید اهل کار باشند. اما کار برای دولت. در بخش خصوصی و تجارت نه. ما با اینکه کسی هم تاجر باشد هم مدیر باشد موافق نیستیم. ما معتقدیم باید به مردم نگاه با کرامت داشت. جوان، پیر، بازنشسته، ورزشکار، هنرمند، دختر و... .

 

 

او گفت: امروز مردم ما از جناح‎بازی، از حزب‎بازی از اینکه دولتی بگوید قبلی‎ها فساد کردند، از اینکه بگویند دیگران فساد کردند، بگوید دزد دزد خسته‎اند. امروز اعلان بدون اقدام برای مردم اطمینان‎آور نیست. 

 

او ادامه داد: دولت مستقر باید بگوید این قول‎ها را دادم و به این قول‎ها هم عمل کردم نه اینکه مثل بقیه کاندیداها وعده دهد.

 

او گفت: مالیات را از که گرفتید؟ از کاسب خوش‎حساب یا یقه‎سفیدها که فرار مالیاتی میلیاردی دارند؟

 

او ادامه داد: من رقیب این دولت نیستم. رقیب دولت، 4 سال عملکرد خود دولت است. من رقیب فقرم، رقیب بیکاری هستم، رقیب فساد اداری هستم، رقیب ناکارآمدی هستم.(مردم: ای پسر فاطمه، ما اهل کوفه نیستیم)

 

او گفت: من از همه اعزه، بانوان محترم، جوانان گرامی برای تأخیر پیش آمده از حضور عذرخواهی می‎کنم. ما معتقدیم از همه ظرفیت‎های کشور می‎توان استفاده کرد. خط‎کش‎ها را باید برداشت. نماد ما کارت ملی است یعنی همه مردم، همه فرهیختگان با همه سلایق می‎توانند برای کار و کرامت در کشور تلاش کنند. من در آخر سخنم لازم است از برادر عزیز و مجاهد دکتر محمد باقر قالیباف که با زمان‎شناسی عمل کردند تشکر کنم. آدم سیاسی آن است که زمان را بشناسد. خودش را بشناسد. در زمان مناسب، اقدام مناسب کند. ما از ظرفیت شخصی و فردی، ظرفیت اجتماعی، ظرفیت مدیریتی و ظرفیت‎هایی که بحمدلله دکتر قالیباف و همه عزیزان دیگر دارند در دولت کار و کرامت استفاده خواهیم کرد. امروز کشور در شرایطی نیست که هر کس از خودش سخن بگوید. امروز باید به یک منافع جمعی انجامید. بعضی انقلابی را بد معنا می‎کنند. می‎گویند انقلابی یعنی احساسی. ما نگاهمان به منافع بلند مدت نظام است در عین انقلابی بودن. نگاه ما به کشورداری کاملا عقلانی است.

 

 

 

 

 

 

مقایسه کنید! عکس پایین مربوط به استقبال از حسن روحانی است در تاریخ 24 اردیبهشت و عکس بالایی مربوط به استقبال از رئیسی است یک روز بعد از آن یعنی در تاریخ 25 اردیبهشت 86:

 

 

 

حضور در فرودگاه:

 

 دیدگاه کاربران

از میدان امام اصفهان با هلی شات فیلم بگیرین

اینم فیلم با هلی شات، رجانیوز سر جدت منتشر کن

http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13960225001769

معجزه اتوبوسیتون رو توی اصفهان دیدیم از فیلمهای سایت آپارات، معجزه اتوبوسی شفا نمیده فقط کور می کنه

فیلمهای معجزه اتوبوسی شما را در اصفهان دیدیم، با اتوبوس از پایگاههای بسیج و پادگانها و مجتمعهای مسکونی متعلق به آنها نفر جمع کردن به هزینه بیت المال و نهار دادن به آنها هنر نیست، حرف ما این نیست که اینها هموطن ما نیستند، خیر اینها هم هموطن ما هستند و اعتقاد خودشان را دارند آزاد هم هستند که از هرکس بخواهند حمایت کنند و به هر کس هم که می خواهند رای دهند، فقط اینجا شعارهای عدالت خواهی و پاکی شماست که لگدمال می شود و دخالت نهادهای نظامی و امنیتی در انتخابات است که سم مهلک برای انتخابات هر کشوری است
شرط انصاف، انتشار نظرات غیر همراستا را نظرات شماست، لطفا منتشر کنید

تکراری بود توی بی بی سی و صدای آمریکا گفته بودند حرف تازه؟

منظور از مردم ارازل ساندیس خور اتوبوسیه؟؟؟؟، 10 برابر این جمعیت که واسه دکتر روحانی امدن

ادبیات شما نشان می دهد که چه انسانهای باشور و با ادبی هستید.از شماها انتظاری جز این ادبیات نیست. به اربابتون رفتید. انشاء ا... بزودی از خواب بیدار می شوید.

