هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 خرداد 1399
ساعت 21:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 20 مرداد 1394 ساعت 19:23
سه شنبه 20 مرداد 1394 19:11 ساعت
2015-8-11 19:23:52
شناسه خبر : 219314
به حکم شورای تامین استانداری اصفهان حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید با حکمی مستند به مصوبه شماره ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ شورای تامین استان اصفهان، دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.
به حکم شورای تامین استانداری اصفهان حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید با حکمی مستند به مصوبه شماره ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ شورای تامین استان اصفهان، دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.

گروه سیاسی – رجانیوز: امروز و روز گذشته در آستانه تشییع شهدای استقامت، تنها دغدغه شورای تأمین استان اصفهان، خفه کردن صدای استکبار ستیزی و مقابله با نشر شعار مرگ بر آمریکا بود؛ بطوریکه منزل شهیدی که چند شبانه روز است سربندهای "مرگ بر آمریکا" و تصاویر رهبر انقلاب و بیرق های استکبارستیزی در آن تهیه میشد محل دستگیری فرزند شهید، طلبه ولایی مهدی امینی شد.

به گزارش خبرنگار رجانیوز؛ دیروز دوشنبه یک روز قبل از مراسم تشیع پیکرهای پاک ۵۰ شهید استقامت شهدای غواص در اصفهان مانده است که خبری دلخراش٬ روحیه ی جوانان مومن و انقلابی شهر اصفهان که چندین ماه است مشتاق برگزاری مراسمی باشکوه برای یونس های گمگشته و جوانان استکبار ستیز دیروز و شهیدان گلگون به خون امروز هستند را برهم می زند. به حکم شورای تامین استانداری اصفهان حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید با حکمی مستند به مصوبه شماره ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ شورای تامین استان اصفهان دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.

تهیه سربند ها و بیرق های «مرگ بر آمریکا» برای تشییع شهدای امروز اصفهان از جمله فعالیت ایشان برای مراسم تشییع بوده است. شعاری که این روزها در این دولت جرم است و باید برای جلوگیری از این جرم به خانه شهید تعرض نمود!!

در همین راستا ظهر دیروز نیز هم طلبه دانشجو محسن ربانی در خیابان دستگیر شد! و در راستای جمع آوری پلاکاردهای استکبارستیزی به چند کانون فرهنگی اصفهان از جمله کانون جواد الائمه تعرض گردید!!

ماجرا وقتی غم انگیز تر می شود که می بینیم مراسم شهدای غواص اصفهان که با حضور بی سابقه و پرشور جوانان و مردم اصفهان، تجلی گاه و زنده کننده ی پیام خون شهیدان که همان استکبارستیزی، آمریکاستیزی و مبارزه ی با ظالمان و گردنکشان هر عصری است، سعی شده با فشار و برنامه ریزی مفصل اعوان و انصار دستگاه های امنیتی و دولتی اصفهان به مراسم ختم و ترحیمی تبدیل شود که در آن اجساد مطهر شهیدان فقط تشییع شوند و سپس مردم و جوانان اصفهانی باید حمد و سوره ای می خواندند و خیلی آرام متفرق می شدند! که با هوشیاری و روحیه انقلابی مردم، این پروژه نیز به شکست انجامید بطوریکه ندای مرگ بر امریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل سرتاسر مراسم شکوهمند روز گذشته اصفهان را در بر گرفته بود و تلاش های نیروهای امنیتی برای به پایین کشیدن پلاکاردهای انقلابی مردم بی ثمر ماند.

مراسمی که پخش کننده گان سربندها و و پلاکاردهای «یازهرا» و «مرگ بر آمریکا» توبیخ می شدند و در آن دست نوشته های صادقانه ی مردم که حاوی شعارهایی همچون «خون شهیدان ما قابل اکسید نیست»، «نه سازش٬ نه تسلیم٬ نبرد با آمریکا»، «دستاوردهای هسته ای را ارزان نفروشیم» و... بودند، یکی پس از دیگری توسط افرادی ناشناس در کسوت ماموران امنیتی پایین کشیده شده و یا پاره می گشتند.

 

این مراسم در حالی برگزار گردید که به واعظین و مداحان انقلابی اصفهان اجازه سخنرانی و مداحی داده نشد و زمانی که از یکی از مداحان مراسم سوال می شود که چرا در رابطه ی با هدف و راه این شهیدان که همان نبرد با آمریکا و مستکبرین است شعر و دکلمه ای نخوانده اید؟ این گونه پاسخ می دهد که: «قبل از مراسم در جلسه ای توجیهی از سوی یکی از مسولین دولتی برگزاری مراسم به ما تکلیف شد که فقط روضه بخوانیم و حرفی از سیاست و آمریکا و استکبار و مذاکرات هسته ای و از این قبیل مسائل به میان نیاوریم!».

 

بازداشت چند تن از فعالان مردمی و فرهنگی چندساعت قبل از مراسم و رفتارهای امنیتی و سرکوبگرانه ی مردم که در بالا به گوشه ای از آن ها اشاره شد، همه وهمه دست در دست هم داد که مراسمی باشکوه که می توانست همانند مراسم تشییع غواصان شهید در شهر تهران که جلوه ای از شور استکبارستیزی مردم انقلابی ایران و بستری برای ابراز عقاید واقعی ملت مومن و همیشه در صحنه ی ایران پیرامون نوع تعامل با جامعه ی بین المللی بود؛ تبدیل به مراسمی خشک و بی روح و فرمایشی شود.

این اتفاقات در حالی در اصفهان رخ داده است که حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی خویش خود را نه سرهنگ بلکه حقوق دان معرفی کرده بود و با شعار اعتدال توانست پیروز انتخابات شود.

برخورد و دستگیری کسانی که پیرو منویات رهبری در مسیر مبارزه با استکبار ستیزی امریکا قدم برداشته اند این سوال را در ذهن جاری می کند که آیا پس از توافق وین، دولت یازدهم مخالف ادامه روند استکبار ستیزی و مقابله با امریکا است؟ هر چند در آبان 1392 نیز زمانی که بیلبوردهای صداقت امریکایی در تهران و چندین کلان شهر کشور نصب شده بود دولت و حامیان آن علیه این بیلبوردها اعلام مواضع کردند بطوریکه که افخم سخنگوی وزارت امور خارجه دولت یازدهم نصب این بیلبوردها که در مسیر حرکت انقلاب اسلامی بوده است را یک کار غیر قانونی اعلام نمود.

این اقدامات دولت یازدهم در خصوص برخورد با منتقدین نیز مسبوق به سابقه بوده است، بطوریکه اخیرا هفته نامه 9 دی را که به نقد فنی توافق وین پرداخته بود توقیف نمود و پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز و روزنامه کیهان نیز به همین بهانه تذکر گرفته اند. هر چند روند دو ساله برخورد با منتقدین با انواع روش ها در دولت یازدهم، برخلاف اصول آزادی بیان و مش تبلیغاتی حسن روحانی در تبلیغات انتخابات سال 92 می باشد، اما برخورد مستقیم و امنیتی با مردم و تشکلات مردمی که علیه امریکا و استکبار، هم مسیر با انقلاب اسلامی اقدامات فرهنگی را انجام می دهند، شیوه جدیدی است که در دولت یازدهم در پیش گرفته شده است که می بایست پاسخگوی این عملکرد خود باشد.

قابل توجه است ، با این بگیر و ببندها آقای روحانی نمی تواند،‌ فریاد عزتمندانه را ساکت کند و نه توافق دور از شان مردم انقلابی ایران، به توافق خوب تبدیل خواهد شد!دیدگاه کاربران

منافقین از کفار بدترند ...

