هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 23 مرداد 1397
ساعت 20:03
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت 11:22 2015-3-16 11:22:52
شناسه خبر : 205608
مدیرکل تعزیرات حکومتی از محکوم شدن یک قاچاقچی تلفن همراه به پرداخت دو میلیارد ریال جزای نقدی خبر داد.
 
مهدی ریاضی امروز در گفت‌وگو بافارس با اشاره به کشف یک محموله قاچاق تلفن همراه از سوی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بیان کرد: ماموران این یگان مستقر در محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه خودرو سواری پرشیا مظنون شده و پس از بازرسی از این خودرو، 905 دستگاه گوشی تلفن همراه فاقد مدارک و مستندات مثبته گمرکی کشف و توقیف شد.
وی بیان کرد: در این خصوص پرونده قاچاق تشکیل شده و برای رسیدگی به شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز این اداره کل ارجاع شد.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم بیان کرد: با توجه به گزارش پلیس و اخذ دفاعیات متهم، وی، علاوه بر ضبط کالا به مبلغ 2 میلیارد و 191 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.
 
این مسئول همچنین از کشف و توقیف 990 دستگاه دوربین مینی دی وی دی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در قم خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به یک دستگاه تریلر مظنون شده و پس از بازرسی این خودرو، 990 دستگاه دوربین مینی دی وی دی و مقادیر زیادی پوشاک و البسه به ارزش 10 میلیارد ریال که داخل یک کانتینر 40 فوتی و فاقد مدارک و مستندات مثبته گمرکی بودند کشف و توقیف شد.
وی اضافه کرد: در این خصوص پرونده قاچاق تشکیل شده و برای رسیدگی به شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز این اداره کل ارجاع شد که این پرونده در دست بررسی است.


x