هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 آبان 1399
ساعت 00:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 مهر 1394 ساعت 12:44
چهارشنبه 8 مهر 1394 12:40 ساعت
2015-9-30 12:44:59
شناسه خبر : 223685
بیرانوند ادامه داد: ظریف اگر به عنوان وزیر خارجه این خطا را انجام داده، باید بداند از چارچوب اختیاراتش تخطی کرده است و باید مجازات شود، اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.
بیرانوند ادامه داد: ظریف اگر به عنوان وزیر خارجه این خطا را انجام داده، باید بداند از چارچوب اختیاراتش تخطی کرده است و باید مجازات شود، اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.
گروه سیاسی- رجانیوز: نماینده بروجرد در مجلس با انتقاد شدید از دست دادن وزیر خارجه با رئیس جمهور آمریکا، خطاب به ظریف گفت: زمانی که صدها حاجی ایرانی به واسطه جنایت سعودی به آغوش مرگ خفتند یا مفقود شدند، ظریف به طور اتفاقی خود را به آغوش اوباما رساند.
 
به گزارش رجانیوز، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی نسبت به دست دادن ظریف با اوباما رئیس‌جمهور آمریکا به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: دقیقاً زمانی که صدها حاجی ایرانی به واسطه جنایت سعودی به آغوش مرگ خفتند یا مفقود شدند، ظریف به طور اتفاقی خود را به آغوش اوباما رساند.
 

.:اشکال در بارگذاری پخش کننده:.

13940708000592.mp3 | دانلود فایل

 
وی با بیان اینکه ظریف غلط زیادی کرده است، گفت: اگر به عنوان وزیر خارجه این خطا را انجام داده، باید بداند از چارچوب اختیاراتش تخطی کرده است و باید مجازات شود، اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.
 
 
بیرانوند بر همین اساس یادآور شد: ملت رشید ایران سالهاست که تاوان رفتار استکباری شیطان بزرگ را می‌دهند، هنوز بسیاری از شهدای ما به خانه بازنگشتند که آمریکا قصد ریشه‌کنی ملت ایران را دارد، لااقل به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید.
 
 
وی با بیان اینکه ایران فروختنی نیست، تصریح کرد: غیرت در رگ‌های ملت ایران جاری است و ایران تسلیم آمریکا نخواهد شد.
 
 
در ادامه ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس با دفاع از ظریف گفت: غیرت دینی افرادی مانند ظریف برای دفاع از انقلاب، رهبری و خون شهدا از بنده کمتر نیست! ممکن است بر اساس تصمیمی، اقدامی انجام داده باشند و این اقدام آقای ظریف مورد نقد بنده و شما و بسیاری از دوستان باشد، اما بنا نیست که یک انسانی که در تاریخ زندگی‌اش نشان داده در خدمت امام و رهبری ایفای نقش می‌کند، با ادبیاتی که شایسته نیست، او را نقد کنیم.
 
 
وی با بیان اینکه ما خطوط قرمزی نسبت به آمریکا داریم، تأکید کرد: ملت بزرگ ایران جنایات آمریکا را در طول تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد، امروز چالش‌های دنیای اسلام در عربستان، سوریه و یمن ناشی از سیاست مذبوحانه مخالف با منافع ملت اسلام است که از سوی سیاستمداران آمریکا رقم می‌خورد.
 
 
ابوترابی‌فرد گفت: قطعاً ملت ایران و مجلس شورای اسلامی موضع قاطعی را نسبت به رفتار سردمداران آمریکا خواهد داشت و کمترین رفتاری که زمینه نفوذ غرب را فراهم کند، رصد خواهد کرد.
 
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.
 
 
بیرانوند هم پس از آنکه اجازه بیان نطقش را نیافت با صدای بلند در صحن پارلمان گفت  «اجازه دهید که تذکر خود را بیان کنم. این مطلب در شلوغی جلسه امروز گم می‌شود. اینها با اجازه چه کسی با اوباما دیدار کردند. دفعه قبل که با اوباما به صورت تلفنی صحبت کردند و این دفعه نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته است.»
 