رزل شما 4درصدی های احمق دزد هستید. البته احمق تر از شما اونهایی هستند که شما دارید پولشونا میدزدید بعد میان ازتون طرفداری می کند. اونا دیگه ته ته حماقتن.

خدایا شکرت . پروردگارا شکرت .این سید بزرگوار را کمک کن . به یاری جدش حضرت زهرا .....

زنده باشی سید جان .شور و نشاط دادی ب ما

شتر در خواب بيند پنبه دانه ...

احسنت به مردم اصفهان.
خدایا یاری فرما هر آنکه دینت را یاری می کند.

اصفهان براستی کار رو تمام کرد،پیروزی نزدیک است

اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَيْكَ فِي دَوْلَةٍ كَرِيمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الْإِسْلامَ وَ أَهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَا النِّفَاقَ وَ أَهْلَهُ وَ تَجْعَلُنَا فِيهَا مِنَ الدُّعَاةِ إِلَى طَاعَتِكَ وَ الْقَادَةِ إِلَى سَبِيلِكَ وَ تَرْزُقُنَا بِهَا كَرَامَةَ الدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ .
خدايا به سوى تو مشتاقيم‏ براى يافتن دولت كريمه‏اى كه اسلام و اهلش را به آن عزيز گردانى،و نفاق و اهلش را به وسيله آن خوار سازى، و ما را در آن دولت از دعوت‏كنندگان به سوى طاعتت،و رهبران به سوى راهت قرار دهى،و كرامت دنيا و آخرت را از بركت آن‏ روزيمان فرمايى.
مردم شریف اصفهان دین مداری و ولایت مداری خویش را به رخ جهانیان کشانیدید -با یک یاحسین دیگر کار روحانی تمام است و انشاءالله جمعه دولت کار و کرامت تشکیل خواهد شد

جای همه خالی .ماشا ء الله به این چمعیت .تو اصفهان که تکلیف مشخص شد.

کاش تو تراکم جمعیت بودید حماسه رو حس میکردید!!!
حیثیت روحانی رو بردیم.
علی برکة الله

روحانی پیروز است.خودتون رو خسته نکنید.

عجب نرم افزار خوبیه فتوشاپ

انشاء ا... روز دوشنبه بیشتر با این نرم افزار آشنا میشی.

واقعا اصفهانی ها سنگ تمام گذاشتند تا رفع فتنه اشرافیت و تبعیض در صحنه خواهند ماند

حماسه بزرگ مردم اصفهان تکلیف انتخابات را مشخص کرد مثل دفاع مقدس اصفهان باز هم حماسه افرید. سلام بر رئیسی وقالیباف . خدا حافظ روحانی

خداییش فتوشاپ هست ... میدونم تایید نمیکنی ولی بد فتوشاپ کردید

خدا شفات بده! چشمهایت را بردار و تنگشتان مبارت را از روی گوشهایت بردار! مشکل شما چیز دیگری است"فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا"

آیا این همه فیلم که از زوایای مختلف تهیه شده هم فتوشاپ است؟
بله حق دارید باور نکنید.
این خروش مردم اصفهان برای حمایت از رئیسی است.
افرادی که آنجا بودند، معتقدند حتی همین عکس هایی که شما از آن ترسیده اید و فکر میکنید فتوشاپ است، عظمت حماسه اصفهان را کامل نشان نداده اند.

خدایا فرزند علی را کمک کن

لطفا از مقدسات خرج نکنید، انتخابات ربطی به مقدسات ندارد و یک امر عرفی است

به کوری چشم بعضی ها انشاء الله با روحانی ادامه خواهیم داد ....

