هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 ارديبهشت 1396 ساعت 19:44 2017-5-14 19:44:46
شناسه خبر : 270862
همسر شهید باکری با انتشار بیانیه‌ای جانبداری از احزاب و کاندیداها را تکذیب کرد.
همسر شهید باکری با انتشار بیانیه‌ای جانبداری از احزاب و کاندیداها را تکذیب کرد.
 
به گزارش تسنیم، همسر شهید مهدی باکری با انتشار بیانیه‌ای هرگونه جانبداری از احزاب و کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای سهر و روستا را تکذیب کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
به نام خدا
 
" ربنا لاتزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا"
 
مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، در آستانه حماسه دیگر انشا الله با انتخاب کاندیدای اصلح مرحله جدیدی را در راه رسیدن به قله‌های پیشرفت، ارتقا عزت و  سرافراز ایران عزیزمان رقم خواهند زد.
 
در این راستا تعدادی از دوستان و خانواده‌های ایثارگر درخواست داشتند که از نام شهید مهدی باکری و یا عنوان همسر شهید یا خانواده سرداران شهید باکری در انتخابات استفاده کنند که با مخالفت بنده مواجه شده‌اند. اما این روزها گاهی مشاهده می‌شود عکس شهید مهدی باکری در بیانیه‌ها و روزنامه‌ و یا فضای مجازی یا ستادهای تبلیغاتی برخی کاندیداها در این خصوص منتشر می‌شود.
 
لذا بدین وسیله اینجانب صفیه مدرس همسر شهید آقا مهدی باکری اعلام می‌داریم بنده هیچگونه حمایت و یا جانبداری از احزاب، گروه‌ها و تشکل‌ها و کاندیداها ریاست جمهوری و یا شوراهای اسلامی شهر روستا را نداشته و نخواهم داشت. لازم به ذکر است همچون شهدای عزیزمان در خط امام گام بر می‌داریم و گوش به فرمان رهنمودهای مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای خواهیم بود.
 
خدایا چنان کن سر انجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار.
 
صفیه مدرس همسر شهید مهدی باکری


x