 
سپس بیرانوند در صحن مجلس مجلس شعار «مرگ بر آمریکا» سر داد؛ جمعی از نمایندگان هم برای نشان دادن اعتراض خود به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.
 


دیدگاه کاربران

سلام هرچند بنده منتقد آقای رسایی هستم اما حرف حق و منطقی جواب ندارد.

تا دیروز دیپلماسی خنده بود از امروز باید بگیم دیپلماسی یهویی. بله یهویی!

بعد جالبه که میگن ادبیات شایسته!!!!
رئیس این دولت بی تدبیر ۲ ساله مردم رو به فحش بسته بعد دم از ادب دم می زنن/ الله اکبر از این انصاف و بی طرفی آقایان

کی اسفند میشه درس خوبی براتون اماده کردیم../ مطمئن باشید رای مردم برای ماست

اقای ظریف و هییت ایشان همیشه برای اشتباهات خود بهانه در استین خود دارند اینان حتی خطوط قرمز رهبری را به بهانه های مختلف نقض میکنند و خم به ابرو نمیاورند اینان میخواهند قبح ارتباط با امریکا از بین برود و این امر به مرور در جامعه عادی شود ایا مگر میشود خونهای ریخته شده در جنگ با ترورهای مکرر عزیزانمان و فتنه های سال ۸۸ و با ادبیات زشت با ملت بزرگ ما سخن گفتن ووووورا از یاد برد حالا هم به لطف بر جام این تیم محترم یک تو دهنی محکم به ملت خودش زد این اقایان در زمان جنگ و بحران در کشور کجا تشریف داشتند چرا ما باید مانند ادمهای ذلیل دم کدخدا را ببینیم

درود بر جانباز انقلاب و ايثارگر عزيز جناب آقاي بيرانوند.درود بر شرفشان

درود بر این جانباز55 درصد ( بیرانوند ) درود برتو قهرمان . امیر کبیر زمان تو هستی که جانت را برای مردم سرزمینت در کف دست گذاشتی و نه کسانی که پذیرفتن قدرت دفاعی کشور نابود شود ... امیرکبیرشون در زمانی که مردم وطنم از نبود امکانات در سزمین منی در حال جون دادن بودند با کدخدا بود!!!!!

کجایند شیران وپهلوانان انقلاب

الله اکبر...دشمن دم پنجره است و خیال داخل شدن دارد!...مرگ بر خواب خوش رزمنده صف اول رویارویی با دشمن...درود برجانباز با غیرت نماینده بروجرد...ظریف غلط کرده که با یزید زمان مصافحه کند!...مرگ بر غیرت این ذلیل

خدایا من در خلوت خودم و در ملا عام به خاطر رایی که به ابوترابی و ابوترابی ها دادم به درگاه تو استغفار و طلب عفو می کنم

آقای بیرانوند در زمانی که تو مقابل توپ و گلوله دشمن ایستادی و جانباز 55 درصد لقب گرفتی این دوستان جای دیگر بودند....و الان تو میشوی افراطی و آن ها به واسطه سازش با قاتلان مستضعفین امیرکبیر!!

احسنت بر نماینده بروجرد .بیرانوند شجاع

الله اکبر
مرگ بر مریکا
مرگ بر انگلیس
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آل سعود
مرگ بر منافق

واقعا متاسفه برای اون افرادی که برای شعارهای استکبار ستیز نظر منفی زدن.مرگ بر آمریکا

از بی غیرتی برخی بدتر ماله کشی و ماستمالیزاسیون کاری برخی مجلسی ها است

خوب بود که این سؤال از وزیر امور خارجه پرسیده میشد که بهتر نبود در شرایط فعلی که همه کشور از جنایت منا دلشان خون است نسبت به رئیس جمهور کشوری که پشت و پناه آل سعود است و این رژیم کثیف با حمایت های او قلدری میکند، اندکی التیامی می شدید بر دل خانواده هایشان؟
آیا باورمان بشود که رئیس جمهور آمریکا هم مثل شما با بی برنامگی با هیئت ایرانی مواجه شده است؟ چه زمانی می خواهیم بفهمیم که چرا آنقدر برای این شیطان بزرگ دست دادن با ایران و شکستن تابوی امکان عدم ارتباط با آمریکا در دنیای جدید، اهمیت دارد

