هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 آبان 1399
ساعت 16:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 مهر 1394 ساعت 16:20
چهارشنبه 8 مهر 1394 15:48 ساعت
2015-9-30 16:20:16
شناسه خبر : 223717
وی افزود: تاریخ از این اتفاقات اتفاقی پر است، به طور اتفاقی یک عده غدیر خم را فراموش کردند، به طور اتفاقی یکسری از فرماندهان امام حسن (ع)، آن امام را تنها گذاشتند، به طور اتفاقی یک عده‌ای به لشکر یزید پیوستند و عاشورا رقم خورد و بهانه همه این موضوعات اتفاقی بودن بود.
وی افزود: تاریخ از این اتفاقات اتفاقی پر است، به طور اتفاقی یک عده غدیر خم را فراموش کردند، به طور اتفاقی یکسری از فرماندهان امام حسن (ع)، آن امام را تنها گذاشتند، به طور اتفاقی یک عده‌ای به لشکر یزید پیوستند و عاشورا رقم خورد و بهانه همه این موضوعات اتفاقی بودن بود.
گروه سیاسی- رجانیوز: حجه الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی اظهار داشت: ۲ سال قبل دولت گفت به طور اتفاقی آقای روحانی با اوباما تلفنی صحبت کرد، سال قبل گفتند به طور اتفاقی ظریف با «جان‌ کری» وزیر امور خارجه آمریکا نیم ساعت قدم زده است، امسال گفتند به طور اتفاقی آقای ظریف و اوباما رئیس‌جمهور آمریکا مواجه شدند و با هم دست دادند، حتما سال آینده می‌گویند به طور اتفاقی پریدند بغل هم و روبوسی کردند.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: تاریخ از این اتفاقات اتفاقی پر است، به طور اتفاقی یک عده غدیر خم را فراموش کردند، به طور اتفاقی یکسری از فرماندهان امام حسن (ع)، آن امام را تنها گذاشتند، به طور اتفاقی یک عده‌ای به لشکر یزید پیوستند و عاشورا رقم خورد و بهانه همه این موضوعات اتفاقی بودن بود.
 
 
بر پایه خبر منتشر شده توسط فارس، رسایی تأکید کرد: ما از یاد نبردیم به طور اتفاقی همه این افراد از گندم ری محروم شدند، آقای ظریف! چطور به طور اتفاقی راهت را کج نکردی تا با آن دست چدنی مواجه نشوی؟ چرا به طور اتفاقی راهت را کج نکردی تا با دستی که به خون ملت ایران و ملت‌های دنیا آغشته است، دست ندهی؟ ما این موضوع را بررسی می‌کنیم.
 
 
پس از این سخنان رسایی، کلیپی که رسایی به اتاق فرمان مجلس داده بود، پخش شد. در این کلیپ یک دقیقه‌ای محسن محسنی جانباز روشندل ۷۰ درصد در دیدار با مقام معظم رهبری انتقاداتی را نسبت به برجام مطرح می‌کند و رهبر معظم انقلاب هم خطاب به وی می‌فرمایند که اگر برجام با دقت نظر در مجلس بررسی نمی‌شود، این مسئله را به اعضای برجام بگویید.
 
پس از پخش این کلیپ، رسایی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: مبادا به طور اتفاقی سند ذلت این ملت در این مجلس تصویب شود.
 
 
 

نطق انقلابی رسایی علیه اقدام غلط ظریف | دانلود فیلم 
 
پس از پایان تذکر رسایی،‌نمایندگان مجلس و همچنین میهمانان حاضر در صحن علنی با صدای بلند ضمن تأیید سخنان رسایی شعار «مرگ بر آمریکا» و «الله اکبر» سر دادند.


دیدگاه کاربران

خیلی خوب گفتی حاج اقا رسایی

تا چشم تو یکی درآد!!!

درود بر رسایی
مرگ بر منافق

آمریکا گرگ و روباه در لباس میش هست خدایا چرا بعضی مثل ظریف نمی دانند و تاریخ درس نگرفتن؟

جانباز یادشده چه ساده و چه زیبا و درعین حال هوشمندانه، نکته ای فنی را درخصوص فرابرجام متذکر شد.
حقا که این جانباز درعین نابینایی، بصیرت و بینشی مثال زدنی دارد

آفرین بررسایی شجاع دمت گرم

اقای رسایی عزیزم همش چند ماه دیگه بیشتر نیستی فشار به خودتت نیار عزیزم

انشاالله بازم میاد تا چشم تو یکی درآد عزیزم

یعنی شما اصلاح طلب ها از الان نتایج انتخابات مجلس رو می دونید؟؟؟!!!
نکنه صندوق های رای رو ....
الله اکبر!!!

شما بفکر 2 سال باقی مانده دولت تدبییییر و کلید باش.

آینه چون نقش تو بنمود راست
خود شکن،آینه شکستن خطاست

الحمدلله در شرایطی که برخی از اعضای هیئت رئیسه مجلس به سکوت مصلحتی دست زده اند، امثال رسایی زنده اند. امیدوارم این مصلحت اندیشی ها در مسأله برجام، چهره سیاسی آنها را لکه دار نکند.

خدا ان شالله امثال رسایی رو برا نظام حفظ کنه
و به امثال دیپلمات های ما روحیه انقلابی بده

اتفاقا شما هم اتفاقی نماینده مردم شدید!

اني سلم لمن سالمكم وحرب لمن حاربكم
مرگ بر آمريكا . مرگ بر آمريكا . مرگ بر آمريكا

باید برجام رد شود و ظریف استیضاح گردد.
مطمئنا ملت از این کار استقبال خواهند کرد. هرچند منافقان ناراحت شوند و توطئه کنند.
دولت های قبل و بعد هم حساب کار دستشان باید