از ما حزب اللهی ها عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید ... آیا زندان های کشور به اندازه تمام مردم ولایی و استکبار ستیز 9 دی ظرفیت دارد؟ بیایید و مارا هم دستگیر کنید... مرگ بر آمریکا... نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا... دستاوردهای هسته ای را به بهای رای آوردن در مجلس نفروشید ...

نفاق بسیار پیچیده تر از کفره

و تزویر از هردو پیچیده تره...
ما با تزویر طرفیم...
تزویر

با این فضای امنیتی ای که دولت ایجاد کرده میترسم بگو مرگ بر آمریکا
آخه همین الاناس که ماشین سیاه با شیشه های دودی جلوی خونمون پارک کنه و منو با خودشون ببره
فقط و فقط به جرم گفتن مرگ بر آمریکا
ما رهرو ولایتیم هر روزمان کرب و بلاست .............. دست خدا رو سر ما سید علی رهبر ماست

خوشا به غیرت دولت تدبیر و امید

لعنت خداومرگبرسگهای کاسه لیس امریکا

مرگ برآمریکا و همه ی دوستداران سیاستهای شیطانی کدخدا

رفقای مشهد هم درباره‌ی تشیع دی‌روز شهداء گفت‌اند: در مورد آوردن پلاکاردهای سیاسی به تشیع از طرف مقامات به ایشان هشدار داده شده بود ...

دستشون درد نکنه . واقعا یک بار دولت از خودش شجاعت نشون داد و جلوی شما دشمنان ملت و وطن ، عناصر زر و زور و تزویر را گرفت .

البته دولت ایران جلوی دشمنان ملت امریکا را گرفت. شما چرا فارسی حرف می‌زنی تو کالج یاد گرفتی مستر؟

زروزور وتزویر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید فکر کنم شما کلا متن را اشتباه خوندید
لطفا دوباره بخونید

بنام خدا . «دشمنان ملت و وطن » !!؟ عموجان !مگه تو پلاکاردها نوشته بودند «مرگ بر محمد -م»؟؟!یا نوشته بودند «مرگ بر وطن »؟؟! عمو!با صدای بلند ، بله ، باصدائی به بلندی یک ملت رشید و بسیجی ، نوشتند مرگ بر امریکا . البته حامیانش هم انشاألله بی نصیب نمانند .

خیلی بدبختی کاسه لیس امریکا

مستر تو خونت نشستي جات راحته بايدم از اين حرفا بزني.كي تاحالا ازاينا خير ديده كه اين بار دومش باشه.

مستر تو خونت نشستي جات راحته بايدم از اين حرفا بزني.كي تاحالا ازاينا خير ديده كه اين بار دومش باشه.

اگه شجاعت اینه، پس خوش به حال پسر شجاع!!!

کی به کی میگه زور و زر و تزویر!!!!!!!
برعکس شده!

خخخخخخخ... معنی زر و زور و تزویر رو هم فهمیدیم!!! دوست عزیز فک کنم جای این عبارت یه جای دیگست ها... یه کم فک کن یادت میاد!

اگه امروز اجازه استکبار ستیزی نمیدهند
فردا با شهدا هم مخالفت میکنند چون شهدا در راه استکبار ستیزی شهید شدند ....اما اقایان کور خواندند

با آمریکا و اسراییل و فرعونیان محشور باد ای بزک کنندگان چهره شیطان! ای شریک خون کودکان یمن و فلسطین و سوریه و عراق! این تذهبون؟؟

ماموران امنیتی چه ربطی به رئیس جمهور دارن؟

خسته نباشی. هنوز خوابی ظاهرا.

واقعا که! رییس شورای امنیت ملی کیه؟. خود حاج شیخ حسن امنیا ملی را تخصص خودش میدونه مجید جون

حالا کجایش را دیده اید؟ تازه اولش است! استحاله یعنی همین. یعنی بشوید شبیه جمهوری خلق چین که هم حزب کمونیست سرجایش است و هم نهادهای به اصطلاح انقلابی و خلقی و هم عکس مائو. اما زیر عکس همین مائو همسر مائو به جرم داشتن تفکرات مائوییستی محکوم به اعدام می شود!

آقایان سخنان امام خمینی رحمت الله علیه در 15 خرداد 1342 را مرور کنند که فرمودند: " آقا! من به شما نصیحت می‏کنم؛ ای آقای شاه! ای جناب شاه! من به تو نصیحت می‏کنم؛ دست بردار از این کارها. آقا! اغفال دارند می‏کنند تو را. من میل ندارم که یک روز اگر بخواهند تو بروی، همه شکر کنند... اگر دیکته می‏دهند دستت و می‏گویند بخوان، در اطرافش فکر کن... نصیحت مرا بشنو... ربط مابین شاه و اسرائیل چیست که سازمان امنیت می‏گوید: از اسرائیل حرف نزنید... مگر شاه اسرائیلی است؟"

...امروز به من اطلاع دادند که بعضي از اهل منبر را برده اند در سازمان امنيت و گفته اند شما سه چيز را کار نداشته باشيد، ديگر هر چه مي خواهيد بگوييد، يکي شاه را کار نداشته باشيد، يکي هم اسرائيل را کار نداشته باشيد، يکي هم نگوييد دين در خطر است. اين سه تا امر را کار نداشته باشيد، هر چه مي خواهيد بگوييد. خوب اگر اين سه تا امر را ما کنار بگذاريم، ديگر چه بگوييم؟! ما هر چه گرفتاري داريم ازاين سه تاست تمام گرفتاري ما....
تأثرات ما زياد است؛ نه اينکه امروز عاشورا ست و زياد است، آن هم بايد باشد، لکن اين چيزي که براي اين ملت دارد پيش مي آيد، اين چيزي که در شرف تکوين است، از آن تأثرمان زياد است؛ مي ترسيم. ربط ما بين شاه واسرائيل چيست که سازمان امنيت مي گويد: از اسرائيل حرف نزنيد، از شاه هم حرف نزنيد ؛ اين دو تا تناسبشان چيست؟ مگر شاه اسرائيلي است؟ به نظر سازمان امنيت، شاه يهودي است؟...

رجا نیوز

خبر دروغ نگو
هیچ کس به جرم شعار مرگ بر آمریکا دستگیر نمی شود.

ایشون مخل امنیت و نظم مراسم بودن

کلا دو ساعت هم دعوت شده بودند برای صحبت کردن و دستگیر نشدند.

وای بر دروغ گویان مدعی اسلام.

اقای هادی
شما که خودت قطعا از بچه های امنیتی هستی باید در جریان باشی که اقای امینی برا نیم ساعت صحبت رفته اونجا نه به مدت شش ساعت نگهش دارن که بگن باید تشییع تموم بشه بعد شما برین

اگه دروغ بوده چرا پس زمانی بردن که چن ساعت قبل از مراسم باشه و صد البته حکم قضایی هم داشتن چه دعوت زورکی بوده! شماره حکم قضایی رو هم گذاشته تا اگه یکی بگه دروغه بزنه تو دهنش
ما که شک نداریم این دولت از توهین های لفظی گرفته تا بستن جراید منتقد چیزی کم نذاشته!
شما شک داری؟!

مخل امنیت؟با سلاح گرم یا سلاح سرد؟دوران شاه رو زنده کردید!مرگ بر آمریکا به کوری چشم نوکران آمریکا

هنوز مراسم شروع نشده فرزندشهید رو دستگیر کردند،مخل مراسم رو از کجاآوردی؟ شما اول متن خبر رو بخون بعد تکذیب کن

با با روستائیان محترم،تا این دولت است استکبار ستیزی ممنوع.راستی امسال محرم و صفر هم تعطیله. فیتیله محرم و صفر تعطیله!!!!!.
مداحان امسال اینگونه خواهند خواند:امام حسین وارد کربلا شد حر آمد گفت آقا اول مذاکره،شما اسبها و شمشیر ها را تحویل بدید تا هشت سال ،بعد.......صل الله علیک یا ابا عبدالله

این عمل دوستان جوان و نا آگاه در خط افراطی گری هست مقام رهبری همیشه مخالف حاشیه سازی و بهره برداری سیاسی و جناحی از مراسم معنوی هستند دوستان 8سال مملکت را به گمراهی بردند بس است امیدوارم رجا نظر بنده را سانسور نکند.