سلام دوست عزیز
شما طرفداران روحانی می فرمایید که 45 هزار تومان یارانه های نقدی تورم آورد.
خوب دولت فعلی که همان مبلغ را باز هم پرداخت می کند و بعد می گوید تورم پایین آمده است!
بارانی می بارد و جایی خیس است، بعد باران ادامه می یابد و آنجا خشک است، عده ای به دروغ آمدند و گفتند باران (یارانه نقدی) عامل خیس شدن (تورم) بود برای اینکه این یارانه نقدی به دست ما نرسد و حقوق نجومی شود. الان بازهم یارانه های قطع شده را پرداخت می کنند. قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس؟
به امید کمی تفکر و جلوگیری از سوء استفاده نقاشان مار تورم

من اصفهانی هستم
و از ساعت 4 عصر منتظر بودم از بس خیابانها شلوغ بود آقای رئیسی ساعت 7.30 دقیقه به میدان امام رسیدند2 ساعت تو را بودند از بس استقبال داشتند
شعارمونم این بود آخر هفته روحانی رفته
انشائ الله

به یاری خدا روز شنبه پیروزی شیخ حسن روحانی رو جشن خواهیم گرفت و از اعتدال به تندروی و از عقلانیت به خشونت و از راه صحیح به گذشته بازگشت نخواهیم داشت
زنده باد اعتدال زنده باد روحانی

شما که هنوز به قدرت نرسیده نظر منتقدتان را چاپ نمی کنید و من هربار در این سایت نظر گذاشتم دیده منتشر نشده اما به عنوان یک اصفهانی جمعیت برای سخنرانی آقای رئیسی 20 درصد بیشتر از آقای روحانی بود و البته با یک فرق بزرگ و آن انتقال بسیار وسیع طرفدارهای ایشان از اقصا نقاط اصفهان به وسیله ی صدها اتوبوس بود که در سخنرانی آقای روحانی چنین نشد. سید محرومان پول این اتوبوس ها را از کجا می آورد این برنامه بیشتر ضد تبلیغ بود تا تبلیغ چون با دیدن این چیزها مردم اصفهان نگاه دیگری به آقای رئیسی پیدا کردند اینها را نوشتم تا اگر جمعه نتیجه ی انتخابات متفاوت بود تعجب نکنید.

سلام
فرض کنیم فرمایش شما درست واتوبوس نیرو اورده
از کجا اورده مگه خارج از اصفهان بوده؟بعدش مگه این جمعیت طرفدار اقای رئیسی نیستند؟اگه جمعیت زیاد دروقت کم باید باچه بیاد؟
اما..واما...میدونید بیشتر نیروها ومدیر ادارات با سیدند بالاجبار در ستادهای دولتی تجمع دارند.
خیلی از مدیران در فارس با ستادما به نوعی غیر مستقیم....
جمعه...حتی انهایی که فرمانداران ...دیگه نمی گم بیشتراز این...

مرد حسابی ! حالا خودتو بزنی به خواب چیزی عوض میشه . 20 درصد ؟ شدت فشار جمعیت اینقدر بود که من چون خانواده همراهم بود مجبور شدم با شروع سخنرانی از میدون بیام بیرون .این در حالی که از ساعت 6.30 که من تونستم برسم میدون وهنوز سید ابراهیم نرسیده بود از گرما وفشار خیلی ها داشتند بر میگشتند .جمعیت همین جور داشت میومد. چی داری میگی ؟ میدون امام کوچیک بود برا این جمعیت.....

سلام دوست عزیز
خوب معلومه که با ماشین شخصی افراد زیادی را مرفهین 4 درصدی نتوانستند بیاورند اما با اتوبوس می شود افراد محروم، مستضعف را به میزان زیادی برای مخالفت با دولت فعلی جمع نمود.
علی برکت الله

حرف ملت ایران
حداحافظ روحانی
درسته که قافیه نداره ولی واقعیت داره

یک نگاه به لایکهای طرفداراتون بکنید و مقایسه کنید با منفی های که خوردید ... اونوقت میشه فهمید مردم ایران چه کسانی هستند . بپذیرید که اقلیت ناچیزی از مردم ایران هم نیستید ..

جمعیت جلوی چشمت را انکار کن بعد بیا منفی مثبت های مجازی را معیار بکن. بابا ایول داری خداییش.

