هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 3 فروردين 1397
ساعت 09:36
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت 15:59 2017-5-13 15:59:36
شناسه خبر : 270796
نماینده رئیسی با انتشار نامه‌ای از رئیس رسانه ملی درخواست کرد زمانی برای برگزاری مناظره بین رئیسی و روحانی در نظر گرفته شود.
نماینده رئیسی با انتشار نامه‌ای از رئیس رسانه ملی درخواست کرد زمانی برای برگزاری مناظره بین رئیسی و روحانی در نظر گرفته شود.
 
به گزارش فارس، محمدامین توکلی‌زاده نماینده حجت‌الاسلام رئیسی در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی درخواست برگزاری مناظره بین حجت‌الاسلام رئیسی و حسن روحانی را مطرح کرد.
 
متن این نامه بدین شرح است:
 
برادر گرامی جناب آقای دکتر علی عسگری
 
ریاست محترم سازمان صدا و سیما
 
 
 
برادر گرامی جناب آقای دکتر سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس محترم کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات
 
احتراماً با توجه به برگزاری مناظره سوم و عدم پاسخگویی به سؤالات و مطالبات واقعی مردم عزیز و طرح مطالب خلاف واقع در این مناظره، از کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات و رسانه ملی درخواست داریم مناظره‌ای با حضور جناب آقای سیدابراهیم رئیسی و جناب آقای حسن روحانی برگزار شود تا در فضای شفاف صریح و بدون واسطه مباحث لازم طرح و امکان شناخت تصمیم‌گیری را برای مردم عزیز ایران فراهم نماید.
 
این مهم می‌تواند تأثیر بسزایی در فرایند آشنایی بیش از پیش ملت ایران با آرا و نظرات نامزدهای ریاست جمهوری داشته باشد تا با شناخت دقیق‌تری بتوانند آرای خود را به صندوق‌های رأی بیندازند و فضاسازی‌ها، تهمت‌ها و تخریب‌های غیراخلاقی صورت گرفته را در افکار عمومی جبران نماید.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x