هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 7 اسفند 1399
ساعت 02:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 خرداد 1395 ساعت 10:07
چهارشنبه 5 خرداد 1395 10:06 ساعت
2016-5-25 10:07:50
شناسه خبر : 242815
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: قصه برجام در تاریخ برای آیندگان این مرز و بوم قصه عهدنامه ترکمن‌‌چای خواهد بود.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی امروز در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه افرادی که از جریان برجام حمایت می‌کردند در این جریان باختند، اظهار کرد: در سال 1393، 24 میلیارد دلار به دولت اجازه داده شد تا از صندوق ذخیره ملی بردارد تا در بخش خصوصی، صنعت، کشاورزی و گردشگری مورد استفاده قرار دهد و حرکت اقتصادی در جامعه ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه طرفداران برجام به این نتیجه رسیدند که اگر این مبلغ به بازار داده می‌شد در آن تحرک ایجاد می‌شد، افزود: برجامی که می‌خواستند به تصویب برسد به نتیجه نمی‌رسید و بر همین اساس این مبلغ داده نشد و فشار بر مردم وارد شد تا مردم را تسلیم قصه برجام کنند.

طرفداران برجام، قصه برجام و شعارهای خود را تا جایی ادامه می‌دهند که بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد موفق شوند

 

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در دوره نهم مجلس شورای اسلامی یادآور شد: طرفداران برجام می‌گفتند، اگر برجام امضا شود از مشکلات رهایی می‌یابیم و تمام حرف آن‌ها این بود که تورم، بیکاری و رکورد در کشور به خاطر این بوده که کشور در قصه انرژی هسته‌ای باید کوتاه بیاید.

حسینی گفت: طرفداران برجام وقتی مشاهده کردند که کشور انرژی هسته‌ای را از دست داده و بانک‌ها و رکود اقتصادی کشور نجات پیدا نکرده‌اند، عاقبت در برجام کوتاه آمدند.

وی تأکید کرد: قصه برجام در تاریخ برای آیندگان این مرز و بوم قصه عهدنامه ترکمن‌چای خواهد بود.

حسینی ادامه داد: سرمایه‌گذاران خارجی به صراحت می‌گویند آمریکایی‌ها به ما اجازه نمی‌دهند که ما در ایران سرمایه‌گذاری کنیم و طرفداران برجام حال که در برجام به نتیجه‌ای نرسیده‌اند، می‌خواهند با شعارهای کذایی مردم را نگه دارند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در دوره نهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طرفداران برجام قصه برجام و شعارهای خود را تا جایی ادامه می‌دهند که بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد موفق شوند؛ البته مردم فهیم کشور این مسأله را متوجه شده‌اند و درک می‌کنند که رکورد اقتصادی چه بلایی بر سرشان آورده است.

حسینی متذکر شد: مردم در انتخابات ریاست جمهوری تصمیمات درست بگیرند و نگذارند تا به ذلت کشیده شویم؛ عارف در مجلس آینده رئیس مجلس نخواهد بود حرف‌هایی از این دست که عارف رئیس مجلس می‌شود در حد یک شایعه است.

وی تصریح کرد: لیست امید استان قزوین که سه نفر بودند هر سه نفر علناً اظهار کرده‌اند که به آقای لاریجانی رأی خواهند داد یکی از همین آقازاده‌ها دو نفر از لیست امید را که در جلسات عارف شرکت می‌کنند، پیش لاریجانی برده و گفته است که ما به شما رأی می‌دهیم.

روحانی برای دوره انتخابات ریاست جمهوری بعدی رأی نخواهد آورد و این برای اصلاح‌طلبان زنگ خطری است

 

 

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در دوره نهم مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: فردی که پشت پرده لیست امید در قزوین بوده، به دنبال بازی سیاسی خود است و به نوعی  دنبال رأی آوردن عارف نیست، یعنی وقتی وی می‌بیند در حال حاضر لاریجانی قدرتش بیشتر از عارف است، سعی می‌کند از لاریجانی برای مسائل خود استفاده کند.

حسینی با بیان اینکه عارف در مجلس آینده رئیس جمهور نخواهد شد، گفت: در مجلس آینده شرایط سیاسی اکثریت با اصول‌گراها خواهد بود که البته این مسئله بستگی به رفتار و عملکرد لاریجانی دارد.

وی ادامه داد: در جامعه کاملاً مشهود است که روحانی برای دوره انتخابات ریاست جمهوری بعدی رأی نخواهد آورد و این برای اصلاح‌طلبان زنگ خطری است، چراکه ریاست روحانی برای آن‌ها یک فرصت به شمار می‌رفت.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در دوره نهم مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور برای اصلاح‌طلبان فضایی ایجاد کرده بود که اگر وزیر نشده‌اند لااقل معاون وزیر شوند و اگر معاون وزیر نیز نشدند لااقل یک مرکز مهمی در اختیار آن‌ها قرار داده شود.

حسینی اضافه کرد: تمام واهمه اصلاح‌طلبان این است که آقای روحانی در دوره انتخابات ریاست جمهوری بعدی موفق به آوردن رأی نشود و برای همین از آن عبور می‌کنند.

وی ادامه داد: منظور اصلاح‌طلبان با عبور از آقای روحانی این است که بگویند مسائل و مشکلاتی که رئیس جمهور برای مردم درست کرده است ربطی به ما ندارد، روحانی حداقلی ما بود و حداقلی ما روی کار آمد و حالا نیز از روحانی راضی نیستیم.