امریکنوفیل‌ها شده‌اند سخنگوی ولی فقیه؛ سرمان را بکوبیم به دیوار

دوست ناشناس احتیاج به کوبیدن سرت به دیوار نیست اتفاقا من ولی فقیه را بهتر از شما میشناسم و میدانم اگر ایشان نبود امروز همان بلایی که داعشیان بر سر مردم می آورند برخی بر سر مردم ایران آورده بودند

اتفاقا دوستان شما در دولت هستند که دست ما را برای مبارزه با داعش خالی می‌کنند. قطع‌نامه را که خوانده‌ای. ما تا پنج سال حق نداریم فشنگ به عراقی‌ها بدهیم و زمانی می‌توانیم با داعش بجنگیم که داخل خاک ما آمده باشد، آنهم نه با موشک دوربرد که با کلاش باید بزنیم‌شان.

همه امید آمریکا و اسرائیل به تو و امثال توئه، با همه ادعات هنوز یک ساده لوح به تمام معنایی، اگه شخدا هم کثل تو فکر می کردن معلوم نبود کدوم بعثی بابای کی بود؟

منظور مستر همون حامیان ایرانی داعش باید باشه!همون اهل فتنه که شعار نه غزه و نه لبان سر میدادند و در عین حال از مخالفان بشار اسد حمایت کردند!!8 سال بیشتره یا 18 سال مستر؟!؟

دوست عزیز چرا ما سرمان را به دیوار بکوبیم سر دشمنان دوست نمای ولایت را که مزورانه شعار پیروی ولایت می دهند و در خفا پیاده نظام شیطان بزرگند و می خواهند شیطان بزرگ و شیاطین کوچک از در رانده شده را از پنجره وارد کنند به دیوار خواهیم کوبید . انشاالله

اتفاقا برعکس!
رهبری تشییع تهران را تایید کرده بودند و فرموده بودند مردم حرفشان را زدند.

مرگ بر آمریکا + دوستدارانش

بنام خدا . آقای روحانی روزی که کلید بدست ظاهرشد ، می شد حدس زد که این کلید برای کیست و چیست . بابرخوردی که با رهبری و مجلس و منتقدین میشود و مؤدب دانستن اوباما و گفتن آن مرد رفت توسط وزیر ایشان و. . . مشخص است که برای ما این کلید کاربرد ندارد .بلکه کلیدی است برای گشایش کار آقازادگان در جهت باز کردن پای مک دونالد ها . لابد این برخوردها جزئی از توافق محرامانه ایست که شده . حیف از آن لباس پیغمبر . حیف !!؟

در هر جا افراط کردیم ضربه خوردیم
شعار مرگ بر آمریکا یه شعاری هست که در بین مردم رواج داره امااینکه به سمت افراطگری بریم و مسائل هسته ای رو زیر سوال ببریم باید با این افراد برخورد شود..بعید است به خاطر شعار مرگ بر امریکا کسی بازداشت شود حتما افرادی افراطی یا همان دلواپس میخواستن تنش ایجاد کنند ومراسم شهیدان رو سیاسی کنند که در این صورت باید با این افراد افراطی برخورد قاطع میشده...پس دقت کنیم ترویج اخبار کذب نکنیم...کمی هم بخ عقل رجوع کنیم

جمع کن برادر من این حرفای صد من یه قازو..
خسته شدیم دیگه بسکه توهین شنیدیم و تحقیر از امریکا و لبخند زدیم و گفتیم اصول دیپلماتیک اینه..این چه اصولیه ک فقط ما باید رعایت کنیم و طرفای مقابل هر غلطی دلشون میخواد میکنن..

دلواپس بودن جرم نیست،دلواپسان دلسوزان این نظام اند....فرموده ی رهبر انقلاب اسلامی
بعد شما میای میگی افراطی یا همون دلواپس؟

جالبه. ببخشید میشه بفرمایید چرا انتقاد از مساءل هسته ای افراطی گریه؟ضمنا فرق تشییع جنازه شهدا با یه متوفای عادی همین سیاسی بودنشه. یادمون نره که شهدا برای چی و مبارزه با کیا جونشون رو دادن

دوست گرامی حتما زیارت عاشورا رو مطالعه فرمودی چند تا لعن و چند تا سلام توش می بینی؟ شعار مرگ بر امریکا همان لعن به یزیدیان و شمر امروزه که خون مردم دنیا از پنجه هاشون میچکه کمی شما دقت کن کدوم طرف ایستادی؟

آدم دلواپس باشه خیلی خوبه.
فقط بی غیرتها دلواپس نمی شن از این که منافع شون را کی می خوره و مفت می بره و توسرشون میزنه.

امروز بلند تر از دیروز شعار مرگ بر آمریکا رو سر میدیم..

الان اون فردی که منفی داده به این نظر،منظورش.چیه؟شعار مرگ بر آمریکا رو یواش تر از دیروز.بگیم؟اصلا نگیم؟؟ چرا از صحبتهای رهبری فقط حفظ اتحاد رو شنیدید و مبارزه با استکبار ادامه دارد رو نشنیدید؟ چرا نشنیدید که آمریکا اتمّ استکبرا است؟

در جاهلیت صدر اسلام گفتن قولوالاالاالله تفلحواجرم بود و در دولت یازدهم گفتن مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل . وهیهات که امت مسلمان از این فریاد که لات هبل و عزی را تداعی می کند دست بردارد .

غلط کردن . امنیت امروز ما و همین مسئولای بی خیال به واسطه خون ۲۰۰ هزار شهیده . ۴ سال اومدن سر کار فکر کردن کین ؟
مرگ بر امریکا

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر انگلیس

مرگ بر ال سعود

اینکه توی مراسم شهدا شعار سیاسی برای تخریب دولت بدی از هر کاری کثیف تره! به این کار میگن مخفی شدن پشت شهدا ! به این کار میگن سو استفاده از شهدا!اون آقا هرکار دلش میخواد بکنه ولی چون فرزند شهیده کسی بهش کار نداشته باشه؟این چه فرقی با آقازادگی داره؟

مگه شعار "نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا " یا " مرگ بر منافق" " مرگ بر آمریکا" " هیهات مناالذله" و... از اذکار این سهدا نبوده چرا تکرار نشه . از چی میترسید. نکنه از 3 میلیون دلاری که قراره به ازای تعطیلی چرخه هسته ای بهتون بدن نگرانید. دلتو خوش نکن همین دلارها هم نصیب آقازاده ها خواهد شد تا بتوانند اسب نجیب. ماشین های شاسی بلند و... وارد کنند. فقیرهمون فقیر می ماند. مطمئن باش

این مسیری که دوستان در پیش گرفته‌اند ته‌اش کمپ دیوید است. بعد باز یک عده پیدا می‌شوند که می‌گویند مرگ بر اسرائیل افراط است و مقام رهبری دعوت به همدلی کرده‌اند و بعید است کسی را به خاطر دوستی با اسرائیل بگیرند ...

این دولت هم نمیتونه بااینکارها هیچ غلطی بکنه.مرگ بر امریکا جنایتکاروهرکی موافق بااوها هست.


مرگ بر امریکا جنایتکاروهرکی موافق بااوها هست.


