هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 ارديبهشت 1396 ساعت 11:02 2017-5-14 11:02:47
شناسه خبر : 270821

چندین نفر از شهرونداناعلام کردند، سازمان  هدفمندسازی یارانه‌ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با ارسال پیامک به برخی شهروندان که قبلا یارانه‌شان قطع شده و اعتراض کرده‌بودند، از وصل شدن مجدد یارانه آنها در این ماه خبرداده است.

 

پیامک برقراری مجدد یارانه برای برخی شهروندان از سوی سازمان هدفمندی

...

پیامک سازمان هدفمندی برای برقراری یارانه برخی شهروندان

طبق قانون قرار بود، دولت دهک‌های پردرآمد را شناسایی کرده و حذف کند، در عوض یارانه افراد نیازمند و تحت پوشش را افزایش دهد.

بر اساس این گزارش با توجه به تعداد زیاد گزارش های رسیده به نظر می‌رسد یارانه اغلب قریب به اتفاق کسانی که پیش از از شمول دریافت یارانه حذف شده بودند دوباره در شب انتخابات وصل شده است.

 

وزارت رفاه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها پیش از این اعتراض این شهروندان درباره قطع یارانه را وارد ندانسته بودند.

 

رسانه‌های دولتی از ابتدای تبلیغات انتخاباتی نامزدهای رقیب دولت مستقر را به انحاء مختلف به دادن وعده‌های پوپولیستی متهم کرده بودند.

 

 دیدگاه کاربران

خدالعنتتون کنه یارانه من هم دوسال بود که قطع شده بود چی شده شب انتخابات یادتون افتاده که اشتباه شده حالاتکلیف یارانه های دوسال قبل چی میشه .الالعنت الله علی القوم الظالمین

بار کج به مقصد نمی رسد .

لطفا این موضوع را پیگیری کنید رئیس سازمان بهزیستی که از متحصنین مجلش ششم و از جریان فتنه 88 بوده امروز در سفر استانی برای جلب ارای پرسنل بهزیستی استان بحساب همه آنها مبلغ 600 هزار تومان واریز کرده است ایا یک کارمند دوبار در سال باید پاداش بگیرد ؟ ایا این پاداش مختص بعضی دستگاهها است ؟ پرداخت پاداش اگر قانونی هم بوده باشد که نیست در ایام انتخابات آیا شائبه خرید ارای مردم را ندارد؟ آیا دستگاههای نظارتی مانند دیوان محاسبات و بازرسی نباید به این مسئله ورود کند ؟ بنظر میرسد سازمانها و دستگاههای دیگر دولت هم بدون سروصدا چنین کاری را در این ایام انجام بدهند ؟ اینکه دولتی که میگوید وضع مالی آن برای پرداخت وام اشتغال و ازدواج و مسکن برای مردم بخصوص جوانان خوب نیست پس اینهمه پول در این ایام از کجا می اید ؟ نکند حواله ای از آن طرف آب برای حمایت از روحانی واریز شده باشد ؟

یارانه ما از برج دو سال 94 قطع شده است چرا با شعور مردم بازی میکنید. اگر مابه التفاوت این 23 ماه را بریزد . میشود اعتماد کرد.

منم پیامک رو گرفتم. مشکوکه!

ما هم قطع بوديم اصلا اعتراضي هم نكرديم چون معلوم بود به جايي نميرسه حالا برا ما هم پيامك اومده
x