هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت 15:10 2017-5-15 15:10:41
شناسه خبر : 270893
 به نظر می‎رسد با بررسی نظرسنجی‎های جدید انقلابیون آن‎قدر کار را تمام شده می‎بینند که حتی از واریز بخشی از آرای قالیباف به سبد روحانی هم هراس ندارند. آنها حتی نگرانی از این موضوع را خنده‎دار تلقی می‎کنند. انقلابیون مصمم شده‎اند کار روحانی را در مرحله اول تمام کنند.
به نظر می‎رسد با بررسی نظرسنجی‎های جدید انقلابیون آن‎قدر کار را تمام شده می‎بینند که حتی از واریز بخشی از آرای قالیباف به سبد روحانی هم هراس ندارند. آنها حتی نگرانی از این موضوع را خنده‎دار تلقی می‎کنند. انقلابیون مصمم شده‎اند کار روحانی را در مرحله اول تمام کنند.
رجانیوز - گروه سیاسی: از همان زمان که حرف و حدیث‎ها در خصوص انصراف قالیباف در فضای تلگرام آغاز شد، برخی انقلابیون با این تصمیم مخالفت کردند. آنها معتقد بودند بخشی از رأی قالیباف به سبد روحانی خواهد رفت و این به سود ما نیست. با این همه اما به نظر می‎رسد با بررسی نظرسنجی‎های جدید انقلابیون آن‎قدر کار را تمام شده می‎بینند که حتی از واریز بخشی از آرای قالیباف به سبد روحانی هم هراس ندارند. آنها حتی نگرانی از این موضوع را خنده‎دار تلقی می‎کنند. انقلابیون مصمم شده‎اند کار روحانی را در مرحله اول تمام کنند.
 
به گزارش رجانیوز برخلاف آنها که با ادبیات سبد مشترک و غیرمشترک مدام می‎کوشند تا اعداد نظرسنجی‎های قدیمی را جمع و تفریق کنند، باید گفت انصراف قالیباف ابعاد مهم دیگری نیز خواهد داشت. شوک قالیباف موجب ایجاد موجی بنیان‎برافکن در کشور می‎شود که تکلیف آنها که مرددند را نیز یک‎سره می‎کند. علاوه بر این طبق همان نظرسنجی‎ها با بررسی رأی دو به دو می‎توان توفیق حتمی رئیسی را در انتخابات نتیجه گرفت.
 
در انتخابات 92 این موج‎سازی با انصراف عارف به نفع روحانی و نقش‎آفرینی خاتمی رقم خورد. اینکه سبد آرای او سیاسی بود و یکسره به سبد روحانی رفت یک بخش از واقعیت است و بخش دیگر آن موجی است که ساخته شد.
 
در انتخابات کنونی با کنار رفتن قالیباف اکثر رأی‎های او به یکباره در سبد رئیسی قرار می‎گیرد و در عین حال بزرگترین شوک انتخابات 96 شکل خواهد گرفت. 
 
هم مشاهدات عینی و هم نظرسنجی‎ها از یک‎سو نشان می‎دهند روحانی به شدت منفور است و حتی برخی طرفدارانش هم چندان تعصبی روی او ندارند و از سوی دیگر گرایش به رئیسی به شکل فزاینده‎ای در کشور شکل گرفته است. 
 
عکس‎های استقبال‎های مردمی روحانی و رئیسی به خودی خود بیانگر تمام واقعیت است. هر انسان منصف و بی‎طرفی حتی از این عکس‎ها هم می‎تواند بفهمد چه کسی پیروز انتخابات خواهد شد. و من یتوکل علی الله فهو حسبه.
 
به نظر می‎رسد بایست از هم‎اکنون آماده جشن پیروزی رئیسی باشیم. مثلا می‎توان پرسید روز پیروزی چی بپوشیم؟ کجا جشن بگیریم؟ و...
 
متن کامل بیانیه قالیباف:
اتحاد به نفع مردم برای نجات اقتصاد»  قالیباف در اوج اقتدار به نفع جریان انقلاب کنار رفت
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
مردمِ شریف ایران 
 
روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با ۴درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامي براي حل مهمترين معضلات روز اقتصادي و اجتماعي نكنند، بلكه روز به روز با ترجيح منافع خود و بي قانوني هاي گسترده، بر اين بحران ها، به ويژه بر بحران ركود و بيكاري دامن بزنند. 
 
همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است. 
 
 لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت. 
 
 در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با ۴ درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این ۴ درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.  
 
آنچه كه در اين مقطع اهميت دارد و حياتي است، حفظ منافع مردم، كشور و انقلاب است و اكنون كه اين آرمان بزرگ، جز با تغيير وضع موجود محقق نمي شود، باید به منظور وحدت در جبهه ى انقلاب، تصميمى اساسي و خطير گرفت. لذا براى حفظ اين آرمان بزرگ، از همه ى حاميان مردمى خويش در سراسر كشور مى خواهم، كه تمام ظرفيت و حمايت خود را براى موفقيتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم #رئيسى و به بار نشستن دولت كار و كرامت براي خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است كه اين تصميم، زمينه ساز آغاز دورانى جديد براى يك تحول اقتصادي باشد كه با قطع دست ۴ درصدی ها از اقتصاد، منتج به ايجاد اشتغال جوانان برومند اين سرزمين و حمايت از مستضعفين و محرومان در ايران سربلندمان گردد. 
 
مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.  
 
به عمل كار برآيد ...  
 
محمدباقر قالیباف
 


دیدگاه کاربران

باش تا صبح دولتت بدمد!!!!!!!!

ان شاء الله با همت نیروهای انقلابی کار در مرحله اول تمام است.

صد در صد البته به نفع روحانی

چهار سال پیش ،به روحانی رای دادم ،جز همون کسایی خستم که از ارای روحانی ریزش کردن به مملکتم خیانت کردم با رای دادن به روحانی اما همیشه ادمها شانس دوم دارن ،اینبار میخوام اشتباهمو جبران کنم پیش وجدانم شرمنده نشم ،به امید پیروزی اقای رئیسی

احسنت که وجدان و منطق رو بر
پافشاری روی اشتباه ترجیح دادی

رجا نیوز ....
بوی الرحمان خبرگزاری کذاب شما را میشنوم
خدا حافظ دروغگویان بی ادب

عالی شد ای کاش میرسلیم هم کنار گیری میکرد تا اتحاد بزرگی ایجاد می شد!!

شتر در خواب بیند پنبه دانه...
دوباره ایران

امیدوارم فقط صبح شنبه مجبور نشین با آبروریزی این خبر رو از رو سایتتون بردارین!

من هم امیدوارم شما شنبه اول صبح سطلهاروآتیش نزنین

منم به روحانی رای دادم اما پشیمانم و در این انتخابات به رییسی رای میدم

همه با هم به رئیسی رای خواهیم داد سید محرومان

خواهید دید که مردم چه کسی را انتخاب می کنند! امیدوارم روز بعد از انتخابات از مردم درس بگیرید... دولت بینوایان احمدی نژاد یادمان نرفته، همانی که روزگاری همینگونه سنگش را بر سینه میزدید! تاریخ تکرار نخواهد شد! به عقب بر نمیگردیم!

4 سال پیش با افتخار به آقای روحانی رای دادم و این دوره نیز با انتخاب دکتر روحانی عزیز بینی شما کاسبان تحریم را به خاک خواهیم مالید. خیلی دوست دارم شنبه تیتر سایتتونو ببینم

امروز روز اتحاد مسلمین علیه جبهه کفار و مشرکان است...

کدام شوک برادر عزیز... خودتان را گول میزنید

قالیباف رییسی حمایتت میکنیم.
فردا هر دو این بزرگواران مصلی هستند.
قرار ما فردا مصلی تهران

انشالله
رای ما سید محرومان

درود بر سردار زنده با دولت مردم و دولت کار و کرامت زنده با دایران زنده باد اسلام

راي ما كارگران آقاي ريسي

با رئیسی و قالیباف همه ایران تهران می شود.

تحليلتان بيشتر از آن كه واقع بينانه باشد تبليغاتي است.

من و پدرم همیشه توی مسائل سیاسی با هم نظر ضد داشتیم ولی این بار با کمال تعجب پدرم که در انتخابات مختلف 180 درجه خلاف گزینه ی مورد نظر من رأی داده بود نمونه اش 2 بار به خاتمی، چند بار به هاشمی و یک بار به موسوی و یک بار به روحانی به جد از اول تبلیغات تا به الان محکم نظرش روی رئیسی هست من که تا امروز 3 الی 4 سانت شاخ درآوردم
توکل به خدا

به امید پیروزی جبهه انقلاب و مستضعفین

احسنت بر کسانی که برای حفظ آرمانهای انقلاب از خواست شخصی میگذرند

صد تومن بده آش به همین خیال باش!!!!!

آخر هفته احمدی رفته.

درود بر سید ابراهیم رئیسی

راستی روز جشنمون چی بپوشیم
ان شاالله بزودی،یعنی توهمین۴سال آینده آقای رییسی،ظهور صاحب الزمان و جشن بگیریم

راستی روز جشنمون چی بپوشیم
ان شاالله بزودی،یعنی توهمین۴سال آینده آقای رییسی،ظهور صاحب الزمان و جشن بگیریم

بعد از قالیباف به رییسی رای می دهم .....مرگ برفسادوحرف ...مواظب باشید صفدرودخترش درنروند....

خداوندا این وحدت خدائی را خودت حفظ و به سر انجام موفقیت برسان . انشاالله .

سلام
من از طرفداران رئیسی هستم
ولی این را بدانید که روحانی رییس جمهور است بیدار شوید

دلتون رو خوش نکنید.
کناره گیری قالیباف نشون دهنده نفس های آخر جریان اصولگرایی در انتخابات 96 هست و شوک ایحاد نخواهد کرد.
با روحانی تا 1400

روحاني پيروز است. مگر با تقلب رييسي پيروز شود كه از شما اقليت منفور مردم بعيد نيست

چقدم شما پررویید . دیگه بعد از این همه سال بس نیست که این تهمت ها رو نزنید. کمی انصاف چیز بدی نیست!!!!!!!!!!!!!!
مغالطه و تقلب و کذابی کار شما ها و هم گروه های شماست.

ظاهرا شما فراموش کردید وزارت کشور همین دولت انتخابات را برگزار میکنه. پس دیگه بهانه ای برای دروغ تقلب نمیمونه!!

عزیزم این حرف رو اینجاگفتی جای دیگه نگو بهت میخندن. مجری انتخابات دولت یازدهم وشخص آقای روحانی و وزیرکشورشون هست یعنی شما به روحانی وکابینش هم اعتمادندارین خیلی خنده داره والله.منطق یا روحانی یا هیچ کس دیگر تحت هرشرایطی حرف زور وبی منطقیه. رییسی،میرسلیم،هاشمی طبا و.... که دراجرای انتخابات کاره ای نیستن که تقلب کنن همه کاره دولت روحانیه

از لحنت معلومه بد جوری عصبانی و ترسیدی...آب رو بریز اونجا که می سوزه

خدا رو شکر این بار محصولی برگزار کننده انتخابات نیست که تقلب کنه، هرچند در ستاد رییسی تشریف داره ولی دستش از تقلب کوتاست و نمیتونن کاری کنن . خخخخخخخ

به امید پیروزی روحانی در روز جمعه. من نمی دونم شماها با چه رویی این چرندیات را سر هم می کنید. به امید خدا روز جمعه برای همیشه از شر شما افراطی ها نجات پیدا خواهیم کرد. با روحانی تا 1400

داداش گلم این ادبیات از شما ودولتی که مدعی منطق واخلاقه بعیده مگراینکه این ادعا فقط یه پوشش باشه وپشت اون بی اخلاقی وبی منطقی حاکم باشه.ما80میلیون ایرانی هموطن هستیم رییس جمهورمنتخب هرکسی باشه خواه یا ناخواه رییس جمهور80میلیون نفره.افراطی وغیر افراطی نداریم.

جشن؟ جشن چی؟ در صورت پیروزی انشاءالله، از همان ثانیه اول باید کار کرد وقت را تباید به این گونه موارد تلف نمود. کار کنیم تا انشاءالله بتوانیم در مقابل صاحب کشور روسفید باشیم. مگر برای کسب قدرت بوده است که در انتخابات شرکت می کنیم. خیر فقط و فقط انجام تکلیف و در صورت نتیجه فقط و فقط کار
جشن و امثال آن مربوط به کشورهای دیگر است که اصل برایشان کسب قدرت است نه انجام خدمت
اینکه می گوییم باید رییس جمهور این فرد باشد برای این است که بتوانیم خدمت کنیم وگرنه کل آن به پشیزی نمی ارزد. به فرموده امیروالمومنین علیه السلام: به آب بینی بزی نمی ارزد.

اگر اینجوری نشد حاضری بنویسی قسطنطنیه؟
فقط با ناز بنویس

هرچند ممکن است کار در مرحله اول تمام باشد ، ولی این به شرطی است که همگی ، در اسرع وقت ، اقدام به رای دادن بکنند و این مهم را (با خیال اینکه کار تمام است و نیازی به رای دادنِ من نیست) به تاخیر نیاندازند.

آخی!!
خودتون هم می دونید روحانی پیروز قاطع انتخابات هستند.

اری ....
تاریخ تکرار نخواهد شد! به عقب بر نمیگردیم!
و روحانی خواهد رفت .....
سلام بر رئیسی....

جمعه هم میرسه اونوقت هر اتوبوس فقط به تعداد مسافراش میتونه رأی داشته باشه. دیگه 88 نیست که بتونید تقلب کنید. تا کی میخواید بوی گند نفهمیتونو توی فضای این مملکت در کنید خدا عالمه؟!!

جمعه هم میرسه اونوقت علی میمونه و حوضش.

انشالله هرچه زودتر شاهد ایرانی مقتدر با دولتی مخلص ومردمی واز جنس کار وتلاش ودور از اشرافیت وتجمل ورانت وچهار درصدی

تمام عکس ها و پیج هاتون ذخیره شده برا شنبه، دور هم کمی بخندیم ... مردم به شمایی که مملکت را تا لبه پرتگاه بردید و دعوت به اشکنه خوردن کردید سیلی ناجوری خواهند زد . #علی برکت الله

کسی باید از خدا حرف بزنه که طرفدار انسان خداترس باشه شما امیدت به خداست ولی اونایی که داری ازشون طرفداری میکنی در مقابل خدان عزیز داری بی راهه میری

شتر در خواب بیند پنبه دانه

این عادت روحانی هست که همیشه بی ادبانه صحبت میکند. وادعای دمکراسی دارند.آخر هفته روحانی رفته.

من بعنوان فردی که از تاریخ معاصر سر در میاورم و مطالغات زیادی روی آن کرده ام از همه ملت ایران می خواهم که اتحاد خود را از دست ندهند و بعد از روز جمعه هر کس رای اورد باید تابع او باشیم و به رای اکثریت احترام بگذاریم چه آقای روحانی(ما) برنده شود و چه آقای رئیسی(شما) این جبهه گیری و دو قطبی شدن برای مملکت بسیار مضر است و تاریخ آن را نشان داده است

کافی سید اصلاحات تکرار کنه تکرار میکنم را.... اونوقت معلوم میشه نظر اکثریت مردم با کدوم تفکرات!!! اصلاحات یا دگماتیسم و افراط ؟؟؟؟؟؟؟

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x