مرگ بر امریکا جنایتکاروهرکی موافق بااوها هست.


آقایان کاری نکنند همان 300هزار رای دهندگان پشیمان شوند .

سلام .. اين همه كمپين درست مي كنيد .. چرا يه كمپين مرگ بر آمريكا درست نمي كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟
خيلي كارا ميشه كردا .. بهش فك كنيد ...

اگر به دست دولت بود تشییع جنازه شهدا رو هم تحریم میکردن .و با لبخند تمامش میکردن

یه سوال از دل آرامان مملکت دارم:
من دیروز تو تشیع شهدای اصفهان بودم با جرات میگم 90 درصد تشیع کنندگان افراد انقلابی و ولایت مدار و استکبار ستیز بودن، چرا اونهایی که دم از ایران و ایران پرستی میزنن ... حضور نداشتن مگه این شهدا فقط مال بچه حزب اللهی هاست یا عوام معتقد به دین و حجاب؟؟؟؟

آقای رییس جمهور
ما رو هم ﺩستگیر کنیﺩ چرا که ما هم خانواﺩگی فریاﺩ میزنیم مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر اسراییل مرگ بر هرچی ظالم و مرگ بر ﺩاعش

اولا تمام مذاکرات زیرنظر مستقیم رهبری بوده و می باشد دوستان جلوتر از رهبری حرکت نکنند که خلاف است ثانیا استفاده ابزاری از شهدا بدترین خیانت به ایشان است ثالثا گاهی عملی به نیت خیر انجام میشود اما نتایجش فتنه انگیز است پس باید بصیرت واقعی داشت رابعا مذاکره با آمریکا اگر از موضع ضعف نباشد اشکال ندارد حتما پسندیده است در سیره پیامبر هم مذاکره با کفار مرسوم بود خامسا سیاست و روابط بین الملل و دیپلماسی یک علم و فن تخصصی هست و جایش در کف خیابان نیست همانطور که دوست طلبه دخالت بدون دانش و تخصص را در دین نمی پذیرد پس نباید در مسائلی که آگاهی ندارند دخالت ننمایند ضمنا از رجا به خاطر انتشار نظرات متفاوت تشکر میشود.

رهبری.خودشون به شما.گفتند مذاکرات زیر نظر منه؟نشنیدید رهبری فرمودند که من در جزئیات دخالت نکردم و نمیکنم و فقط خطوط قرمز رو گفتم؟نشنیدید که فرمودند حرف من رو از خودم بشنوید؟
اگر مذاکرات زیر نظر رهبری بود و همه چی اونطور که مطابق فرمایشاتشون بود پیش میرفت،چه لزومی داشت بیان به صورت عمومی بیان کنند خطوط قرمز رو؟مگه خودشون نفرمودند که من در جلسات خصوصی هم همینارو به مسئولین گفتم؟
مگه رهبری نفرمودند همه باید تحلیل داشته باشند،حتی یک دانشجوی تازه کار هم باید تحلیل داشته باشه؟
شما نظرات خودتون رو به رهبری نسبت ندید.
کجای تاریخ اسلام شما سراغ دارید توصیه شده باشه به مردم دخالت نکنن،به سیاست کار نداشته باشندو به کار حاکمان نظارت نکنند....؟
کجای اسلام دیدید مسلمونا برای صلح و سازش۱۳۰تا آدم معلوم الحال رو بیارن به کارشون نظارت داشته باشن؟کجای اسلام گفته شده به عنوان صلح و سازش ،دشمن بتونه تمام محموله ها رو بازدید کنه؟
به خاطر توجیه برخی مسائل،نگیم بحث دیپلماسی!نباید کف خیابون باشه!

دوست عزیز سلام
درمورد اولا: اینقدر از رهبری مایه نظاریم برای این مذاکرات. منظورتان از زیر نظر بودن چیست؟!! بله، حضرت آقا اتمام حجت کردن و تمامی نظراتشون را هم حتما به تیم مذاکره کننده و همچنین درسخترانی های مختلف به ملت ایران گفتن ولی با یک مطالعه کلی برجام می توان متوجه شد که خطوط قرمزی که حضرت آقا مشخص کردن شکسته شده است. لذا اگر منظورتان از زیر نظر بودن این است که خلاف نظر حضرت آقا کاری صورت نگرفته، کاملا اشتباه است واین موضوع را با برسی برجام و سخنرنی های آقا قبل از توافق به عینه می توان دید. در مورد ثانیا: آیا گفتن شعار مرگ بر آمریکا و سایر شعارهای سیاسی با جنبه انرژی هسته ای استفاده ابزاری از شهداست؟؟؟!!! اگر الان ما این شعارها را فقط بر زبانمان جاری میکنیم شهدا به این شعارها عمل کردن. مگر نه اینکه ما در دفاع مقدس داشتیم با آمریکا و چندین ملت میجنگیدیم؟؟!! مگر نه اینکه جنگیدیم تا اسلام و کشورمان را بدون سلطه مستکبران مقتدر سازیم؟ ومگر نه اینکه چرخه هسته ای باعث اقتدار ملت است !!که آمریکا را به میز مذاکره کشانده؟؟!! اما درمورد ثالثا و خامسا: کدااام فتنه؟! اولا به فهم بالای سیاسی مردم که مشکل بزرگی برای دولت مردان شده است توهین نشود (کف خیابان). اگر بخواهیم فردی را به عنوان اعلم ترین افراد در علوم سیاسی و واقف به امور دنیا و کشور معرفی کنیم بی شک مقام معظم رهبری اعلم ترین هستن لذا «طبق فرمایش برادرمان در پست های قبل» وقتی ایشان میفرمایند مبارزه با استکبار همچنان ادامه دارد و آمریکا اتم مصداق استکبار است «فکر کنم در سخنرانی با دانشجویان» پس دادن این شعار افراط نیست و باعث فتنه هم نمیشود. همانطور که معتقد هستید جلوتر از رهبری نباید رفت، عقب تر از رهبری هم حرکت نکنیم...
در مورد رابعا: زمانی مذاکره از موضع قدرت باشد باید دستاوردهای قدرتمندانه و پرباری هم داشته باشد. البته قدردان زحمات بی دریغ مذاکره کنندگان هستم، از صمیم قلب و کار دشواری داشتن ولی نتایج به دست آمده از مذاکرات خیلی قدرتمندانه به نظر نمیرسد. بله، یکسری امتیازاتی به دست آورده ایم ولی به چه قیمت!! قطعا علم آینده و منبع عظیم سوخت در آینده علم و سوخت هسته ای است که بنظر حقیر یکسال تاخیر در پیشرفت علمی این فناوری بزرگ شاید درست نباشد.
شرمنده اطاله کلام کردم.
یا علی

اولا مذاکرات زیر نظرمقام معظم رهبری نبوده وگر نه چه نیاز به تایید شورای امنیت و مجلس داشت حرف شما مردم فریبی است
ثانیا نقد لازمه حکومت اسلامی است و اگر درست و به جا باشد نهی از منکر نیز هست بستن دهان منتقدین کار مستبدان است.
ثالثا یزید پسر معاویه هم قیام امام حسین علیه السلام که حضرتش ان را قیام برای امر به معروف خواند برای مردم عوام فتنه معرفی کرد وموجبات شهادت آن امام را فراهم کرد.
رابعا نکته قوتی را به جز رجز خوانی های شیاطین وپرت کردن قلم به سمت رئیس هیت کشورمان وهیچ ندادن و همه چیز مارا گرفتن و... دیدید بیان کنید و خیال بافی نکنید .
خامسا با انقلاب اسلامی و نحوه تشکیل حکومت اسلامی کمترین آشنایی ندارید و یا خود را به تجاهل میزنید باشکوه ترین و مردمی ترین حکومت تاریخ یعنی جمهوری اسلامی ایران توسط مردم مسلمان این کشور در کف خیابان به منصه ظهور رسید .
ثادثا سعی در باز گرداندن شیاطین بزرگ و کوجک به کشور تخصص نیست وطن فروشی است. و صد البته خوابی است بی تعبیر .