چقدر ماشاالله بی ظرفیت وجمعیت ندیده اید.سایت مشرقتان از دستش در رفته نوشته جمعیت با شکوه دهها هزار نفری.گیرم که دهها هزار نفر نه اصلا صد هزار نفر اصلا دویست هزار نفر که بشه گفت صدها هزار،اصفهان 3میلیون جمعیت داره. جوگیر نشین روز شنبه که نتیجه ها را اعلام کنند دیپرس میشین برای قلبتون خوب نیست

میدونم از چی مسیوزی آخه برا حسن جونتون با اتوبوس هایی که از یاسوج وقم و... اومده بودند نصف این جمعیت هم نبودند ان تنصرواله ینصرکم ویثبت اقدامکم

بابا ما اونجا بودیم غوغایی بود آقای رجا نیوز باشگاه خبرنگاران فیلم هلی شات داره کل میدان امام پره برید بگیرید بگزارید همه مردم ایران حماسه اصفهان رو ببینند همش نگند فوتوشاپه از شما تعجب می کنم چزا فیلم نگذاشتید

به نظر من هم فتو شاپ بود و هم با اتوبوس و مینی بوس و سواری اومده بودن. قشنگ معلوم بود.(ههههههههههه مثلا من هم طرفدار روحانی هستم)

خیالتون راحت تمام مردم ایران تو اصفهان و مشهد نیستند .............. اهلی تبریز و ترکها همه به روحانی رای مدهند اهل سنت روحانی هستند تهران و کرج هم تکلیف معلومه . زیاد به این تجمعها دلخوش نباشید تا ببینیم تو لرستان و کردستان و شیراز و.... چه خبر هست
رجا بچاپ لطفا

اشک شوق می ریزیم - امام فرمود دست قدرت الهی را می بینیم

سلام
برادی که گفتید " خداییش فتوشاپ هست ... میدونم تایید نمیکنی ولی بد فتوشاپ کردید "
انشاالله روز جمعه فتوشاپ بودن یا نبودن را با استعانت از خداوند متعال نشان خواهیم داد.
انشاالله

من وقیح تر از شما ندیدم. زهی خیال باطل. انشاا... به حق فاطمه ی زهرا این بار علیرغم شانتاژهایی که می کنید و حمایت همه جانبه ی صدا وسیما و سپاه و ائمه ی جماعت و پایگاه های بسیج و .... سیلی محکمی از ملت می خورید... و تا همیشه روسیاه تاریخ خواهید بود ،شک نکنید... شما جز تزویر و ریا و استفاده ی ابزاری از دین هیچ نکردید.

ارواح عمه تون این عکسا رو به کسی نشون بدین که دیروز تو میدون نبوده باشه
ما 5 رفتیم .
این آقا تا 7و نیم ملت سرکار گذاشتن و نیومدن .
جون عمتم این جمعیت اومده بود ....
یاه یاه یاه یاه
جمعه مشتی که تو دهن شماو آقای رییسی می خوره همه چیز رو معلوم می کنه

اري خدا با حاميان محرومين ومظلومين است سلام بر رئيسي بزرگ .جاءالحق وزهق الباطل .عليرضا جان تو كه به حضرت زهرا اعتقاد داري چگونه تشخيص حق ازباطل را نمي دهي كسي كه شعار انتخاباتيش ترويج بي حجابي وبي ديني است اين با كجاي دين محمدي سازگاري دارد .از نظر اقتصادي نيز فساد وبيكاري وفقر غوغا مي كند.شما در يك واژه هنگ شده ودر جا مي زنيد وآن واژه اصلاحات است

انتخابات جای خرج کردن از مقدسات نیست، این کارهای شما خودش بزرگترین ضد تبلیغ برای جناب آقای رئیسی است، همین کارها را کردید در سالیان گذشته که همواره با عدم اقبال مردم مواجه هستید
لطفا نظرات مخالف را هم به رسمیت بشناسید.

درود خدا بر مردم غیور اصفهان

انشاءالله سید پیروز قطعی انتخابات خواهدبود ووچشم دشمنان کورخواهدشد آفرین به حماسه مردم اصفهان این دشمنان شکستشون قطعیه که میگن فتو شاپ هس

سلام ازواقعیت نمی شود فرار کرد به عنوان بی طرف می گویم تصاویر وفیلمها واقعی است .میدان امام وخیابانهای اطراف (حافظ ،سپه و..)دربازدید رییسی مملو از جمعیت بود.


وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا ﴿۸۱﴾
و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است

به امید پیروزی خط انقلاب و انقلابی گری

فقط روز شنبه كه نتيجه ها مشخص شد خواهشا اعتراف كنيد كه هنوز ملت ايران نشناختيد،فقط بعد از شكست مرادنه ابريك بگوييد وببنيد كجا ايراد داديد،حرف شما خريدار نداره

معجزه اتوبوسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه طرفدار حقي منتشر كن

روحانی پیروز انتخابات حتی با انصراف قالیباف

اگه این تجمع مردم شریف اصفهان را تکذیب میکنید حداقل فامیل دوست آشنا که دارید در شهر اصفهان یک زنگ بزنید و حقیقت ماجرا را بشنوید.البته اگرآنهاهمنظرشما نباشند و نگویندکه فتوشاپ است.

اتفاقا زنگ زديم ازشون جويا شديم فيلم چهارصد اتوبوسو برامون فرستادن كه با سواستفاده از بيت المال از شهرهاي ديگه برا تجمع آورده بودن
اگه ريگي تو كفشت نيست منتشر كن رجا

ده ها ویدئو از صدها اتوبوس برای حمل و نقل طرفداران آقای رئیسی از اقصی نقاط استان اصفهان به هزینه بیت المال دیدیم. با اتوبوس مردم جمع نکنید و در پادگان ناهار چرب ندهید/به‎خاطر انتخابات دين و اخلاق را نفروشيد

در مورد سید ابراهیم رئیسی فقط یک کلمه باید گفت " "" مرد """ مردی به بزرگی پدر او وارد دعواهای بچه گانه نشد.

یعنی استان 9 میلیونی اصفهان( حالا کاری به استان های اطراف ندارم که براشون اتوبوس فرستادید) بیست هزار بسیجی و گروه فشار توش پیدا نمیشه!!!؟؟؟ البته حق دارید انقدر خوشحال باشید چون ندیدید و نخواهید دید

مرحبا به مردم شجاع نصف جهان من از این لحظه عاشقتون هستم خدا به برکتتون بده

دلم برات میسوزه رجانیوز ورشکسته

طبیعی ست که یک کاندیدا در اصفهان چند ین میلیونی 4 یا 5 هزار نفر طرفدار داشته باشه و در میدان نقش جهان تجمع کنند.مگر میدان نقش جهان چند نفر رو میتونه در خود جای بدهد؟ ولی بدونید که تمام شهر رو مردم پر شور و نشاط عکس های روحانی رو رد و بدل می کردند. مطمئنا با اعلام آراء تمامی طرفداران آقای رئیسی می بینند که چند نفری بیش نیستند.

تو انتخابات رای ها رو میشمرن، به کلفتی صدا امتیاز نمیدن. چند روز صبر کنید و پیروزی دکتر روحانی را ببینید.

چند نکته محض اطلاع دوستان: اصلا ما کلا تو اتوبوس زندگی می کنیم اتوبوسی جابجا میشیم اصلا ما اتوبوسیم شما لامبورگینی،شما خوبید. بعدا عزیزم چرا رجز خوانی می کنی تحمل دیدن این فیلما رو نداری برو فیلم حاج حسن رو ببین حالشو ببر

سلام بر اتوبوس . شما از تجمع مردم به طور ",واقعی" به ترس افتادید و مجبور شدید با خرج حامی هاتون که روشنه کیا هستن آدم بیارید با اتوبوس که بتونید فرداش همچین تیترایی بزنید. دلم واستون میسوزه

اینها را با تعداد زیاد اتوبوس از اطراف اوره بودند اصفهان
با چشم خود دیدم بالا 200 تا اتوبوس بود

رجز خوانی و دورغسازی و بیشرفی رجانیوز چیز تازه ای نیست...
رسانه هایی که بواسطه پشتیبانان و حامیان قدرتمند هر غلطی میخوان میکنن..
ورق پاره هایی مثل وطن امروز و سایت فاشیستی رجانیوز تکلیفشون روشنه..
به امید خدا روز جمعه دهنتون گل گرفته میشه...........

سلام بر شما مردم همیشه در صحنه و مردم عزیز دیار بزرگ مردان تاریخ که اینگونه حماسه آفریدید مرحبا به غیرت شما و مرحبا بر حمایت شما از نامزد اصلح

من روز بعد انتخابات نظر ميدم ببینم آیا اتوبوسی ها ميبرن انتخابات رو یا مردم واقعی

 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت