هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 اسفند 1396
ساعت 03:16
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 ارديبهشت 1396 ساعت 20:48 2017-5-14 20:48:27
شناسه خبر : 270867
فرزند شهید جعفری در نامه‌ای خطاب به روحانی نوشت: آقای رئیس جمهور ما تشخیص می‌دهیم امنیت و آسایش کشور را مدیون چه کسانی هستیم، جامعه ولایت‌مدار ایران نیاز به عوام‌فریبی ندارد.
فرزند شهید جعفری در نامه‌ای خطاب به روحانی نوشت: آقای رئیس جمهور ما تشخیص می‌دهیم امنیت و آسایش کشور را مدیون چه کسانی هستیم، جامعه ولایت‌مدار ایران نیاز به عوام‌فریبی ندارد.
 
به گزارش  فارس، احمد جعفری فرزند شهید جعفری در نامه‌ای خطاب به روحانی نوشت: رئیس جمهور  محترم سلام علیکم احتراماً باید به عرض شما و دوستانتان برسانم که ماهیت شما در طول چهار سال گذشته برای مردم ولایت‌مدار و جامعه ایثارگری کاملاً شناخته شده بوده و نیازبه عوام فریبی حضرتعالی نیست که در رسانه‌ها یقینا مطلع شدید خانواده‌های معظم شهدا حمایت خود را تکذیب کردند.
 
در نامه مذکور آمده است: جناب آقای روحانی یکی از دوستانتان سیلی خوردن زن دستفروش را به زبان آورد و گفت انگار  خودم سیلی خوردم، آیا او از خودسوزی همسر جانبازی که به دلیل بی‌تدبیری و عدم مدیریت دوستانتان نسوختند که دل ما فرزندان شهدا با دیدن آن صحنه سوخت که گویا خودمان سوختیم، آقای روحانی آیا می‌توان از اهانت دوستانتان به مدافعان حرم گذشت و فراموش کرد.
 
فرزند شهید جعفری در ادامه ذکر کرد: آیا اهانت مجری شما به امام رضا(ع) رامی‌توان فراموش کرد، آقای روحانی سند ذلت بار و کثیف2030 را می‌توان به فراموشی سپرد که با ورود رهبر فرزانه انقلاب این توطئه کثیف خنثی شد، آقای رئیس جمهور آیا می‌دانید آرامش و امنیت امروز را مدیون همان شهر موشکی‌ها هستیم که شما و دوستانتان ناراحت هستند، آیا می‌دانید سکوت آرامش‌بخش شب‌ها را مدیون برادر عزیزم حاج  قاسم سلیمانی و یارانشان هستیم.
 
  در ادامه نامه مذکور آمده است: آقای رئیس جمهور برای دو عدد رأی عاقبت خود را نفروشیم و توصیه می‌کنم به فکر قیامت آن باشیم، آقای روحانی ما خودمان خوب تشخیص می‌دهیم که امنیت و آسایش را مدیون چه کسانی هستیم، ملت شریف ایران خوب تشخیص می‌دهند این صدای غرش موشک‌های ما بود که جلوی جنگ را گرفت نه دیپلماسی ضعیف و برجام شم، در پایان درود می‌فرستم به شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و از راه دور بر پیشانی رهبر فرزانه انقلاب و بهترین بابای دنیا بوسه می‌زنم.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x