مگه همین حسن روحانی نبود که برای مذاکره می خواست کف خیابون نظرسنجی کنه؟ حالا میگی جاش کف خیابون نیست

چقدر رهبری تاکید کند در جزییات دخالتی ندارد؟ یا بگوید نگران است یا بپوید خودم زبان دارم حرف مرا از خودم بشنوید؟؟
ضمناغیرت و شرف را در دانشگاهها به کسی یاد نمی دهند!!

چقدر رهبری تاکید کند در جزییات دخالتی ندارد؟ یا بگوید نگران است یا بپوید خودم زبان دارم حرف مرا از خودم بشنوید؟؟
ضمناغیرت و شرف را در دانشگاهها به کسی یاد نمی دهند!!

دوست عزیز کجا دیدی رهبر مذاکرات رو تایید کنه به ما هم نشون بده در ضمن درست کردن پلاکارد چطور قبل از این دولت جرم نبوده الان شده. یه عده به اصطلاح روشن فکرید مثلا در حالی که ذهنتون تاریک شده! افکارتون شده مثل کسایی که با ساده لوحی همه چیزایی که میشنوند رو باور میکنن در صورتی که تاریخچه این کشور دایه مهربان تر از مادر از تاریکی و خون پر شده و خوبی تو کارنامه ش نیست. ما افراطی نیستیم ما محتاطیم شمایید که توی خوش بینی دارید افراط میکنید.

اولا رهبری خطوط را مشخص کرده اند ولی آقایان عبور کردند ثانیا و ثالثا بدترین خیانت به شهدا،تحریف اهداف و آرمان های ایشان است رابعا پیامبر نیز با کسانیکه قصد نابودی اسلام را داشتند به قتال پرداخت- تصویب بودجه سالانه برای براندازی نظام در آمریکا- خامسا چرا از دیپلماسی خیابانی -که مهم نیست- و به گفته خودتان دیپلماسی یک علم و فن تخصصی هست و جایش در کف خیابان نیست واهمه دارند؟!

مراسم امروز تهران هم به صورت خیلی کم اینطوری بود
عکاسهای خبرگزاریهای نوکر دولت، کسانی رو که پلاکاردهای مربوط به توافق ننگین داشتند، تهدید میکردن که بیارش پایین وگرنه ....
ولی دم بچه های بسیجی گرم
یکیشون تا آخر کنار خودروی حامل شهید ایستاد و یه لحظه هم پلاکاردشو پایین نیاورد
رو پلاکاردش نوشته بود:
شهدا شرمنده ایم #برجام

عوضش مراسم تهران را در بخش های خبری تقریبا یا اصلا نشان ندادند یا بی سر و ته و حداقلی نشان دادند.

واقعا آقای روحانی و تیم ات این تذهبون!!!!!

به کوری دشمنان داخلی و از ته دل و سویدای دل بعد از هر نماز آغاز هر صبح شاممان و کوبنده تر از هر زمانی وبلند تر از هر زمان باغرور و سربلندی بیشتر از هر زمان
این شعار را سرمی دهیم بگذارید که آمریکا و حامیانش در داخل از ما عصبانی بشوند و از عصبانیت دق کنن و بترکند که هزاران بار نه بلکه ملیونها بار این است شعار دیروز امروز و فرداهای این ملت که مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل

سلام
لطفا از علت عدم اطلاع رسانی مسولین جهت مراسم تشیع شهدای غواص در شیراز گزارشی تهیه فرمایید. با بررسی های کلی صورت گرفته به نظر می رسد که تمام سازمان های ذیربط اعم از بنیاد شهید، سازمان تبلیغات، صدا و سیما، شهرداری و حتی سپاه در یک هماهنگی بی سابقه، نسبت به اطلاع رسانی مراسم تشیع این شهدای گرانقدر بی تفات بوده به طوریکه تا روز قبل از برگزاری مراسم هیچگونه اطلاع رسانی نسب به ورود شهدا به شیراز و زمان برگزاری مراسم تشیع آنها، صورت نگرفته است و حتی زمان برگزاری مراسم استقبال از شهدا به اشباه به اطلاع مردم شهیدپرور رسانیده شده است. لطفا از این مهم به راحتی عبور نکنید زیرا این هماهنگی و این اتفاق نمی تواند سهوا رخ داده باشد.

احسنت... موافقم. متاسفانه اطلاع رسانی در مشهد هم اصلا خوب نبود، متاسفانه خود من با اینکه خیلی مترصد بودم ولی بعد از مراسم متوجه شدم و خیلی افسوس خوردم که نتونستم برم...

سلام به دوستان رجانیوز.من خودم در تشییع شهدا در اصفهان بودم.احساس کگردم پلاک کاردها کمه ولی این باعث نشد مردم شعار مرگ بر امریکا یادشون بره.مداح هم شعار مرگ بر امریکا داد.به این صورت که شما میفرماین حداقل من ندیدم.ولی احتمالا فشارهایی در کار بوده.الله اعلم

اینکه یه نفر رو گرفتند و بردند که نشد حرف
اگر یک مدرک قابل استناد دارید رو کنید تا باور کنیم وگرنه نمیشه تو این دنیای بی در و پیکر حرفی رو بدون سند پذیرفت

لطفا اگر می شود برای تو دهنی زدن محکم به دهان این آقایان وحامیان داخلی آمریکا یک کمپین مرگ بر آمریکامرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس رو باه پیر مکار درست کنید تا بازهم می گویم تو دهنی محکمی به دهان یا وه گو یان داخلی باشد مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس قابل توجه وزیر نیرو اگر این شعار را دیگر گوش نمی کنید حداقل بر روی دیوارها ببینید چشم که دارید نکنه عینک دودی می زنید و به خیابانها بیرون می روید مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس روباه پیر مکار مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس روباه پیر مکار مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس روباه پیر مکار

جالبه دوستان دولت دقیقا همسو با مقامات امریکایی دارن به شعار مرگ بر آمریکا هجمه می کنن!!! پس مشخصه این شعار فقط یک شعار عادی و کم اهمیت نیست بلکه شده نماد استکبارستیزیه یک ملت! پس به کوری چشم مخالفان داخلی و خارجی این شعار تا نفس داریم بلنـــــــــــــــــــــد میگیم مررررررررررررگ بر آمریکا...

احتمالا دوستان دیپلمات در مذاکرات یه قول هایی در رابطه با حذف شعار مرگ بر آمریکا به دوستان امریکایی شون دادن!!!

اگر این طور باشه این که مقامات آمریکایی هنوز یک هفته از توافق نگذشته بود با ناراحتی و اعتراض از قطع نشدن شعار مرگ بر آمریکا شاکی بودند کم کم داره روشن میشه ...

حالا معلوم شد کی گاز انبری به معترضا حمله میکنه. حاج حسن دسته گلت مبارک!

این وضع امروز مملکت نوش جون همه کسانی که به روحانی رای دادن!
خواهشا واسه سال 96 دقت کنید.

بعیداست دولت چنین کاری کند لکن اگه چنین دستوری در کار باشه نه تنها الفبای سیاست ندانسته بلکه خیلی حماقت کرده .مرگ برمنافق سنگ آمریکا سینه زن

مگر در اصفهان سپاه و بسیج نیست فرزند شهید را به جرم ترویج مرگ بر آمریکا دستگیر می کنند

ریختن تو خونه بندگان خدا و برخورد کردن؟! آدم یاد دوران ساواک می افته! خدایا خفقان تا چه حد!!!واقعا علت اینهمه وحشت مقامات دولتی از شعار مرگ بر آمریکا چیه؟! حالا خوبه ملت مرگ بر آمریکا میگن نه مرگ بر دولت!!!

با سلام وا مصیبتا دقیقا مثل قبل از انقلاب شده ان زمان گفتن نام امام خمینی (ره) یا پخش اعلامیه جرم بود وبچه های انقلابی را دستگیر می کردند وشکنجه می کردند امروز دوباره دارند بچه های انقلاب را دستگیر می کنند ومی برند جا دارد از غصه دق کنیم این مملکت به چه روزی افتاده فلان مسئول تجمعات عزتمندانه مردمی در دفاع از هسته ای را غیر قانونی وبدون مجوز می داند هنوز هم که هنوزه اطلاعات دقیقی از متن اصلی توافق به مردم نمی دهنددروغ و تناقض گویی رسمی شده خطوط قرمز زیر پا گذاشته می شود ومجلسیها در اوج نیاز به تعطیلی میروند دستاورد خون دهها هزار شهید با بتن پر میشود فابیوس کثیف وخائن جرات میکند وبه ایران می اید روزنامه های حق گو بسته شده و یاوه گویان پر تیراژ انقلابیون اصیل مسخره شده وروستایی خوانده می شوند نرمک نرمک دارد چه اتفاقی می افتد نکندتا بفهمیم دستهایمان راببندند وانقلاب را سر ببرندهمچنان که در کربلا تا به خود امدند سر حسین (ع) بر نیزه بود.

نمیذاریم مگه شهر هرته
بعدشم مگه با یکی دو نفر طرفن
خیال خامی اگه داشته باشن تو آتش خشممون می سوزونیمشون

چقدر خوب باید به بعضیا نشون داده بشه که قانون برای همه مساویه اینقدر قانون برای دوستان مثلا دیندار و ارزشی کش اومده توهم اینو برداشتن که ضاحب کشور هستن و فقط حرف این دوستانه که حقه! یه بار رفتن سفارت انگلیسو تصرف کردن که نشون بدم چقدر قانون گریز و خود سر هستن تا جاییکه همه مسئولین نظام اومدن علیه این عده موضع گرفتن وقتی مردم تو بحران اقتصادی دارن له میشن و حتی نمیتونن تجمع اعتراضی برگذار کنن چرا یه عده مفت خور باید هرکاری دلشون میخواد بکنن! کی به این عده حق تصمیم گیری برای ملتو داده!
میدونم که منتشر نمیشه نظرم

این اتفاقات خیلی مشکوکه دوستان مواظب باشید گویا جریانی دنبال ایجاد فضای ملتهب بین مردم هست با توجه به برخوردهای زبانی با منتقدین احتمال سوء از این فضا وجود دارد مواظب باشیم امر رهبرمان مبنی بر جلوگیری از ایجاد دودستگی در جامعه را فراموش نکنیم عزیزان مطمئن باشید دشمنان هیچ غلتی نمی توانند بکنن اونها به ایجاد تنش در ملت دل بسته اند این را فراموش نکنیم
بصیرت

مرگ بر آمریکا
لطفا همممه پروفایلها رو به مرگ بر آمریکا اختصاص بدید
کمپین مرگ بر آمریکا

مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسراییل
مرگ بر استکبار

حالا مونده تا مردم چهره واقعی بعضی ها رو بشناسن... ما که دوستان دانشجومون تو مراسم استقبال شیراز کک خوردن و دستگیر شدن بهتر درک می کنیم...

سلام به همه دلسوزان ایران عزیزو وطن پرستنان واقعی، دوستان من متوجه نمی شم آمریکا مگه چه لطفی را در حق مردم ایران کرده که توقع داره مردم شعار مرگ بر آمریکا را کنار بگذارند؟ نکنه آمریکا و طرفداران داخلیش فکر میکنن این توافق (برجام) محبت تمام عیار به ملت ایرانه؟ یا فکر میکنن مردم ایران باید به خاطر تحمیل 35 سال جنگ و تحریم و همه جور دشمنی ازشون ممنون هم باشند؟ لیست دشمنیهای همین الان آمریکایی ها با ما قابل شمارش نیست چندتاشو در زیر مینویسم فقط دلم میخواد این طرفدارای آمریکا که معمولا تو شعار دادن وطن وطن میکنن دوتا دلیل بیارن که چرا آمریکا دوست ماست یا میتونه باشه؟
- الان منافقین که 14000 ایرانی را کشتند در آمریکا تحت حمایت آنها قرار دارند
- الان آمریکا ریگی و امثال ریگی را حمایت میکنه تا مردم ما را بکشند
- الان آمریکا داعش را و تمام مرتحعین عرب را تقویت و مسلح میکنه تا سر ایرانی ها را ببرند
- الان آمریکا میگه حتی اگر توافق اجرایی بشه فقط 30 میلیارد از پول های ما را میدهند و بیش از 100 میلیارد بلوکه می ماند و ......... هزاران دشمنی فعال با ملت بزرگ ایران دارن آمریکایی ها پس محکم و با قدرت جاودانه باد فریاد شهدا که همان فرزندان ملت ایران بوده وهستند که مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل

سلام.
یه چند قلمم من اضافه میکنم ؛
_ آمریکا از سال 1332 علیه این ملت دست به کار شده!
_طبق بعضی آمارها از اول استعمارش تو ایران تا حالا حدود 14،000،000،000،000 دلار به ما خسارت زده ( یا دزدیده برده یا جنگ راه انداخته یا فتنه کرده یا ...)
_ماجراي طبس.
_انهدام هواپیمای مسافربری ایران و شهادت حدود 270 مرد و زن و كودك .
_ایجاد وحمایت مستقیم از فتنه و فتنه گران 78 و 88 كه به نقل برخي آمارها تا كنون حدود 350،000،000،000،000 تومان به اقتصاد ايران خسارت وارد كرده.
_...

یاد سخنرانی خروشان امام خمینی در سال ۴۲ افتادم که شاه به ایشان گفته بوده ظاهرا از هر چه می گویید بگویید ولی از شاه و اسرائیل بد نگویید
لابد بزودی شعار مرگ بر اسرائیل هم ممنوع و با آغوش باز و لبخند اسرائیل غاصب را در آغوش می کشند
اگر امام آنروز اعلام خطر کردندامروز ما بابت انقلاب احساس خطر می کنیم
خطر انقلاب را تهدید می کند هوشدار هوشدار
مرگ برامریکا مرگ بر اسرائیل

سلام ،
آیا واقعاً باید شاهد جام زهر دیگری باشیم ؟ چه تنهاست این سید اولاد پیغمبر برای دفاع از حقوق مردم ... خدایا چرا مسئولین انقلابی ما به جای انقلابیگری سیاس شدند ؟ چرا یک نفر نیست علم انقلابی رهبر عزیزمان را بر دوش بگیرد ...چرا هر صدای را در هر کجاکه مشابه صدای امام راحل وامام حاضر است درنطفه خفه میکنند ؟ این انقلابیون ؟

اسلامی که این آقا «روحانی»ش هست که

از عاشورا درس مذاکره میگیره
از صلح حسنی ع ، نقش یاران وا داده حضرت مجتبی ع رو برای خودش بر میداره
عکس امام بالای سرشه و برعکس امام عمل میکنه

پس

و علی الاسلام السلام

زر زور و تزویر برازنده ی دوستان آمریکاست نه کسی که روی مقوا با ماژیک شعار می دهد . جنگ ما با آمریکا تازه داره گرم می شه . میگن ثبت نام برای زیارت اماکن متبرکه سوریه داره از سر گرفته میشه باید طوفان به پا کرد . مرگ بر آمریکا .