یک مرد نیست در این مجلس که محکم بایستد مقابل این ها !!!!!!!!!!
من خانواده ام رو توی هواپیمایی که آمریکا جون آقای ظریف زدند از دست دادم بعد ایشون یهویی با اوباما دست میدهند!!!! ولله این ها نماینده ما مردم نیستند... آقایان مسئول خون خانواده های بی گناه ما گریبانتان را خواهد گرفت

یکی به این دولت مردا بگه، ملت بیداره و ذلت نمی پذیره !

آفرین به بروجردی با غیرت

ازاینکه به تورای دادم وازتودفاع کردم خداراشکرمیکنم حاج بهرام درقلب ما بروجردیهاجاداری

دلواپسهای بدبخت ۶سال دیگه رو چطور میخواین دوام بیارین دولت محبوب روحانی هرروز موفقتر ومحبوبتر میشه وشما منفور ومنزوی تر

از همین الان میگین 6سال که اگه رای نیاوردین دوباره بریزین تو خیابونا همین دو سال هم این دولت بتونه خودشا نگه داره هنر کردند

جالبه همه کامنتا بر علیه ظریف نوشته شده و جالبتر تماما رای منفی بیشتری داردن. اینم کاملا یهویی

نکته جالب بنظرم یه هجمه برای رای منفی در رجاست،نگاه به منفیا بکنید،میخوان این تصور ایجاد بشه که مردم زیادی از متدینین با عبور از خطوط قرمز نظام توسط دولت همراه اند

یزدی ها یک اصطلاح رایج دارند به نام "یهویی"(یزدی بخوانید)
مثلا اگر بخواهند یک کار را انجام دهند و دیگران با خبر نشوند مثلا پسرشان را بی اطلاع کسی یا دخترشان را به عقد در آورند و کسی هم از اطرافیان مطلع نشود ، پس از انجام کار و مورد سئوال قرار گرفتن می گویند:
" یهویی شد!!!!"
یعنی ما بی اطلاع بودیم و بدون مقدمه یکدفعه پیش آمد کار در صورتی اطرافیان می دانند این توجیح کتمان کاری است.
حالا آقای ظریف و تمامی روزنامه هایشان با کشیدن عکس ذلت بار دست دادن(که نشان از ذوق ذدگی و ذلت آنها است) توجیح میکنند:
"یهویی شد!!!"

اگر اعتدال هم معنی ذلت است پس مرگ بر اعتدال........... آقای ظریف واقعا نا امیدمان کردید!!!!!

واقعا از عملکرد این دولت ناراضی هستیم و روز به روز هم داره بدتر میشه...اصلا مقتدرانه عمل نمیکنه...امیدوارم برای دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری روحانی تایید صلاحیت نشه که مملکتو به باد میده

تنها راه برون رفت از این اتفاقات استیضاح ظریف و ممنوع الخروج کردن این فرد است

آقای ابوترابی متاسفم برایتان/ علنی حرف رهبر را زیر پا گذاشتن اهانت نیست؟ به اسم دیپلمات به خون لاله های وطنمان بی احترامی کردن اهانت نیست؟ برادر عزیزتان به خاطر سیاست کدخدایان اسیر کردن بعد شما حامی این سازشکاران شده اید؟

درود خدا براین نماینده فهیم بابصیرت موقع شناس.لعنت خدا بر کسانی که طرفداری از فاسدان میکنند.

