هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 19 تير 1399
ساعت 20:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 15 اسفند 1394 ساعت 16:10
شنبه 15 اسفند 1394 15:08 ساعت
2016-3-5 16:10:13
شناسه خبر : 236446
در این دوره با مباحث امنیت شبکه و مقدمات امنیتی در فضای مجازی، ساختار تبلیغ و ارتقا در شبکه های اجتماعی، مروری بر شبکه های اجتماعی و ضریب نفوذ در جهان، ساختار شناسی برخی شبکه های اجتماعی مطرح،  ساختار شناسی شبکه های غیر رسمی تبلیغ، آموزش مقدماتی رصد شبکه های اجتماعی و ... همراه می­‌باشد.
در این دوره با مباحث امنیت شبکه و مقدمات امنیتی در فضای مجازی، ساختار تبلیغ و ارتقا در شبکه های اجتماعی، مروری بر شبکه های اجتماعی و ضریب نفوذ در جهان، ساختار شناسی برخی شبکه های اجتماعی مطرح، ساختار شناسی شبکه های غیر رسمی تبلیغ، آموزش مقدماتی رصد شبکه های اجتماعی و ... همراه می­‌باشد.

گروه فناوری اطلاعات - رجانیوز: با توجه به اهمیت روز افزون شبکه های مجازی و اجتماعی، نیاز به آموزش و استفاده موثر از این ابزار برای پیشبرد اهداف انقلاب و کشور یکی از مباحث ضروری به نظر می‌رسد.

 

به گزارش رجانیوز، در همین راستا موسسه آموزشی طلوع برای استفاده موثر فعالین شبکه های مجازی از این بستر دوره آموزش عملیاتی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را در ترم بهار سال 95 برگزار می‌نماید.

 

در این دوره با مباحث امنیت شبکه و مقدمات امنیتی در فضای مجازی، ساختار تبلیغ و ارتقا در شبکه های اجتماعی، مروری بر شبکه های اجتماعی و ضریب نفوذ در جهان، ساختار شناسی برخی شبکه های اجتماعی مطرح،  ساختار شناسی شبکه های غیر رسمی تبلیغ، آموزش مقدماتی رصد شبکه های اجتماعی و ... همراه می­‌باشد.

 

همچنین با توجه به کاربردی بودن این حوزه، در پایان این دوره از واجدین شرایط برای کار در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، دعوت به همکاری صورت خواهد گرفت.

 

سرفصل مطالب قابل ارائه در این دوره به شرح ذیل است:

 

جلسه اول :

امنیت شبکه و مقدمات امنیتی در فضای مجازی: در این قسمت مقدمات کار در فضای مجازی، انواع وی پی ان ها و نکات تبلیغاتی ، بلاک شدن اکانت ها و … مورد بحث قرار می گیرد.

ساختار تبلیغ و ارتقا در شبکه های اجتماعی: در این قسمت نحوه شبکه سازی و جریان سازی در فضای مجازی ، شبکه های پشتیبان و اصلی ، برند سازی و نحوه ارتقا و تبلیغ مورد بحث قرار می‌گیرد.

 

مروری بر شبکه‌های اجتماعی و ضریب نفوذ در جهان

 

جلسه دوم :

ساختار شناسی برخی شبکه های اجتماعی از قبیل : face book, twitter ,google plus ،در این بخش نکات تکنیکال و آموزش های مهارتی در این شبکه ها مطرح می گردد که می تواند در جهات فنی نسبت به هر شبکه کار گشا باشد.

 

جلسه سوم :

ساختار شناسی شبکه های غیر رسمی تبلیغ اعم از vine ، hashtag  و روند بررسی ترند اخبار در جهان و بررسی کارگاهی صفحات تبلیغی ساخته شده توسط اعضا.

 

جلسه چهارم :

آموزش مقدماتی رصد شبکه های اجتماعی و شیوه های انتشار محور در فضای مجازی با توجه به سلیقه مخاطبان.

بررسی‌های تجربی از سلیقه مخاطبان و شیوه تولید هنری برای فضای مجازی، شیوه‌های رصد در شبکه‌های اجتماعی بصورت مقدماتی.

 

جلسه پنجم و ششم :

 تبلیغات میدانی در غرب بویژه آمریکا توسط Reddit  و آموزش هماهنگی های درون شبکه‌ای.

آموزش ردیت، نحوه کار در شبکه‌های تخصصی و نخبگانی، شبکه سازی در ردیت، سلیقه شناسی مخاطب در اتاق‌های ردیت.

 

شروع دوره اواخر فروردین 95 میباشد و ثبت نام از طریق سایت موسسه طلوع به نشانی toluehagh.ir  انجام می‌گیرد.کلیدواژه ها »