حواستون هست از روز عید فطر تا به حال حضرت آقا سخنرانی و دیداری نداشتند؟

نگرانیم ونگرانی نگرانی و خون دل خوردن از کار بی کار شدن شب گشنه بودن و پا برهنه بودن و.......... کار بچه های حزب الله شده ....کار به جایی نرسه که عمار گونه جواب برخی به ظاهر ایرانی نما ها رو بدیم ملت یادتونه که تو هشت سال جنگ ببخشید دفاع و مبارزه با استکبار از انقلاب تا همین حالا تعداد ارقام آماار فعالان ورزمندگان وشهدا و جانبازان چه قدر بوده ؟؟؟؟؟ ؟
مگه اون موقع بنی صدر نبود.....الان کیان........ مگه اون موقع امثال شکم پران و نوکران و پاچه خواران آمریکا و انگلیس و فرانسه نبودن ........می خوان جلوی چی رو بگیرن جلوی ظهور رو گوش کنین حضرت امام (ره)فرموده بوند که انقلاب اسلامی سه مرحله داره اولی که ایجاد حکومت اسلامی بود نشستوندم سر کار دومی صادر کردن به جهان که صادر شد ...... سومی روکه زمینه سازی ظهور انشا الله با اتحاد مردم وممالک اسلا و مسلمین واتحاد و نبرد کنار هم در مقابل تکفیر واستکبار انشالله به زودی دود شهاد میشین

یاد مطالبی که در خصوص قبل از انقلاب در تلویزیون دیدیم یا خوانده ایم افتادم که می گفتند علیه اسرائیل حرف نزنید . علیه شاه چیزی نگوئید . خدا سیلی محکمی به این دولت و کسانی که نان ارزان همراه با ذلت می خواهند خواهد زد . و نان ارزانی هم در کار نخواهد بود .

مرگ بر امریکا

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر انگلیس

مرگ بر ال سعود و توووف به ريش سامري معاصر

کر شوم، کور شوم،
لیک محال است که من خر شوم.
مردم علل خصوص از نوع اصفهانی کل در ۸ سال دفاع مقدس در یک روز بیش از ۳۰۰ شهید را تشیع کردند، با یک توافق نامه کاغذی (ننگ نامه) دست از دشمن با دشمن چندین ساله بر نمی دارند.

مرگ مرگ مرگ مرگ مرگ مرگ مرگ
بر
امریکا

گوش به حرف سگ های پلید نکنید:
همه باهم بلندویکصدا فریاد میزنیم:مرگ برامریکای صهیونیست مرگ براسراییل

زمان طاغوت نیز اینجوری بود. نباید از اسرائیل صحبت می شد

قبل از مراسم در جلسه ای توجیهی از سوی یکی از مسولین دولتی برگزاری مراسم به ما تکلیف شد که فقط روضه بخوانیم و حرفی از سیاست و آمریکا و استکبار و مذاکرات هسته ای و از این قبیل مسائل به میان نیاوریم!

( حسن ها و اکبر شاه ها ) : بترسید از روزی که برادران شهدا وخانواده های انها بر علیه این دولت امریکایی قیام کنند . وبه افرادی که دستگیری برادران ما را در دستور کار قرارداده اند هشدار میدهیم که صبرمان اندازه دارد . بترسید از روزی که لبریز شود.شاه وساواک و........هم نتوانستند جلوی خروش مردم را بگیرند . شما نوکران کدخدا که عددی نیستید.

«قبل از مراسم در جلسه ای توجیهی از سوی یکی از مسولین دولتی برگزاری مراسم به ما تکلیف شد که فقط روضه بخوانیم و حرفی از سیاست و آمریکا و استکبار و مذاکرات هسته ای و از این قبیل مسائل به میان نیاوریم!». مسولین دولتی مرگتان باد. از خدا که نمیترسید.و از شهدا هم که دلی پر خون دارید.شما که روحیه ملت را میدانستید بیخود کردید وارد انتخابات شدید.شعار مرگ بر امریکا ( و طرفدارانش ) تا روز قیامت بر زبانها جاریست.مرگ بر منافقین.مرگ بر منافقین.مرگ بر منافقین..........این کلید فقط قفل دل کدخدا را باز کرد.روز روشن به ملت دروغ میگویند:( تورم را صفر کردیم ).برد - برد و ازاین حرفهای صد من یه غاز.

منافقین از کفار پست ترند.

مرگ بر آمریکا
کمپین مرگ بر آمریکا رو راه بندازید
مرگ بر آمریکا
مرگ بر آمریکا
مرگ بر آمریکا

آقای احمدی نژاد حرف خوبی زد ما با مردم آمریکا مشکلی نداریم فقط با دولت ظالم آمریکا مشکلی داریم و هیچ وقت هم مابادولت آمریکا نمی تونیم سازش داشته باشیم چون دولتشان از کودک کوشی حمایت میکنه
این کاربرخوردي که در اصفهان بوده واقعازشته وقتی اوبامابعد توافق از حمله نظامی صحبت میکنه این دوستان ساده اندیش داخلی چی فکر کردند اقاخجالت بکشید دیگه دارندگندشودرميارند فرداروزقيامت باید جواب این وطن فروشی رو بايددربرابر شهداجواب بدند

سلام اخبار افرادی که دستگیر شدند واقعیت دارد چون بنده از طریق دو نماینده و یکی از مقامات اصفهان پیگیر شدم. افرادی در پوشش اماکن حتی مغازه ای که سیستم صوتی اجاره میداده تهدید می کنند. و....
بیشتر از دو ساعت بازداشت بوده اند حکم بازداشت هم امضاء شده استاندار و شورای تامین بوده است.

چه راحت فیلم مظلوم نمایی شیاد دوران مهدی هاشمی را در آپارات و .... می گذارند. ولی خیلی راحت بچه های انقلاب و شهید را دستگیر می کنند. اینها می خواهند بچه ها رانسبت به رهبری بدبین کنند. که کور خوانده اند.

سلام
لطفا تمام پلاکاردها را ببینید. متاسفانه در زیر نقاب استکبارستیزی خود را مجاز به هرگونه توهین و افترایی میدانند این دوستان "رویین تن"..
ای کاش دغدغه امنیت و مصالح ملی بود ، نه پیاده نظام شدن برای کاسبان تحریم

کار به کجا رسیده یه مشت وطنفروش شدن حافظ امنیت ملی و هرچه بر ذاتشون سزاست به عنوان ناسزا بکار میبرند!

هرچی می کشیم ازدست این آقایون دروغ گو می کشیم یکی میاد میگه دولت امريکاخوبه درصورتی همش دروغی هست که همین آقایون تحویل ايناميدند اونا هم باورميکنند ملت و جون هم ميندازه. .ای خدانسلتونو نابودکنه .
اگه توافقتون خوب بوده پس چرا دروغ میگید .دولت امریکا دشمن ایران هست وخواهدبود این آقایون دروغ گو هم الان ميگند دولت آمریکا دوست ایرانه بعدتوافق خودشون و به خواب زدند دولت آمریکا الان تازه قدم اول وبرداشته و همچنان به کارخود تابراندازي نظام ایران تلاش خواهدکرد
توروخدااين نطروتاييدکنيد

مرگ بر آمریکا....بگو بیش باد...

سلام

عده ای با تفکر حذف شعار مرگ بر آمریکا در کشور وجود دارند...

مقام معظم رهبری فرمودند مرگ بر آمریکا همان اعوذبالله من الشیطان الرجیم است...

چرا فضای ارعاب و ترس و بگیر ببند به را انداخته اند...

مگر در تصاویرشعارها و پلاکاردها. را ندیدید!! کجای این شعارها مخل نظم و آسایش عمومی ست!
البته چرا این شعارها مخل آسایش دولت تدبیره!!

