هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 10:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 28 اسفند 1390 ساعت 22:18
دوشنبه 29 اسفند 1390 01:48 ساعت
2012-3-18 22:18:00
شناسه خبر : 103861

محور سمنان-کياسر در استان سمنان به علت کولاک شديد ، يخبندان و عدم ديد کافي از ساعت 19:30 تا اطلاع ثانوي مسدود گرديد

بنابر اعلام پليس راه استان سيستان و بلوچستان محور زابل - نهبندان به علت طوفان شن و وزش باد شديد از ساعت 20:45 تا اطلاع ثانوي مسدود شده است.

بنابر اعلام پليس راه استان کرمان محورهاي بم-کرمان و بم-ايرانشهر که بر اثر طوفان شن و وزش باد شديد مسدود شده بود با تلاش عوامل پليس راهداري و پليس راه در ساعت 18:45 بازگشايي شد.

بنابر اعلام پليس راه استان کرمان محور انر-يزد ، باغين و ماهان که بر اثر طوفان شن و وزش باد شديد مسدود شده بود با تلاش عوامل رهداري و پليس راه در ساعت 17:30 بازگشايي شد.

بنابر اعلام پليس راه محور سردشت-مهابادكه به علت بارش شديد برف ، كولاك و عدم ديد كافي مسدود شده بود در ساعت 16:50 روز جاري با تلاش عوامل راهداري و پليس راه بازگشايي شد.

بنابر اعلام پليس راه ، محور زنجان-طارم كه به علت بارش شديد برف ، كولاك و عدم ديد كافي مسدود شده بود در ساعت 17:00 روز جاري با تلاش عوامل راهداري و پليس راه بازگشايي شد.

بنابر اعلام پليس راه يزد محور يزد-طبس كه بر اثر طوفا شن و وزش باد شديد مسدود شده بود با تلاش عوامل راهداري و پليس راه در ساعت 16:00 بازگشايي شد.

بنابر اعلام پليس راه استان يزد محور ديهوك-كرمان به علت طوفان شن و وزش باد شديد از ساعت 16:00 تا اطلاع ثانوي مسدود اعلام شد.

در حوزه برون شهري تعداد 6 فقره تصادف فوتي با 7 نفر متوفي و تعداد 30 فقره تصادف جرحي با 46 نفر مجروح به وقوع پيوسته ، بيشترين علل بروز حوادث تخطي از سري مطمئنه با 11 فقره است.

برابر اعلام پليس راه استان سيستان و بلوچستان محورهاي انار-يزد ، بم-زاهدان ، بم-ايرانشهر ، بلغين-ماهشهر، كرمان-شهرداد به علت طوفان شن و وزش باد شديد از ساعت 12:00 تا اطلاع ثانوي مسدود اعلام شد.

محور شاهرود - آزاد شهر که بر اثر بارش برف و کولاک و عدم دید کافی مسدد شده بود با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه ساعت 07:30 دقیقه امروز صبح بازگشایی شد.

وضعیت جوی ساعت 06:00 در استان های آذربایجان غربی، خراسان شمالی، ارتفاعات مازندران، کرمانشاه، گلستان، سمنان، لرستان و گیلان بارش برف و در استان های خراسان رضوی و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده است.

بنابر اعلام پلیس راه استان زنجان ، محور زنجان - خرمدره و زنجان - بیجار که بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده بود با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه این استان در ساعت 07:30 دقیقه بازگشایی شد.

محور مواصلاتی هراز در استان مازندران که از شب گذشته به دلیل بارش برف سنگین مسدود شده بود بازگشایی شد و تردد در اين مسير به سهولت انجام مي شود.

بارش برف که از ديشب در جاده هاي کوهستاني استان گلستان آغاز شد همچنان ادامه دارد و تردد فقط با زنجير چرخ مقدور است.
مديرکل راه و شهرسازي گلستان از مسافران خواست از رفت و آمد غير ضروري در جاده هاي گلستان به ويژه در شب خودداري کنند.