هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 اسفند 1397
ساعت 16:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 فروردين 1395 ساعت 17:48 2016-4-11 17:48:02
شناسه خبر : 238692
با گسترش اینترنت ، تاثیر سامانه های تبلیغاتی مجازی  در جذب مشتری برای مشاغل مختلف بسیار پر رنگ تر شده است. بطوری که بسیاری از کسب و کارها ، تبلیغات کاغذی خود را تبدیل به تبلیغات مجازی در سایت های اینترنتی پربازدید کرده اند .
با گسترش اینترنت ، تاثیر سامانه های تبلیغاتی مجازی در جذب مشتری برای مشاغل مختلف بسیار پر رنگ تر شده است. بطوری که بسیاری از کسب و کارها ، تبلیغات کاغذی خود را تبدیل به تبلیغات مجازی در سایت های اینترنتی پربازدید کرده اند .

البته دوستداران محیط زیست هم روند اینترنتی شدن تبلیغات مشاغل را تشویق می کنند. 

 

نشانگر دات کام یکی از سامانه های تبلیغات اینترنتی می باشد که اخیرا مورد توجه کسب و کارهای مختلف قرارگرفته است. روزانه شمار زیادی آگهی در این سایت ثبت می شود و البته کاربران می توانند علاوه بر امکان درج آگهی رایگان با پرداخت هزینه ، آگهی خود را در صفحه اول سایت و در موقعیت بهتری به نمایش درآورند. به گفته مدیر مسئول فنی سایت نشانگر ، آگهی های ویژه در این سایت علاوه بر موقعیت بهتر دارای لینک به وبسایت آگهی دهنده نیز هستند. 

 

آگهی های لینکدار از نظر موتورهای جستجوگر نظیر گوگل دارای امتیاز بالاتری بوده و باعث افزایش رتبه سایت آگهی دهنده نیز می شوند.

 

یکی از امکانات ویژه در سایت نشانگر دات کام ، امکان درج آگهی های چند کادره می باشد. این وب سایت برای اولین بار این قابلیت را برای آگهی دهندگان فراهم کرده است تا بتوانند آگهی های خود را در 2 یا چند کادر به نمایش درآورند.

 

اما نشانگر دات کام صرفا به تبلیغات اینترنتی اختصاص ندارد. بلکه در لابلای تبلیغات ، مطالب جالب و سرگرم کننده هم به چشم می خورد. مدیر مسئول سایت نشانگر در این مورد چنین توضیح می دهد : " ایده ما در سایت نشانگر جذب بازدید کننده و جذب آگهی دهنده بطور همزمان است. یعنی سعی ما بر این است که بازدیدکنندگان ما علاوه بر جستجوی نیازمندی های خود بتوانند مطالب جالب ، سرگرم کننده و آموزنده را هم ببینند. به این ترتیب آگهی ها نیز بیشتر در معرض دید قرار می گیرند و این مطلوب آگهی دهنگان هم هست. به هر حال ما به عنوان یک سامانه نیازمندی ها موظف هستیم که تبلیغات را به بهترین نحو ممکن به نمایش درآوریم. البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که بسیاری از بازدیدکنندگان ما از طریق موتورهای جستجوگر نظیر گوگل وارد سایت می شوند که همین مسئله توجه عده کثیری از بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد. "

 

وی همچنین در مورد اینکه چه مشاغلی بیشتر در سایت های اینترنتی ، آگهی ثبت می کنند می گوید "  امروزه مشاغل مختلف به طرف اینترنت روی آورده اند و از همه کسب و کارها تقریبا به یک میزان آگهی درج می شود. اما شاید پربازدیدترین صفحات نیازمندی ها مربوط به تبلیغات سیر و سفر ، دکوراسیون و خدمات منزل ، کامپیوتر و طراحی سایت ، خدمات تاسیساتی آسانسور و دوربین مدار بسته ، خدمات تایپ و سایت ترجمه ، خرید کتاب ، خدمات آموزشی و خدمات صنعتی باشند اینها موضوعاتی هستند که بیشتر به چشم می خورند اما باز شما می توانید با مراجعه به سایت ، تعداد آگهی در هر دسته بندی را مقایسه کنید.  "

 

تارنمای نشانگر دات کام قرار است بزودی بخش های تازه تری را نیز اضافه کند. به گفته مدیر مسئول سایت بزودی قابلیت های جدیدی برای اولین بار به سایت اضافه خواهد شد که برای بازدید کنندگان نشانگر دات کام جذاب خواهد بود.

 کلیدواژه ها »