با عرض سلام
چند نکته هس که بنده باید متذکر بشم در مورد دستگیری ایشون
اولا که حکم بازداشت ایشون از سوی شورای تامین استان بوده و قرار شده که ایشون واقای ربانی برای تشییع شهدا تو مراسم نباشن و بعد از مراسم ازاد بشن
دوما که با ایشون تماس گرفته شد وگفتند که باید پلاکارتها ی حاوی هرگونه انتقاد به توافق هسته ای از پلاکارتها جدا بشه و ایشون هم این پلاکارتها رو جمع اوری کردند در صورتی که پلاکارتها شعار تندی نداشت ولی به خاطر احترام جمع کردند
سوما منزل ایشون از صبح تحت نظر بود و منتظر یه فرصت بودن که به محض خروج از کنزل ایشون رو دستگیر کنن ولی موفق نشدند و بعد از جمع اوری پلاکارتها دوباره با ایشون تماس گرفتن که باید خودتون رو معرفی بکنین که ایشون ممانعت کردن و گفتن هرکاری که شما گفتین بنده انجام دادم ولی میخام تو مراسم باشم که بعد از صحبتهای زیاد نیرو های امنیتی گفتن شما فقط مراجعه کنین تا با شما صحبت کنیم و بعد نبم ساعت برین داخل مراسم و با ایشون عهد کرده بودن که نیم ساعت بیشتر نشه که با یکی از عوامل میرن مراجعه میکنن ولی با بد عهدی طرف مقابل روبرو میشن و دیگه اجازه نمیدن ایشون داخل مراسم بیان

دقیقا مراسم تشییع شهدا در شهرکرد هم همینجوری بود
چندتا پیرمرد را عقب و جلوی کاروان راه انداخته بودند که روضه بخونن. همه مردم هم شاکی بودند.
نه تبلیغاتی و نه فراخوانی برای تشییع بود.
اجازه پخش هیچگونه پلاکاردی هم نداده بودند
البته یه دوتا شعار مرگ بر اسرائیل گفته شد.
کل تشییع هم در مسیر تابش خورشید، و در یک مسافت 500 متری بود.
برای تدفین شهید هم هیچکس از مسئولین حضور نداشت.
دفن کردن و تموم شد

دمشون گرم خوب دارن بعد از 8سال ساکتتون میکننننننن


تاریخ تکرار میشود
مامون ها خود را نشان میدهند.
...پازلی که تکمیل میشود

این دولت نمی خواهد همدل و همزبان با ملت باشد این دولت خفقان و مستبدانه باید این رفتار مستبدانه اش در مجلس بررسی شود و اقای رحمانی باید به مجلس احضار شود روحانی فکر کرده زمان پهلویست که مردم را بخاطر اعتقادات اسلامی زندان و بازدداشت کند

مرگ برآمریکامرگ برانگلیس مرگ برضدولایت فقیه

واقعا عجیبه آدم یاد زمان شاه می افته که گفته بودن امام سخنرانی کنند ولی از اسراییل بد گویی نکنن الان هم اشکال نداره راه پیمایی کنند فقط خط قرمز دولت روحانی آینه که مرگ بر آمریکا نگویند، سال بعد هم خدا می دونه .....تف به غیرت شما شرم بر شما بد بخت ها شهدا اون دنیا ول کن شما نخواهند بود مقامات آمریکا قبل وبعد از توافق چه توهینها که به مردم ایران نکرده اند حالا شما خود که جواب نمی دهید جلو این حرکت را هم می گیرید اف بر شما ای پست ترین پستها، دائما از حسن برخورد وسعه صدر مقام معظم رهبری در مواجهه با عملکرد بد و خیلی بد خود سوء استفاده کردید بارها دستورات آقا را نادیده گرفتید همان کاری را کردید که خوارج با علی ابن آبی طالب کردند البته خوار شدند که دیر نیست اگر شما هم اینگونه به مردم پشت کنید خوار ولی خواهید گشت از خداوند متعال هدایت خود وشما را خواستارم تا مایه آرامش ملت باشید نه رنج آنها

با سلام خواهش می کنم کشور را به حزب اللهی و غیر حزب اللهی تقسیم نکنید همه ی ما که پیرو خداوند و معصومین هستیم در گروه خداییم و همه حزب اللهی هستیم و هیچ کس بحمدالله حزب شیطانی نیست و حقیقتا استکبار ستیزیم و نمونه ی عینی آن هم آمریکاست و با افتخار می گوییم مرگ بر شیطان بزرگ آمریکا ...

خواب دیدی خیر باشد. یعنی امثال رجوی ایرانی نبودند؟ یعنی آنها که نه غزه نه لبنان می گفتند پاسپورت ایرانی نداشتند؟ خودمان را گول نزنیم. انقلاب از روز اول مال مستضعفها و جنوب شهریها بود. مرفهان غربزده جز نق زدن و آزار انقلابیون کاری نداشتند و ندارند. جنگ فقر و غنا حقیقت دارد. آن را انکار نکنید.

دیروز یا امروز یا فردا همین است/ شیطان همیشه این‌طرف‌ها در کمین است

این‌بار اگر چه در لباس نو ولیکن/ فتنه رفیق کهنه این سرزمین است

ما هرچه خوردیم از خودی بوده نه از غیر/ این مار سی سال است که در آستین است

چون صخره باید بود پیش موج سرکش/ سیلی جواب این هجوم سهمگین است

اینجا نه کوفه، نه مدینه، نه فلسطین/ این مملکت ملک امیرالمؤمنین است

سر دادن و سر را به ذلت خم نکردن/ هرکس حسینی زندگی کرده چنین است

عجب... همه ی مشکلات مملکت اعم از دزدان اقتصادی و ... حل شده و دغدغه ی اصلی دولت فقط این است که نباید مرگ بر آمریکا گفته بشه... راستی چرا اینها از شعارهای انقلابی می ترسند ؟!!!

سلام‌علیکم

بنی‌صدر در زمان جنگ پست فرماندهی کل قوا را دریافت کرد تا ذات خودش رو آشکار کنه و بین مردم رسوا بشه.
امروز هم اگر به عده‌ای اجازه داده میشه تا کارهایی رو انجام بدن فکر نکنند تونستن به اهدافشون برسند شاید دارن طبل رسواییشون رو کوک میکنند.

مرگ بر آمریکا و آمريكائيان

طبقه لیبرال اراده کرده مبارزه را در تمامی ابعاد از بین ببرد

ترا خدا مردم در انتخابات مجلس شورا و خبرگان رهبری دقت کنید که دوباره به دام بعضی ها با شعار اصلاح طلبی و آزادی بیان نیفتیم.یادمان باشد که راه شهدا راه نبرد با استکبار و ظالمان زورگو مثل آمریکا بود.

یکی به این سوال جواب بدهد که با دشمنی با آمریکا نظام و انقلاب و شیعه چه سودی می برد؟ دشمنان قسم خورده ما مانند اسرائیل و سعودی از دشمنی ما با آمریکا خوشحال می شوند یا ناراحت؟ اگر منطق قوی داشته باشیم نیازی به فحاشی نیست. البته انتظارانتشار ندارم فقط برای خود رجاء نیوز نوشتم

هیچکس نتوانسته ما را ساکت کند ما فرزندان حسین و عاشورایم مطمئن باشید در این نبرد حق وباطل مزدوران و مواجب بگیران غرب و منافقان در لباس خادم به زودی چون فتنه ۸۸ شکست سختی خواهند خورد

ما علیه کسانی که به امریکا دست دوستی بدهند هم شعار مرگ سر خواهیم داد . امریکا شیطان است و دوست شیطان هم شیطان است.