اقاي ابو ترابي اي سيد خدا بيشتر از اين خودتو خراب نكن اون از جلسات برجام كه خراب كاري كردي اين از حمايتهاي كوركورانه از افرادي كه خود جاده نفوذ دشمن را دارند هموار مي كنند

رجا نیوز داری ممیری

درود بر این جانباز گرامی
آقای بیرانوند عزیز زمانی که شما در جبهه بودید و در مقابل سلاح های آمریکایی رژیم بعث ! آقایون در فرنگ فالوده می خوردند ! انتظار دارید غیرت داشته باشند ؟؟؟

امیدوار شدم هنوز مجلس ((مدرس ))هایی دارد.
هر چند باید مواظب ((ابوموسی اشعری)) ها هم باید بود

ابوترابی خوب چهره اصلی اش را در این دو سه هفته نشان داد

جناب ابوترابی یازنگی زنگ!یارومی روم!مثِل ...شدید!یکمقداربه شعورمردم احترام بگذاریدچی رامیخواهیدماست مالی کنید؟اگه مجلس به دنبال رضایت خداست,جناب ظریف رااستیضاح کنیدهمین الان!همین ساعت...

ایشالا به طور اتفاقی آقایان در راس دولت نیز از کار برکنار بشن

درود بر بیانوند نوکرتم

اگه چهار تا نماینده درست و حسابی مثل جناب بیرانوند داشتیم این وضعمون نبود .

آقای محمد ابوترابی هم دارد کم کم مواضع واقعیش روشن می شود. خدا رحمت کند . امیدوارم چپ نکند

ابوترابی فهمیده که اگه میخواد بازم به مجلس بیاد باید به طرف مردم بیاد
وعده ی ما اسفند 94

رفتن بیرانوند به مجلس بخدا اتفاقی بود

باسلام.خیلی جالب شده.قبل ازمکالنه تلفنی اوباما واقای روحانی.نخست وزیر انگلیس باشدت به ایران وایراتی اهانت نمود.وقبل ازاینکه آقای ظریف وکری قدم زنان درخیابان به گردش بپردازند آن اهانت بزرگ رابه پیامبر صلح ودوستی حضرت محمد صل الله وعلیه واله را رواداشتند.ودراین ایام که قلب نازنین امام زمان علیه السلام .وامت اسلامی خصوصا ملت شریف ایران ازحادثه منا بدرد امده آقای ظریف بادست دادن به اوباما وکری..نمکی برقلب ریش شده ملت ریخت

مرگ بر امریکا و حامیان بی غیرت داخلی که برای برقرای ارتباط با شیطان بزرگ خودشان را به اب و اتش میزنند و عطششان از این رهگذر انقدر زیاد است که حاضرند خوارو ذلیلانه به این هدف نامبارک برسند .

ایشون هم اتفاقی وبنابهمصلحتی برادرآن شهید ابوترابی عزیزشده اند ورفتندتوی مجلس لطفا خیلی سخت نگیرید.

سپاس از رجا نیوز با قدرت در تمام عرصه ها حرکت انقلابی و افشاگرانه خود را ادامه دهید و باید تا جایی که امکان داره در شبکه های مجازی که دولت راستگویان رها کرده تا افکار بدنه مردم را از واقعیات دور کنه با کمک جوانهای انقلاب این حقایق بازگو و منتشر بشه

مرگ بر امریکا مرگ برال سعود مرگ بر اسرائیل زنده باد جانباز شجاع انقلاب

چون شده جانباز ۵۵% برصراط مستقیمه؟

همین جانبازی که میگی پاشو داده تا تو الان راس راس بتونی بی هراس راه بری
اینا بودن که ما هستیم نه کسایی که ول کردند و رفتند آمریکا و انگلیس خانوادشونم سیتیزن کردن

مرد باشید و منطقی حرف این جانباز رو نقد کنید.

نه خير چون حرف حق مي زنه و غيرت داره.

احسنت به این نمایندگان باغیرت

شما فکر می کنید چرا این اتفاق فجع در عربستان رخ داد , السعود که ادمای احمق و دست نشانده هستند و تا اربابشان شیطان بزرگ دستور نده هیچ غلطی نمی کنند , امریکا یه روز صدلم رو مقابل ما قرار داد امروز السعود وهابی رو بدون انکه اسم خودشون در میان باشه مرگ بر امریکا

مرگ بر آمریکا
مرگ بر منافق
مرگ بر وطن فروش
مرگ بر کاسه لیسان آمریکا

احسنت بردلاورمردان لر

آقای ابوترابی حواست را جمع کن
چون تو هم مثل خیلی های دیگر منفور خواهی شد...