هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 خرداد 1395 ساعت 17:17
سه شنبه 4 خرداد 1395 17:14 ساعت
2016-5-24 17:17:41
شناسه خبر : 242773

به گزارش رجانیوز موسسه خیریه همت در تازه ترین یافته خود فراخوانی جهت کمک به زنده ماندن یک پدر جوان به شرح ذیل منتشر کرده است:

 سلام و خداقوت

این فراخوان ویژه درمانی یک پدر جوان است که ممکن است در صورت عدم اقدام درمانی به موقع زنده نماند.

آقای ف.ت ۳۷ ساله؛ دارای یک فرزند و شغلش رانندگی است.

ایشان یک نارسایی قلبی در ناحیه یکی از عروق اصلی قلب خود دارند(آریتمی یا تنگی شاهرگ آئورت) که از دوران کودکی همراه ایشان بوده و در این سالیان او با این بیماری به نحوی کنار آمده است.

تا اینکه از ۳ سال پیش تاکنون که پدر وی فوت می کند و علاوه بر بار زندگی خود سرپرستی خانواده پدریش هم به عهده او می افتد  به دلیل فشار کار و مسئولیت زیاد علایم بیماری نارسایی قلبی بیشتر شده تا حدی که دیگر امکان فعالیت به هیچ وجه برای ایشان فراهم نبوده است.

عملا دو خانواده وابسته به ایشان در این چند سال مستاصل مانده اند تا اینکه با مراجعه مکرر به پزشکان و متخصصان مشخص گردید در صورت عدم انجام عمل فوری متاسفانه امکان فوت ایشان بسیار محتمل است.

از آنجایی که هزینه عمل جراحی در حدود ۴۸ میلیون تومان برآورد شده است و این نوع عمل توسط عده معدودی از جراحان قلب  و در بیمارستانهای محدودی انجام می شود ناگزیر از تامین این هزینه هستند.

به کمک اقوام و آشنایان حدود ۲۲ میلیون تومان جمع آوری شده است که به همت شما بزرگواران ان شاءالله مابقی این مبلغ(۲۶ میلیون تومان) جمع آوری شود تا ایشان بتواند به سرپرستی این دو خانواده ادامه بدهد.

لازم به ذکر است برآورد هزینه اولیه که دکتر میم متخصص شناخته شده قلب عنوان کرده بودند ۱۰۰ میلیون تومان بوده که با پیگیری و ارائه مستندات نیازمندی ایشان به ۴۸ میلیون تومان کاهش یافته است.

همت کنید تا این پدر زنده بماند.

 

برای یاری این پدر اینجا کلیک کنید