هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 21 آذر 1396
ساعت 09:58
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 11 اسفند 1395 ساعت 14:57 2017-3-1 14:57:18
شناسه خبر : 266972
فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری کارخانه آب معدنی در جاده هراز با حدود 12500 مترمربع زمین با بهترین آب‌وهوا و دسترسی راحت به دو جاده قدیم و جدید...
فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری کارخانه آب معدنی در جاده هراز با حدود 12500 مترمربع زمین با بهترین آب‌وهوا و دسترسی راحت به دو جاده قدیم و جدید...
محل موردنظر در جاده هراز است و حدود 110 كيلومترى تهران واقع‌شده و ازنظر جغرافيايى داراى آب‌وهوای معتدل است؛ به‌گونه‌ای كه در زمستان آب به‌ندرت يخ مي‌زند و در تابستان نیز نياز به وسایل سرمایشی ندارد. محل آن در مجاورت جاده هراز كنونى از يك سمت و از سمت ديگر نيز در مجاورت جاده جديد در حال احداث هراز است.
 
فروش زمین و مجوز کارخانه تولید آب معدنی
 
متراژ زمين‌ها حدوداً 12500 مترمربع است كه در هشت سند سربى تجميع شده است.

 

تلفن تماس:

09197136882 

66736108 - 021

 
در حال حاضر بخشى از آن به‌صورت باغ و بخش دیگر آن به‌صورت ساختمان و مابقی به‌صورت زمين مي‌باشد.
 
با توجه به فاصله مناسب به پمپ‌بنزین‌های موجود در دو سمت جاده و دسترسی به دو جاده (جاده فعلی و جاده در حال احداث) مكانى مناسب براى احداث پمپ‌بنزین است.
 
از كنار اين زمين‌ها دو رودخانه با آب دائمى عبور مي‌كند (يكى رودخانه هراز و ديگرى رودخانه مُشك عنبر) كه به اين مكان منظره‌اى کم‌نظیر در جاده هراز بخشیده و برای احداث مکان‌های رفاهی برای مسافرانی که قصد عزیمت به شمال کشور را دارند مناسب است.
فروش زمین و مجوز کارخانه تولید آب معدنی
اراضی موردنظر داراى برق شبكه تک فاز است و دسترسی مستقيم به برق سه فاز و برق بيست کیلوولت شبكه دارد.
 
داراى يك چشمه آب‌معدنی به همراه مجوز و پروانه بهره‌بردارى اختصاصى به مقدار حدود پنج ليتر در ثانيه که ازنظر كيفيت بنا به آنالیزهای صورت گرفته که به همین درخواست پیوست گردیده از كليه آب‌معدنی‌های موجود بهتر مي‌باشد و همچنین به‌منظور آب شرب و پرورش ماهى بسیار مناسب است (كه در بالادست و در حدود ٦/٥ كيلومترى واقع‌شده است). از دیگر مزیت‌های این چشمه، آب‌لوله‌کشی شده تا اراضی موردنظر است.
 
داراى مجوز توليد آب‌معدنی و مجوز توليد بطرى پت (براى آب‌معدنی) مي‌باشد. لازم به ذكر است كه محاسبات اقتصادى آن با توجه به آبدهی پنج ليتر بر ثانيه است ساليانه 85 ميليون بطرى يك ونيم ليترى آب‌معدنی توليد مي‌شود كه با سوددهى پنجاه تومان براى هر بطری، سود خاص ساليانه 4 ميليارد و 250 ميليون تومان خواهد بود.
 
با توجه به آب پاك و باکیفیت چشمه مذكور در كنار توليد آب‌معدنی با استفاده از كنسانتره ميوه (اين روش متداول توليد آب‌ميوه بسته‌بندی‌شده است) تولید آب‌ميوه مرغوب كه ازنظر اقتصادی سودآوری خوبى خواهد داشت امکان‌پذیر است.
 
اراضی فوق‌الذکر به‌واسطه دارا بودن شرایط ویژه محیطی و بی‌نظیر، مکان مناسبی جهت احداث مكان گردشگرى است. در همین باره پيرو نظر كارشناسى انجام‌شده، اين مكان ظرفیت مناسبی براى احداث يك مجموعه گردشگرى و تفريحى كه شامل پمپ‌بنزین، هتل، فروشگاه‌هاى تجارى، نصب تله‌کابین، ايجاد رستوران بر روی قله كوه بلند مجاور (به علت منظره فوق‌العاده ویژه آن)، احداث مجموعه رستوران‌های فست فودی (فود کورت) می‌شود را دارا است. همچنین با توجه به آب فراوان موجود در این اراضی ايجاد آبشار بزرگ و بى‌نظير مصنوعى در سطح كوه مجاور و استخر شنا و استخر پرورش ماهى براى ماهیگیری تفريحى مطرح‌شده است.
 
تلفن تماس: 09197136882 - 66736108 - 021
 
 
 


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x