هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 17:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 22 مرداد 1394 ساعت 13:07
پنجشنبه 22 مرداد 1394 13:07 ساعت
2015-8-13 13:07:40
شناسه خبر : 219491
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برای اثبات آمریکایی و صهیونیستی بودن ماهیت فتنه 88 نیازی به انتشار نامه مایکل لدین نداریم اما اینکه فتنه‌گران هنوز مشی فتنه را ادامه می‌دهند ناشی از وابستگی فکری آنها به استکبار است.

آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار نامه مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا درباره نامه سران فتنه به دولت اوباما، اظهار داشت: فتنه 88 یک فتنه پیچیده فکری، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با رویکرد براندازی نظام و فروپاشی هویت نظام اسلامی بود.

آیت‌الله کعبی با اشاره به حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی از فتنه 88 خاطرنشان کرد: علت اینکه فتنه‌گران هنوز مشی فتنه را ادامه می‌دهند ناشی از وابستگی فکری و فرهنگی این فتنه و عبور آن از روحانیت، مرجعیت و ولایت است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: شعار دموکراسی فزاینده، دموکراسی لیبرال، شعار جمهوری ایرانی و نه غزه نه لبنان مورد حمایت آمریکا قرار گرفت و سران فتنه نیز هیچ گاه این شعارها را محکوم نکرده و از اغتشاشات خیابانی نیز حمایت کردند.

وی با اشاره به نقش امیرارجمند در تهیه پیش‌نویس قانون اساسی سکولار و ضداسلامی تصریح کرد: این سخنگوی سران فتنه که توسط بعضی از پشتیبانان فتنه‌گران آزاد شد و به دامن فرانسه پناهنده شد در حال حاضر به صورت رسمی مورد حمایت آمریکا و اسرائیل قرار دارد.

آیت‌الله کعبی تأکید کرد: در اینکه ماهیت فتنه 88 آمریکایی و صهیونیستی بوده نیازی به انتشار نامه مایکل لدین نداریم اما تعجب ما اینجاست که فتنه‌گران هنوز از اسم و خط امام خرج می‌کنند ولی در عین حال علیه طراحی امام (ره) یعنی مردم‌سالاری اسلامی اقدام می‌کنند.